Pacientai, kurie rekomenduoja Saulė Murmienė, %

Išduota: 2009-04-24, Nr. MPL-13694, Galiojanti

2019-07-28, 13:37 | 1

Parodo,jog nenori,kad vaiksciotum pas ją. Problemos nemato,antibiotikų prirašo ir atstok. Nuėjau pas kitą gydytoją rado problema(gimdos kaklelio uždegimą)ir išgydė.

2019-05-18, 00:20 | 2

labai neprofesionali....

2019-03-11, 22:00 | 1

Siaubinga gydytoja! Prižiūrėjo mano nėštumą, kuris dėl jos nekompetencijos virto tikra katasrfofa!!!!
20 nėštumo savaitę, apžiūrėjusi vaikutį, nerado nieko baisaus dėl ko turėtų skambinti pavojaus varpais, tiesiog išrašė siuntimą pas III lygio gydytoją, papildomai pasikonsultuoti, nes keli "dalykėliai" jai pasirodė neaiškūs, bet nuramino, kad nieko baisaus ir nėra ko nerimauti. Po dviejų savaičių, kai patekau pas III lygio specialistus, mano didžiausiai nelaimei paaiškėjo, kad vaikas turi labai rimtų problemų, gresenčių jo gyvybei. JIE NIEKAIP NESUPRATO KAIP MURMIENĖ GALĖJO NIEKO NEPASTEBĖTI. Kadangi jau buvo prasidėjusi 22 sav. jau nebuvo galima priimti jokių sprendimų, o tik susitaikyti su esama padėtim... ir laukti blogiausio... Dėl jos aplaidumo prasidėjo baisiausi pusė metų mano gyvenime, kurie paliko randą visam mano ateinančiam gyvenimui. Niekam NErekomenduoju ir nenoriu gyvenime jos matyti.

2019-02-15, 12:40 | 7

Labai maloni gydytoja. Dabar visada keliausiu tik pas ja. Super!!

2017-12-07, 14:34 | 1

Apžiūrėjusi nustatė kad man grybelis ir paskyrė krūva vaistų, tablečių ir 10 žvakučių! Kadangi aš ne pirmą kartą pas gydytoją, pareikalavau tepinėlio. Supyko ant manęs, pasiūlė gyventi su grybu. Aišku visvien padarė tepinėlį, kaip reikalavau. Po savaitės turėjau atvykti rezultatų. Atvykti negalėjau, todėl paskambinau. Ir ji man pasakė, jog aš visiškai sveika ir man nereikia jokių vaistų. Profesorė tegu džiaugiasi, kad aš nebuvau pas ją kabinete, nes būtų liūdnas rytas prasidėjęs. Moterys geriau visai niekur neit nei pas tokią ekstrasensę. Šiaip mąstau reiktų kažkur kreiptis, negalima šitaip elgtis su žmonių sveikata.

2017-11-21, 18:09 | IP: 78.62.156.85

Labai maloni, profesonali,mokanti paaiškinti , patarti mano ligos atveju.Visada lankausi tik pas ja. Jokiu dovanėliu nereikalauja. Mane nustebino tokie pikti komentarai!!!

2017-10-24, 19:47 | 7

Kreipiausi kaip į antro lygio specialistą siuntimui pas mamologą. Vis dėlto Murmienė turėjo apžiūrėti iš ginekologinės pusės, kad kažką įrašytų į knygelę. Užsiminiau, kad neseniai sirgau stipriu peršalimu, kuris baigėsi antibiotikų vartotojimu, tą užfiksavusi iš oro man diagnozavo uždegimą, nors niekuom nesiskundžiau. Kai paklausiau, kas tai per uždegimas, atsakė nuo to paties susirgimo. Prirašė nereikalingų antibiotikų.
Bent jau pastebėjo gimdos kaklelio žaizdelę, tačiau nepasivargino nusiųsti apžiūrai pas specialistą, kuris atlieka reikalingas procedūras, užkertančias kelią komplikacijoms.
Nerekomenduoju ir daugiau niekada nesikreipsiu! Laukiu vizito pas profesionalą gyd. Vilių Rudaitį, o pas šią gydytoją sąmoningai pamiršiu kelią.

2017-10-17, 21:45 | IP: *.*.*.*
2017-09-22, 13:47 | IP: *.*.*.*
2017-08-30, 00:29 | 2

Labai suprastejo sveikata, nes antiobiotikus skyre po antibiotiku, neatliekant jokiu tyrimu. Gailiuosi, kad gydziausi ir tikejau ja. Kazkam padejo...gal, gal nebuvo rimtos problemos. Kai visiskai smuko imunitetas nuejau pas kita gydytoja, tada supratau, kad yra ir kitu gydymosi metodu, apie kuriuos ne visos gydytojos varginasi pasakoti.