Pacientai, kurie rekomenduoja Žydrūnas Račkauskas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01097, Galiojanti

Račkauskas Žydrūnas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Račkauskas Žydrūnas?

2019-11-01, 13:31 | 1

Žemai lenkiuosi.
Per 18 metų man padarė (koks nekoks žodis...) 3 stuburo operacijas, mano žmonai Julijai vieną. Viskas tikrai liuks: man prieš 14 dienų įdėjo du dirbtinius diskus apie 6-tą kaklo slankstelį ir, O STEBŪKLE!, viskas norma - penkis mėn besiblaškę pečių ir rankų skausmai dingo, liko maudimai, kurie, žinau, arba praeis per metus - du, ar biškį liks...
Ačiū, brangus DAKTARE ŽYDRŪNAI RAČKAUSKAI.

2018-03-04, 18:57 | 3

REKOMENDUOJU.
Atviras, neveja žodžio į vatą viską sako į akis, kad ir kokia ta diagnozė būtų, manau tai yra labai svarbu žinoti viską ir visas kitas pasekmes.

Puikus gydytojas, detaliai supažindino su liga, paskyrė operacijos laiką. Esu jam labai dėkinga, atliko savo darbą ne 100% o visais 200% po operacijos lankė visas dienas, rūpinosi, randas liks dailus, nes gydytojas kruopščiai susiuvo žaizdą (net tvarstomajam stebėjosi, kad retai tokį kruopštų darbą mato) esu jauna, todėl tai pabrėžiu, nes man svarbu manau galbūt atsiras kaip taip pat tai yra svarbu.

2018-01-28, 23:09 | 2

Buvau operuota 2016 12 05 , man gydytojas garantavo, kad as vaiķščiosiu kaip Santariškių gydytojai pasakė 50% ant 50%, arba vaikščiosiu, arba ne. Šio gydytojo dėka aš gyvenu pilnavertį gyvenima.Taip po operacijos buvo sunku .3 mėnesius kentejau stiprius skauskus.Bet šiandien viskas gerai ir reikia prisiziureti ir saugoti save. Ačiū Gydytojau .

2017-09-22, 02:06 | IP: *.*.*.*
2017-06-16, 16:12 | IP: 79.133.253.195

Viskas detaliai paaiškinta kaip gydytis ir kokia tolesnė gydymo eiga. Dėkui