Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Čepkus, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04728, Galiojanti

2019-10-31, 06:31 | 1

Man šis gydytojas yra gelbėjimo ratas. Mandagus, paslaugus, kompetentingas. Esu labai dėkinga už sugrąžintą sveikatą. Labai gaila, kad yra pacientų, kurie liko nepatenkinti. Manyčiau, kad savyje reikėtų pasieškoti problemų, o neskalmbinti, kad blogai. Sutikit, mes patys kartais nežinom ko norim. O gydytojui siūlyčiau nekreipti dėmesio į neigiamus komentarus. Jis pats geriau žino savo sugebėjimus. Ačiū, p Sauliau. Sveikatos ir stiprybės. Su pagarba, Rita G.

2018-01-02, 12:23 | 6

Deja, praėjus laikui galiu pasakyti, kad operaciją atliko paviršutiniškai, nes po pusės metų vėl teko gulti „po peiliu“. Man dėl didžiulių skausmų buvo atlikta skubi (cito) stuburo operacija. Deja „skubi“ visomis prasmėmis. Dėl atsilyginimo galiu pasakyti tik tiek, kad „vargšų gydytojas - MIRTIS“. Tikrai žinau, kad jei nebūtume mokėję, tai pabaiga būtų buvusi dar liūdnesnė nei dabar. Kai sakoma, kad neduokite gydytojams pinigų gydys ir be jų - sutinku, bet ar pagalvojot kaip gydys?
Gaila, bet šiam gydytojui dėkoti neturiu už ką, nes net ir prieš operaciją atsilyginus (ko ir buvo užeita į palatą su atvėpusiomis chalato kišenėmis prieš operaciją) ji nebuvo atlikta profesionaliai.

2017-08-11, 02:25 | IP: 73.167.27.38

pagyde po auksinio stafilikoko kur viena koja jau buvau beiskeliaujanti aciu siam gydytojui is visos sirdies turbut per mazai tu zodziu

2017-02-13, 22:41 | 1

Nuostabus gydytojas. 2017-01-04 sekmingai atliko man sudetinga stuburo operacija. Buvo demesingas ir atidus. Po operacijos jauciuosi kasdien vis geriau. Tad noriu tarti jam dideli aciu !

2017-01-25, 17:01 | 1

Labai malonus ir rūpestingas Gydytojas,operavo mamą gruodžio 12 d.,dėmesio ir priežiūros po operacijos sulaukėm tikrai labai daug tiek iš Gydytojo, tiek iš viso personalo.Ačiū už rūpestį,profesionalumą ir gerą žodį.Stiprybės ir ištvermės Jūsų sunkiam darbe.