Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Montvila, %

Išduota: 2005-01-05, Nr. MPL-05971, Galiojanti

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-03-07, Nr. MPL-06488, Galiojanti

2019-10-31, 09:25 | 2

Nerekomenduoju eiti gydytis pas A. Montvila. Kreipiausi del isvarzos, gydytojas nerado, nusiunte pasidaryti vidaus organu echoskopija ten irgi neatrado. Isvykau is konsult poliklinikos su skausmais. Gydytojas rekomendavo isgerti NO-SPA. Sia savaite kitoje istaigoje man atliko pilvo plastika, ir pasalino isvarza-kurios pasak mineto gyd A. Montvilo nebuvo rasta. Rekomenduoju pasitikrinti pas kelis gydytojus ir neuzleisti ligu!

2019-10-02, 14:57 | 5

Gydytojas is didziosios raides, aciu jums! Rekomenduoju kreiptis tik pas ji.

2019-09-26, 14:37 | 7

niekam nerekomenduočiau,.bendravimo nera,kontaktas vangus,kaip specialistas gal ir neblogas.

Montvila Andrius atsakė

Pirmą kartą nekyla abejonių dėl komentaro autorystės.
... Pasakiau šalia buvusiam rezidentui: mano nuomone, mokykloje pamokoje šeimininku turi būti mokytojas, o gydymo įstaigoje - gydytojas, neleidžiantis užlipt sau ant galvos visokiems susireikšminusiems ar puspročiams pacientams.
Ir jis sutiko...
P.S. pacientei J.J. Labai džiaugiuosi, kad po mano konsultacijos ji vėl gali judėti ir "dėkoti". Žodis gydo!

2019-05-08, 14:46 | 2

Man gydytojas patiko - santūrus, nedaugžodžiaujantis, bet žmogiškas ir profesionalus. Pasitikėčiau juo ir kitus kviesčiau pasitikėti. Nors buvo kreiptasi ne visai pagal profilį, priėmė ir paskyrė tinkamus tyrimus, kurie padėjo laiku nustatyti ligą. Labai jam už tai ačiū, daug sėkmės ir sveikatos.

2018-05-25, 08:39 | 1

Labai atsakingai ir kruopščiai atliko visus tyrimus,išaiškino problemos esmę.Nuoširdus ,geras gydytojas
Kad daugiau būtų tokių gydytojų. Ačiū Jums