Pacientai, kurie rekomenduoja Genovaitė Lapinskaitė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04793, Galiojanti

2.1

2019-08-02, 13:36 | 4

Visų pirmą, įėjus pas gydytoją į kabinetą šokiravo tai, jog ji nepagarbiai bendrauja su savo padėjėja (sprendžiant iš amžiaus, manau, kad tai buvo studentė). Iš karto jaučiau įtampą, nors psichologiškai buvo smurtaujama kito asmens atžvilgiu, atrodė, kad pati patiriu terorą būdama toje situacijoje. Gydytoja domėjosi problema, skyrė lopo tyrimą (tas tikrai gerai), tačiau nejaukus jausmas dėl įvykusio incidento mano akivaizdoje persekiojo dar kurį laiką...

2019-07-17, 13:55 | 3

Kažkas siaubingo, net neįsivaizdavau, kad dar šiais laikais taip būna! Visiškai pritariu anksteniems neigiamiems komentarams: gyva eilė (pralaukiau beveik 3 h., kol patekau), kabinete rezidentai, kurie tai ateina, tai išeina, gūdžių sovietinių laikų bendrabimas, pati gydytoja kategoriška, kažkokia neadekvati, visiškai nesiklauso, ką pacientas sako, ji žino viską geriau, savo sprendimų negali argumentuoti, mano atveju išvis atsivertė kažkokį vadovėlį ir pradėjo nurašinėti simptomus, kurių aš net neturiu ir tuo nesiskundžiu... Po vizito man kilo klausimas: kodėl ši gydytoja vis dar priima pacientus ir kada paskutinį kartą kas nors tikrino jos tiek psichinę, tiek fizinę sveikatą (tame tarpe regą ir klausą)? Nes į pensiją panašu, kad turėjo išeiti prieš kokį gerų 15 metų, jei ne daugiau...

2019-02-13, 19:11 | 1

Nemaloni, grubi, visiškai neklauso, kas jai sakoma. Aprėkė, kad užsiimu savigyda (realiai gydymą skyrė kiti dermatologai), kad naudoju per daug kosmetikos (naudoju tik Uriage kremą kūdikiams, dekoratyvinę jau seniai pamiršau), kai pasakiau, kokiai diagnozei ieškau sprendimo, ėmė rėkti, kad sau diagnozės nenustatinėčiau, tada ėmiau jau rėkt atgal, kad atsidaryk sistemą, gydytoja tokia ir tokia, data tokia ir tokia, diagnozė ir skirtas gydymas ten parašytas ir man tereikia atsakymo, kam aš alergiška (nustatytas alerginis konjunktyvitas buvo). Pavyko bent tuo klausimų burbėjimo atsikratyt, bet tada ėmė aiškinti, kad man ne alergija, o perioralinis dermatitas (taip, šitą diagnozę žinau, vargstu ne pirmus metus), skyrė gydymą pakaitintu maistiniu aliejum ir visiškai nesiklausė, kad: 1. toks gydymas jau buvo taikytas maždaug prieš 10 metų kito gydytojo. 2. Nuo to gydymo būklė ženkliai pablogėjo. Gydytoja gal ir gera, bet teisinga tik jos nuomonė - jei pacientas ateina jau kažką žinodamas, padaro taip, kad jaustųsi kaip mėšlo krūva... Po vizito blioviau gal valandą, dabar kankinuosi su tuo aliejum, būklė pamažu stabiliai blogėja...

2018-09-27, 07:45 | 1

Profesionali daktare, visiskas tikslumas darbe

2017-09-28, 10:42 | IP: 78.63.26.74

Puiki ir talentinga gydytoja, kaip sakoma nuo Dievo. Mano 3 metu suneliui labai padejo, jo visas kunelis buvo nusėtas raudonais nieštinčiais plėmais, kiti gydytojai neteisingai diagnizavo psoriazę arba tiesiog nežinojo, kas tai ir kà daryt, išrašė hormoniniú vaistú. O ši gydytoja tiesiog parinko tinkamà kuno drekiklį, Babe firmos emulgantà, hormoninius vaistus tepti tik pačiose problemstiškausiose vietose ir trumpai. Ir metú problema išsisprendė per savaitę ir nepasikartojo! Matyt atopinis dermatitas buvo paumejes, o to drekiklio turime visuomet, bet irgi tepame retai.

