Pacientai, kurie rekomenduoja Raimundas Kačinskas, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03846, Galiojanti

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2006-11-06, Nr. MPL-08779, Galiojanti

2019-07-16, 09:03 | 1

Puikus gydytojas, kompetentingas, be galo gražiai bendrauja su vaikais,malonus,linksmas, mums paliko puikų įspūdį.

2018-11-21, 16:49 | 2

Nuosirdus aciu gyd.Raimundui Kacinskui.
Tai puikus specialistas,gydytojas.
Dukryte atvaziavo sunkiai sirgdama,o dabar yra sveika ir laiminga.
Aciu jum uz jusu nuosirduma,šiltuma uz pastangas pasveikti.
Nuosirdziai dekojam Gabriele su mamyte.
Erzvilkas

2018-04-14, 16:17 | 1

Puikus gydytojas!!! Labai moka bendrauti su vaikais!!! Manau Pijukas mielai pas jį apsilankys ir kitą kartą jei reiks. Viską išsamiai paaiškino ir atsakė į klausimus. Man jis pasirodė tiesiog puikus Gydytojas!!! Likau be galo jam dėkinga už rūpestį!!!

2017-11-17, 00:50 | 3

Nuostabus gydytojas, mus sužavėjo toks nuoširdus atidumas pacientui! Viską paaiškino keletą kartų mums tėveliams apie dukrytės ligą ir nuostabiai profesionaliai bendravo su mažąja kuri medikų paprastai privengia. Dukrytė Liepa sakė: - visada eisiu tik pas šitą daktarą, jis bus mano pats linksmiausias!
Galima drąsiai teigti - Tai medikas iš prigimties, jaučiasi kad žmogus myli savo darbą ir mažuosius pacientus. Nuoširdžiai dėkojame Jums Gerbiamas Raimundai. Nepamenu kada tiek nuoširdaus dėmesio sulaukėme iš mediko. Sekmės ir ištvermės Jūsų reikšmingame darbe. Esame begalo Jums dėkingi.

2016-10-15, 20:12 | IP: 213.190.59.57

Lankomės jau 5 metus pas jį,nes dukrai yra astma ir alerginė sloga.Visada konsultuoja,kuriuos reikia atlikti tyrimus paskiria,paaiškina viską išsamiai.Jei reikia ir telefonu pakonsultuoja.Ir su vaikais bendrauja taip,kad neišgąsdintų.Tiesiog puikus specialistas