Pacientai, kurie rekomenduoja Žydrūnas Račkauskas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01097, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Račkauskas Žydrūnas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Račkauskas Žydrūnas?

2019-11-01, 11:31 | Registruotas lankytojas 1

Žemai lenkiuosi.
Per 18 metų man padarė (koks nekoks žodis...) 3 stuburo operacijas, mano žmonai Julijai vieną. Viskas tikrai liuks: man prieš 14 dienų įdėjo du dirbtinius diskus apie 6-tą kaklo slankstelį ir, O STEBŪKLE!, viskas norma - penkis mėn besiblaškę pečių ir rankų skausmai dingo, liko maudimai, kurie, žinau, arba praeis per metus - du, ar biškį liks...
Ačiū, brangus DAKTARE ŽYDRŪNAI RAČKAUSKAI.

2018-03-04, 16:57 | Registruotas lankytojas 3

REKOMENDUOJU.
Atviras, neveja žodžio į vatą viską sako į akis, kad ir kokia ta diagnozė būtų, manau tai yra labai svarbu žinoti viską ir visas kitas pasekmes.

Puikus gydytojas, detaliai supažindino su liga, paskyrė operacijos laiką. Esu jam labai dėkinga, atliko savo darbą ne 100% o visais 200% po operacijos lankė visas dienas, rūpinosi, randas liks dailus, nes gydytojas kruopščiai susiuvo žaizdą (net tvarstomajam stebėjosi, kad retai tokį kruopštų darbą mato) esu jauna, todėl tai pabrėžiu, nes man svarbu manau galbūt atsiras kaip taip pat tai yra svarbu.

2018-01-28, 21:09 | Registruotas lankytojas 2

Buvau operuota 2016 12 05 , man gydytojas garantavo, kad as vaiķščiosiu kaip Santariškių gydytojai pasakė 50% ant 50%, arba vaikščiosiu, arba ne. Šio gydytojo dėka aš gyvenu pilnavertį gyvenima.Taip po operacijos buvo sunku .3 mėnesius kentejau stiprius skauskus.Bet šiandien viskas gerai ir reikia prisiziureti ir saugoti save. Ačiū Gydytojau .

2017-09-21, 23:06 | IP: *.*.*.*
2017-06-16, 13:12 | IP: 79.133.253.195

Viskas detaliai paaiškinta kaip gydytis ir kokia tolesnė gydymo eiga. Dėkui

2017-06-01, 07:13 | IP: *.*.*.*
2017-05-31, 18:12 | IP: *.*.*.*
2017-05-30, 17:14 | IP: 88.119.48.107

Pats puikiausias gydytojas iš visų pas kuriuos man teko gydytis. Tikrai rekomenduoju. Neskaičiuojantis savo darbo valandų, atiduodantis visą save darbui ir pacientams. Daktaras iš didžiosios raidės. Gaila, kad ne visi daktarai tokie kaip daktaras Žydrūnas Račkauskas. Daktarai pas kuriuos aš gydžiausi buvo mane nurašę kaip beviltišką ligonį, jis vienintelis apsiėmė mane operuoti ir grąžino gyvenimo džiaugsmą ir judėjimo laisvę. Ačiū už naują gyvenimą.

2017-05-26, 20:34 | IP: *.*.*.*
2017-05-25, 21:30 | IP: *.*.*.*
2017-02-09, 20:01 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dėkinga , tik šio Gydytojo dėka aš vaikštau. Suteikė man viltį džiaugtis gyvenimu, o ne kankintis dideliuose skausmuose. AČIŪ Jums Gydytojau.

2016-11-28, 14:28 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras daktaras, tikras professionalas. Visiškai pasitikiu juo ir kitiems rekomenduoju. Kad visi būtu tokie kaip jis, atsidave savo profesijai ir pacientams.Busiu visą gyvenimą dėkinga Jam uz galimibe gyventi pilnaverte gyvenima.