2017-06-19, 15:22 | IP: *.*.*.*
2016-11-29, 12:14 | IP: *.*.*.*
2016-10-02, 13:06 | IP: 78.56.182.145

Labai maloni daktare. Skyre daug laiko issaiskinti bendrai sveikatos buklei. Atidziai apziurejo problemines vietas ir nustate diagnoze. Issamiai paaiskino ligos priezastis bei jos vystymosi eiga. likau tikrai patenkinta apsilankymu, nes pries tai turejau patirties su neteisingom diagnozem. labai rekomenduoju. Tokius daktarius ir isivaizduoju:)

2016-02-19, 18:11 | IP: 78.63.15.46

Ačiū gydytojai už profesionalią pagalbą. Jei ne ji, Panevėžyje dukrą būtų gydę nuo žvynelinės, kurią " nustatė" profesionaliai biopsija. Pasirodo- tai tik alergija. Ačiū dar kartą gydytojai Lapinskaitei

2015-08-11, 10:26 | IP: *.*.*.*
2015-07-08, 22:58 | IP: 188.69.208.71

Vienintele gydytoja,kuri tiksliai diagnozavo sunkia liga.Deja, gydymo nera, bet yra diagnoze,kurios niekas negalejo nustatyti.

2015-04-14, 11:09 | IP: 78.60.93.3

Labai gera gydytoja. Maloniai bendravo, pagaliau teisingai nustatė ligą ,paskyrė tinkamą gydymą, nes su savo veido odos problema vargau nuo 2009 metų.gydžiausi pas daugelį odos specialistų, skirdavo brangius kremus, tepalus, vargau, vengdavau pasirodyti žmonėms. Bet ši gydytoja paskyrė gydymą, jau po savaitės pajutau ,kad mano veidas tampa švarus, be raudonio ir spuogų. Praėjo mėnuo , vėl eisiu konsultacijai dėl gydymo pratęsimo. Ačiū Jums Gydytoja.

2013-09-10, 13:59 | IP: 193.219.176.69

profesionali gydytoja.

2013-05-21, 12:57 | IP: 85.206.70.19

Pas Lapinskaitę apsilankiau tik vieną sykį. Nustatė žvinelinę, išrašė receptus vaistams, davė patarimų, kaip rūpintis oda. Atrodo, po truputi gerėja būklė. Bendravo maloniai, rūpestingai, ramino, kad turėčiau susitvartyti su savo bėdom.
Kažkas čia skundėsi, kad dažnai praktikantai būna, o kas čia blogo? Jei dėl to negalite atvirai kalbėtis, tai čia jau jūsų keistenybės... Džiaugtis reikia, kad suteikia progą jaunam žmogui, kuris ateity gydys jus, jūsų vaikus ir vaikaičius, semtis patirties. Be to, šiek tiek pinigėlių gydytoja už praktikantą gauna. Rodos, visiems tik nauda.
Dėl eilių. Kiek supratau ten neįprasta tvarka: pakviečia pirmąkart apsilankantį, tada iš eilės sėdinčius už durų. Ir taip paeiliui. Kodėl taip? Gal jiems patogiau. Aišku, galetų pakabinti taisykles priėmimo, kad visiems būtų aišku ir be reikalo nesipiktintų ir neišsigalvotų apie kažkokius "gydytojos žmonės" turinčius vip priėmimą.

2013-05-17, 10:32 | IP: 85.219.203.2

Manau si gydytoja yra profesionale, vien daugiamete patikrtis daug ka duoda, taciau ... Mano atveju nepadejo nei patirtis nei profesionalumas, vaiksciojau pas ja apie 1.5 - 2 metus, taciau jokio rezultato ilgalaikio ir teigiamo nebuvo, rasydavo tai vienus vaistus, antibiotikus, tai kitus, derindavo, ziuredavo kaip reaguoja oda i juos, nuo tiek antibiotiku galiausiai pavargau ir organizmo gaila, kartais jausdavausi kaip bandomasis triusis. Po metu lankymosi pas ja ji paklause ar mes dareme kokius nors tyrimus, pasakiau, kad ne, tada nusiunte kraujo tyrima padaryti, jis buvo geras ir nieko neparode, paskui vel eilini karta skyre antibiotiku... del to nebesilankau pas ja. Mano atveju ji mane gyde "is akies" jei galima taip pasakyti...