Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Malakauskienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13478, Galiojanti

Malakauskienė Regina dirba šioje gydymo įstaigoje

2018-05-08, 13:52 | 17

Baisi gydytoja, kalba bent ką, visai ne į temą, serga ryškiu narcisizmu, žodžiu, pati sau "graži", piktinosi, kad už 800 ar dėl 800 nedirbs, isteriškai skaitė moralą, kraupino mane ir mano mamą. Vienu momentu atrodė, kad "nusiramino", tačiau vėl pasipylė isterijos, išgirdau, kad ji TOKIA gydytoja, jog stažavosi Švedijoje ir t.t. Nežinau, ar toks nedeakvatus gydytojas gydyti. Gal jai verėtų papildyti pacientų gretas? Žodžiu, nerekomenduoju.

2017-11-15, 12:47 | 2

Ir išties yra teisybė ką rašo apie Gyd.Regina Malakauskienę,kad daugiau sužynai apie jos dirbamoje klinikoje jos mąnymu bętvarkę,o ne apie savo ligą. Nemanau kad man turėtų rūpėt šios įstaigos netvarka,ne tam moku mokeščius. Bet,neviskas su ją taip blogai,tyrimams mėgynį paėmė,paskyrė laiką kada paskambint,po skambučio paskyrė vizitąciją.....ir čia gydymas baigėsi ????. Vizitącijos metu supratau kad mano jos diagnozuota lėtinė pūliuojanti tonzilė(angina),operuojama nebus. Kadangi dabar nesergu,jos žodžiais nėra reikalo ir pjaut,atidavė tyrimų kopijas ir,visogero.

2017-08-24, 14:20 | IP: *.*.*.*
2017-08-06, 14:00 | IP: 78.61.16.158

Tai pirma gydytoja, kuri buvo tokia kompetentinga ne tik savo specialybėje, bet tyrė ir klausinėjo apie visas ligas, galinčias turėti įtakos mano nusiskundimams. Kruopščiai ištyrė. Paaiškino ne tik gydymo , bet ir sveikatos priežiūros ypatumus.
Gaila, kad tokių pasiaukojančių gydytojų savo profesijai maža.

2017-06-26, 23:44 | IP: 84.15.182.142

puiki gydytoja if pilna zmogiskumo