Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Čepkus, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04728, Galiojanti

2018-01-02, 12:23 | 6

Deja, praėjus laikui galiu pasakyti, kad operaciją atliko paviršutiniškai, nes po pusės metų vėl teko gulti „po peiliu“. Man dėl didžiulių skausmų buvo atlikta skubi (cito) stuburo operacija. Deja „skubi“ visomis prasmėmis. Dėl atsilyginimo galiu pasakyti tik tiek, kad „vargšų gydytojas - MIRTIS“. Tikrai žinau, kad jei nebūtume mokėję, tai pabaiga būtų buvusi dar liūdnesnė nei dabar. Kai sakoma, kad neduokite gydytojams pinigų gydys ir be jų - sutinku, bet ar pagalvojot kaip gydys?
Gaila, bet šiam gydytojui dėkoti neturiu už ką, nes net ir prieš operaciją atsilyginus (ko ir buvo užeita į palatą su atvėpusiomis chalato kišenėmis prieš operaciją) ji nebuvo atlikta profesionaliai.

2017-08-11, 02:25 | IP: 73.167.27.38

pagyde po auksinio stafilikoko kur viena koja jau buvau beiskeliaujanti aciu siam gydytojui is visos sirdies turbut per mazai tu zodziu

2017-02-13, 22:41 | 1

Nuostabus gydytojas. 2017-01-04 sekmingai atliko man sudetinga stuburo operacija. Buvo demesingas ir atidus. Po operacijos jauciuosi kasdien vis geriau. Tad noriu tarti jam dideli aciu !

2017-01-25, 17:01 | 1

Labai malonus ir rūpestingas Gydytojas,operavo mamą gruodžio 12 d.,dėmesio ir priežiūros po operacijos sulaukėm tikrai labai daug tiek iš Gydytojo, tiek iš viso personalo.Ačiū už rūpestį,profesionalumą ir gerą žodį.Stiprybės ir ištvermės Jūsų sunkiam darbe.

2016-11-26, 16:57 | 1

Saulius Čepkus yra gydytojas, kuriam patikėčiau savo gyvybę. Profesionalus, mylintis savo darbą bei nuolat keliantis kvalifikaciją chirurgas. Malonu bendrauti ir atidavus problemą į jo rankas iš karto ramiau. Padėjo man daugybę kartų. Šiuo gydytoju pasitikiu 100%.

2016-10-15, 10:08 | 2

Labai dėkoju gydytojui už rūpestį, už tai, kad mano vyras gali dirbti, gyventi pilnavertį gyvenimą po sudėtingos traumos. Ir netiesa, ką rašo komentaruose neigiamai. Kiekvieną dieną, kai tik dirbdavo, užeidavo pas ligonius, klausdavo, kaip sekasi, atsakydavo į rūpimus klausimus.

2016-02-09, 14:30 | IP: 85.206.22.66

Labai geras gydytojas,surado problemą,operavo mane,pastatė ant kojų,rūpinosi po operacijos.Esu labai dėkinga jam už tai,kad vaikštau savo kojomis.Ir nieko iš manęs nereikalavo Ačiū jam labai labai.

2013-11-18, 00:04 | IP: 86.100.220.51

Puiku

Esate Saulius Čepkus?
2012-10-03, 12:32 | IP: 81.7.94.40

Nesitikėjau, kad dar yra nuoširdžiai savo darbui atsidavusių gydytojų. Ėmėsi mano gydymo net nesitikėdamas ir nereiklaudamas pakišos.

Esate Saulius Čepkus?