2016-11-08, 17:10 | Registruotas lankytojas 1

Labą diena. Ž.Račkauskas mane operavo 2008m. Viskas buvo gerai, o 2016m. birželio mėn. prasidėjo stiprūs skausmai stuburo krūtininėje dalyje ir jie vis stiprėją. Gerai. kad radau p. Ž.Račkauską ir dabar bandysiu su juo susisiekti.

2016-08-27, 21:18 | IP: 83.181.118.223

Gydytojas iš didžiosios raidės. Visiškai pasitikiu juo ir kitiems rekomenduoju. Kad visi būtu tokie kaip jis, atsidave savo profesijai ir pacientams.

2016-08-12, 22:27 | IP: 78.61.232.68

Labai geras daktaras, tikras professionalas.sekmes jam ir sveikatos!

2016-02-12, 11:21 | IP: 86.100.251.122

Puokus gydytojas, profesionalus bei rupestingas. Aciu uz tai kad grazinote mamai gyvenimo spalvas.

2015-07-20, 19:33 | IP: 81.7.94.40

Puikus gydytojas, tikras profesionalas, kuriam galima patikėti savo likimą. Puikiai atlikta operacija. Ačiū už suteiktą pilnavertį gyvenimą.

2015-05-18, 08:19 | IP: 188.69.211.59

Puikus medikas

2015-02-17, 16:14 | IP: 5.20.181.189

PROFESIONALAS SAVO SRITYJE.ACIU GYDYTOJAI UZ MAMA.,KURI PASVEIKO.

2014-12-30, 08:16 | IP: 78.56.152.172

Santūrus. Garbingas. Be veidmainiškų seilėtų raminimų. Man stuburą operavo 2001.12.19. ir kitą slankstelį 2013.02.27. Šią vasarą Pociūnuose kėliau sklandytuvus dangun ir pats paskraidžiau. Tikuosi atsargių aviamedikų teigiamo verdikto (man 73m.). IR KO MAN DAUGIAU REIK? AČIŪ DAKTARUI, JO PERSONALUI IR JO VIRŠININKAMS. Ale: kodėl galiu atsiliepti tik 12 mėn periodu, jei nervai gyja po 1mm oper metus? Vistiek ačiū daktarui Žydrūnui Račkauskui ir GERŲ NAUJŲ !

2014-11-12, 17:44 | IP: 78.157.67.48

Puikus savo srities specialistas, viską išaiškina ir dar gerai nuteikia. Man operavo išvaržą. Drąsiai galiu rekomenduoti žmonėms su stuburo problemomis kreiptis būtent į šį chirurgą.

2014-11-06, 05:33 | IP: 78.56.17.98

Tai gydytojas "NUO DIEVO". Ačiū! Šis gygytojas grąžino man gyvenimą! Visi daktarai stebisi, kad likau gyva. Niekas nesitiki, kad imanoma padaryti TOKIO sudetingumo operaciją. Gydytojas padarė labai profesionaliai, visą laiką palaikė manę.

2014-05-27, 13:44 | IP: 88.119.48.107

Fantastinis gydytojas, tiek profesine, tiek žmogiškaja prasme!

2013-11-20, 10:13 | IP: 78.63.226.189

Tik geriausiais zodziais galiu atsiliepti apie si gydytoja, esu labai dekingas jam už rūpestingumą.

2012-12-10, 19:35 | IP: 78.158.19.164

Gydytojas man sutaisė stuburą, po autoįvykio man buvo lūžę 2 stuburo slanksteliai ir vienas skilęs. Vieną lė-usį slankstelį surinko iš dalių, pašalino slankstelio skeveldras spaudusias nervą. Taigi po operacijos pastatė mane ant kojų, busiu visą gyvenimą dėkingas šiam puikiam specialistui.

2012-05-09, 19:01 | IP: *.*.*.*

2011-07-18, 06:44 | IP: *.*.*.*