Pacientai, kurie rekomenduoja Genovaitė Lapinskaitė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04793, Galiojanti

2019-07-17, 13:55 | 1

Kažkas siaubingo, net neįsivaizdavau, kad dar šiais laikais taip būna! Visiškai pritariu anksteniems neigiamiems komentarams: gyva eilė (pralaukiau beveik 3 h., kol patekau), kabinete rezidentai, kurie tai ateina, tai išeina, gūdžių sovietinių laikų bendrabimas, pati gydytoja kategoriška, kažkokia neadekvati, visiškai nesiklauso, ką pacientas sako, ji žino viską geriau, savo sprendimų negali argumentuoti, mano atveju išvis atsivertė kažkokį vadovėlį ir pradėjo nurašinėti simptomus, kurių aš net neturiu ir tuo nesiskundžiu... Po vizito man kilo klausimas: kodėl ši gydytoja vis dar priima pacientus ir kada paskutinį kartą kas nors tikrino jos tiek psichinę, tiek fizinę sveikatą (tame tarpe regą ir klausą)? Nes į pensiją panašu, kad turėjo išeiti prieš kokį gerų 15 metų, jei ne daugiau...

2019-02-13, 19:11 | 1

Nemaloni, grubi, visiškai neklauso, kas jai sakoma. Aprėkė, kad užsiimu savigyda (realiai gydymą skyrė kiti dermatologai), kad naudoju per daug kosmetikos (naudoju tik Uriage kremą kūdikiams, dekoratyvinę jau seniai pamiršau), kai pasakiau, kokiai diagnozei ieškau sprendimo, ėmė rėkti, kad sau diagnozės nenustatinėčiau, tada ėmiau jau rėkt atgal, kad atsidaryk sistemą, gydytoja tokia ir tokia, data tokia ir tokia, diagnozė ir skirtas gydymas ten parašytas ir man tereikia atsakymo, kam aš alergiška (nustatytas alerginis konjunktyvitas buvo). Pavyko bent tuo klausimų burbėjimo atsikratyt, bet tada ėmė aiškinti, kad man ne alergija, o perioralinis dermatitas (taip, šitą diagnozę žinau, vargstu ne pirmus metus), skyrė gydymą pakaitintu maistiniu aliejum ir visiškai nesiklausė, kad: 1. toks gydymas jau buvo taikytas maždaug prieš 10 metų kito gydytojo. 2. Nuo to gydymo būklė ženkliai pablogėjo. Gydytoja gal ir gera, bet teisinga tik jos nuomonė - jei pacientas ateina jau kažką žinodamas, padaro taip, kad jaustųsi kaip mėšlo krūva... Po vizito blioviau gal valandą, dabar kankinuosi su tuo aliejum, būklė pamažu stabiliai blogėja...

2018-09-27, 07:45 | 1

Profesionali daktare, visiskas tikslumas darbe

2017-09-28, 10:42 | IP: 78.63.26.74

Puiki ir talentinga gydytoja, kaip sakoma nuo Dievo. Mano 3 metu suneliui labai padejo, jo visas kunelis buvo nusėtas raudonais nieštinčiais plėmais, kiti gydytojai neteisingai diagnizavo psoriazę arba tiesiog nežinojo, kas tai ir kà daryt, išrašė hormoniniú vaistú. O ši gydytoja tiesiog parinko tinkamà kuno drekiklį, Babe firmos emulgantà, hormoninius vaistus tepti tik pačiose problemstiškausiose vietose ir trumpai. Ir metú problema išsisprendė per savaitę ir nepasikartojo! Matyt atopinis dermatitas buvo paumejes, o to drekiklio turime visuomet, bet irgi tepame retai.

2017-06-19, 15:22 | IP: *.*.*.*
2016-11-29, 12:14 | IP: *.*.*.*
2016-10-02, 13:06 | IP: 78.56.182.145

Labai maloni daktare. Skyre daug laiko issaiskinti bendrai sveikatos buklei. Atidziai apziurejo problemines vietas ir nustate diagnoze. Issamiai paaiskino ligos priezastis bei jos vystymosi eiga. likau tikrai patenkinta apsilankymu, nes pries tai turejau patirties su neteisingom diagnozem. labai rekomenduoju. Tokius daktarius ir isivaizduoju:)

2016-02-19, 18:11 | IP: 78.63.15.46

Ačiū gydytojai už profesionalią pagalbą. Jei ne ji, Panevėžyje dukrą būtų gydę nuo žvynelinės, kurią " nustatė" profesionaliai biopsija. Pasirodo- tai tik alergija. Ačiū dar kartą gydytojai Lapinskaitei

2015-08-11, 10:26 | IP: *.*.*.*
2015-07-08, 22:58 | IP: 188.69.208.71

Vienintele gydytoja,kuri tiksliai diagnozavo sunkia liga.Deja, gydymo nera, bet yra diagnoze,kurios niekas negalejo nustatyti.