Pacientai, kurie rekomenduoja Danielė Apanavičienė, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01283, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Apanavičienė Danielė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Apanavičienė Danielė?

2.7

2022-11-23, 18:41 | Registruotas lankytojas 4

Noriu padėkoti Gydyojai. Tai buvo mano pirmas vizitas pas ginekologe, ir jis nebuvo nejaukus. Gydytoja su puikia nuotaika, maloni, profesionali, pajuokavom. Apžiūrėjo, ištyrė, apklausė, davė patarimų. Nuostabi gydytoja ačiū Jums, rekomenduoju.

2018-03-19, 16:48 | Registruotas lankytojas 7

Ši gydytoja yra puiki specialistė. Ne pirmą kartą pas ją lankausi ir tikrai lankysiuosi toliau. Jeigu nervindavausi visuomet nuramindavo ir puikiai nuteikdavo. Gydytoja ne vieną kartą yra nustačiusi problemą ir ją kuo puikiausiai išgydė. Neturiu jokių priekaištų, puiki savo srities specialistė.

2017-07-14, 15:28 | IP: 78.63.11.109

Super gydytoja, konkrečiai ir aiškiai pasako, man patinka

2017-02-05, 17:22 | IP: 90.138.116.57

Nuostabus zmogus ..profesionalus gydytojas ..

2014-03-07, 10:29 | IP: 94.244.85.26

Neseniai priėmė gimdymą. Gydytoja kaip gydytoja. Priėmė, tuo ir džiaugiuos :) O kad nėra be galo maloniai bendraujanti, tai man ir nereikia tų saldybių, svarbu, kad nerėkė ir tiek :)

2014-01-17, 14:44 | IP: 88.222.234.226

labai gera gyditoja puikei atliekanti savo darba aciu jai

2013-11-17, 13:24 | IP: 88.119.150.180

Puiki gydytoja ismananti savo darba! del bendravimo - mes sutariame puikiai (jokiu dovaneliu neduodu niekuomet). Nuotaikos zmogus, bet man tai ne kiek netrukdo! :)

2012-09-24, 10:10 | IP: 78.62.95.154

puiki savo srities specialiste,puikiai ismano savo darba.ne vienerius metus tenka lankytis pas sia gydytoja,ir nusiskundimu tikrai neturime.sauni,silta,miela DAKTARYTE :) didelis aciu jei uz viska.:)

2012-05-28, 11:02 | IP: 87.247.76.144

Gydytoja profesionali, darba atliko gerai, atsake i rupimus klausimus. Noretusi siek tiek siltesnio bendravimo, bet ne tas svarbiausia.
Likau patenkinta, jei reikes lankyksiuos pas sia gydytoja ir toliau.

2012-02-02, 13:21 | IP: 82.135.207.86

Labai konkretus vertinimas esamos būklės,psichologiškai malonu bendrauti

2011-09-12, 10:33 | IP: 88.222.107.149

Patirties manau turi pakankamai, ar ją visą panaudoja - gal? Labai nemalonus bendravimas, matosi kad už savo darbą nori pinigėlių iš pasientų, tačiau iš manęs negavo ir negaus bent jau taip dabar manau :) o šiaip sėkmės jai ir patarimas būti malonesniai, nes tada manau gautų papildomą atlygį, bet ne iš manęs, gi mes pacientės ir palatose ir su darugėm pakalbam, kad gal ir mokėtume, tačiau tai reikia užsidirbt, nes tai yra kaip ir bonusas prie atlyginimo, kurį beja mes taip pat jums uždirbame

2010-11-29, 11:51 | IP: 78.62.153.113

Tikrai puiki gydytoja ir specialiste. Esu jos paciente jau 6 metai ir dziaugiuosi, kad iskilus problemoms del sveikatos galiu i ja kreiptis.

2010-11-23, 10:30 | IP: 78.62.237.45

Nuostabi gydytoja ir labai geras zmogus. Visada konkreti, savo srities specialiste, labai daug padejo musu seimai, nuosirdziausiai aciu Jai. Kuo didziausios sekmes Jums Gydytoja:)

2010-08-23, 18:17 | IP: 78.58.102.183

Rupestinga gydytoja, iskarto emesi prieziuros, pasigulde i ligonine stebejimui, gaila, kad liudnai baigesi, bet jauciausi priziureta ir gerose rankose!Sekmes darbuose gydytoja!

2010-06-01, 00:11 | IP: 89.240.32.144

Labai gera medike.As pas ja nuo 25 metu pradejau lankytis.Dabar negyvenu Lietuvoje jau 1996 metu bet kada atvaziuoju i Lietuva visada pas einu.Tikiu sia medike.Man ji visada nustato teisinga diagnoze ir po jos apziurejimo ,miegu ramiai.Taip kad sia medike pazystu jau 22 metai.Pasikartosiu LABAI GERA DAKTARE!!!!! Sekmes Jai visur ir visada!!!!!

2010-02-04, 14:37 | IP: 199.173.225.25

Labai puiki gyditoja, konkreti, aukstos kvalifikacijos ir pasirupinta manim buvo nuo iki. Neturejau jokiu problemu su ja ir ateity planuoju gyditis pas Gyd. Apanaviciene.

2009-08-11, 20:11 | IP: 78.57.119.187

puiki gydytoja ji mane priziurejo visa nestuma.ji paprasta,i viska suprantamai paaiskina.ji atrodo griesta bet nuosirdi.as esu jai dekinga

2009-04-07, 06:52 | IP: 78.63.178.80

labai profesionali gydytoja

2009-01-30, 13:55 | IP: 88.222.80.185

Labai konkreti, suprantamai viska paaiskina, dėmesinga, maloni, kai reikejo skubios pagalbos, be jokiu isvedziojimu padejo del visko.

2008-07-04, 12:18 | IP: 193.219.188.208

gydžiausi dėl nėštumo patologijos ,bet nėštumas baigėsi blogai.Gydytoja mane užjautė,paguodė ,buvo labai dėmesinga .Esu dėkinga už pagalbą,nes šiuo atveju atstojo man mamą ,kurios neturiu.

2008-06-21, 20:32 | IP: 78.62.72.204

LABAI SUPRANTAMAI IR AIŠKIAI APIBŪDINO MANO SITUACIJĄ IR PERSPEKTYVAS ,ESU DĖKINGA REIKIA LAUKTI EILĖJE ,KAD UŽSIREGISTRUOTUM

2008-06-16, 17:51 | IP: 88.222.138.130

aciu gydytojai, priemus mano pirmagini.esu jai labai dekinga uz visa stropuma, profesionaluma ir prieziura gimdymo metu. antra gimdyciau taip pat pas ja

2008-03-19, 10:42 | IP: 78.61.11.232

viena vaiką gimdžiau pas ją ir dabar antrą gimdyt žadu tik pas ją. Aplamai kaip gydytoja žino gerai savo darbą ir labai esu šitai gydytojai dėkinga.

2008-02-05, 08:54 | IP: 193.41.197.181

aš esu visiškai patenkinta šios gydytojos darbu. Nepasirodė ji nei grui, nei nemaloni. Beje, gal tam įtakos ir turėjo tai, kad jai atsilyginome :)

2007-12-08, 13:15 | IP: 78.61.103.132

negaliu patiket anksciau issakytom nuomonem, puiki gydytoja deka jos mano dvi atzalos vaiksto sia zeme.Esu dekinga.