Pacientai, kurie rekomenduoja Žydrūnas Račkauskas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01097, Galiojanti

Račkauskas Žydrūnas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Račkauskas Žydrūnas?

2019-11-01, 13:31 | 1

Žemai lenkiuosi.
Per 18 metų man padarė (koks nekoks žodis...) 3 stuburo operacijas, mano žmonai Julijai vieną. Viskas tikrai liuks: man prieš 14 dienų įdėjo du dirbtinius diskus apie 6-tą kaklo slankstelį ir, O STEBŪKLE!, viskas norma - penkis mėn besiblaškę pečių ir rankų skausmai dingo, liko maudimai, kurie, žinau, arba praeis per metus - du, ar biškį liks...
Ačiū, brangus DAKTARE ŽYDRŪNAI RAČKAUSKAI.

2018-03-04, 18:57 | 3

REKOMENDUOJU.
Atviras, neveja žodžio į vatą viską sako į akis, kad ir kokia ta diagnozė būtų, manau tai yra labai svarbu žinoti viską ir visas kitas pasekmes.

Puikus gydytojas, detaliai supažindino su liga, paskyrė operacijos laiką. Esu jam labai dėkinga, atliko savo darbą ne 100% o visais 200% po operacijos lankė visas dienas, rūpinosi, randas liks dailus, nes gydytojas kruopščiai susiuvo žaizdą (net tvarstomajam stebėjosi, kad retai tokį kruopštų darbą mato) esu jauna, todėl tai pabrėžiu, nes man svarbu manau galbūt atsiras kaip taip pat tai yra svarbu.

2018-01-28, 23:09 | 2

Buvau operuota 2016 12 05 , man gydytojas garantavo, kad as vaiķščiosiu kaip Santariškių gydytojai pasakė 50% ant 50%, arba vaikščiosiu, arba ne. Šio gydytojo dėka aš gyvenu pilnavertį gyvenima.Taip po operacijos buvo sunku .3 mėnesius kentejau stiprius skauskus.Bet šiandien viskas gerai ir reikia prisiziureti ir saugoti save. Ačiū Gydytojau .

2017-09-22, 02:06 | IP: *.*.*.*
2017-06-16, 16:12 | IP: 79.133.253.195

Viskas detaliai paaiškinta kaip gydytis ir kokia tolesnė gydymo eiga. Dėkui

2017-06-01, 10:13 | IP: *.*.*.*
2017-05-31, 21:12 | IP: *.*.*.*
2017-05-30, 20:14 | IP: 88.119.48.107

Pats puikiausias gydytojas iš visų pas kuriuos man teko gydytis. Tikrai rekomenduoju. Neskaičiuojantis savo darbo valandų, atiduodantis visą save darbui ir pacientams. Daktaras iš didžiosios raidės. Gaila, kad ne visi daktarai tokie kaip daktaras Žydrūnas Račkauskas. Daktarai pas kuriuos aš gydžiausi buvo mane nurašę kaip beviltišką ligonį, jis vienintelis apsiėmė mane operuoti ir grąžino gyvenimo džiaugsmą ir judėjimo laisvę. Ačiū už naują gyvenimą.

2017-05-26, 23:34 | IP: *.*.*.*
2017-05-26, 00:30 | IP: *.*.*.*
2017-02-09, 22:01 | 2

Esu labai dėkinga , tik šio Gydytojo dėka aš vaikštau. Suteikė man viltį džiaugtis gyvenimu, o ne kankintis dideliuose skausmuose. AČIŪ Jums Gydytojau.

2016-11-28, 16:28 | 1

Labai geras daktaras, tikras professionalas. Visiškai pasitikiu juo ir kitiems rekomenduoju. Kad visi būtu tokie kaip jis, atsidave savo profesijai ir pacientams.Busiu visą gyvenimą dėkinga Jam uz galimibe gyventi pilnaverte gyvenima.

2016-11-08, 19:10 | 1

Labą diena. Ž.Račkauskas mane operavo 2008m. Viskas buvo gerai, o 2016m. birželio mėn. prasidėjo stiprūs skausmai stuburo krūtininėje dalyje ir jie vis stiprėją. Gerai. kad radau p. Ž.Račkauską ir dabar bandysiu su juo susisiekti.

2016-08-28, 00:18 | IP: 83.181.118.223

Gydytojas iš didžiosios raidės. Visiškai pasitikiu juo ir kitiems rekomenduoju. Kad visi būtu tokie kaip jis, atsidave savo profesijai ir pacientams.

2016-08-13, 01:27 | IP: 78.61.232.68

Labai geras daktaras, tikras professionalas.sekmes jam ir sveikatos!