Pacientai, kurie rekomenduoja Julia Musteikienė, %

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01048, Galiojanti

2019-05-10, 23:33 | 2

Gydytoja išmano savo sritį, bet pas tokią nemandagią ir netaktišką ginekologę dar nesu buvusi. Nerekomenduoju

2019-01-21, 13:55 | 4

Kaip buvo minėta daugelyje komentarų, gydytoja gruboka bendravimo prasme. Tikrai nėra iš tų kuri, daug kalba ir išsamiai papasakoja apie problemą, turi pats klausti detalių. Tačiau nieko nevynioja ir tiesiai šviesiai pasako jei yra kažkas negerai. Man atrado ligą ir ją išgydė. Manau gera specialistė, tačiau reikia apsiprasti su jos bendravimo kultūra. Nerekomenduočiau toms, kurioms svarbi gydytojo empatija.

2018-10-23, 06:48 | 1

Teko ir malonumas lankytis pas šią.... gydytoja. Tikiuosi jis buvo pirmas ir paskutinis. Sužinojusi, kad laukiuosi nuskubėjau į centro poliklinika atsitiktine tvarka užsirašiau pas gydytoją ginekologą. Buvo taip blogai, kad net nežinau nuo ko pradėti. Visa “apžiūra” su klausimais ir atsakymais užtruko - 3min. Ar tai yra normalu? Pirmą kartą besilaukiančioms skiriamas laikas yra 3minutės. Ji ne tik nepasakė kelinta nėštumo savaitė, bet net nesivargino paskaičiuoti nėštumo termino. Paburbėjo jog nėštumas mažas ir yra gimdoje. Buvau užsirašiusi kelis klausimus, ji ne tik jų negirdėjo, tačiau net ir nesivargino galvos pasukti. Malonu žinoti, kad mokesčių mokėtojų pinigai keliauja į tokių nukvakusiu medikų kišenes. Manau centro poliklinika turėtų imtis priemonių, kad tokių gydytoju skaičius mažėtų. Tai yra nemokamo gydytojo privilegija elgtis kaip nori? Bjauru.

2018-08-06, 12:02 | 2

Nėščiosioms nerekomenduočiau net jeigu nėštumas be jokių komplikacijų. Mano pasirinkta gydyta išėjo ir man paskyrė šią gydytoją.
Per nėščiosios apžiūrą (24sav.) pasijaučiau lyg bučiau "žalia mėsa". Turėjau klausimą dėl kartais užeinančių pilvo skausmų, mane labai grubiai apžiūrėjo ir pasakė, kad reikia padaryti echoskopiją, nuvedė pas akušerę ir paliko, o pati pasiėmė sekantį pacientą. Taip ir likau apstulbus ir pasimetus, nes mane tiesiog išvarė vidury konsultacijos. Akušerė pasakė, kad paprastai echoskopijai užrašo 32 sav., bet užrašė po 3 sav. Deja 27 sav. paaiškėjo kad man gresia priešlaikinis gimdymas (kreipiausi į skubią pagalbą), kadangi viską man nuodugniai paaiškino ir paskyrė lovos rėžimą, reikėjo vėl eiti pas šią gydytoją dėl nedarbingumo, man buvo pasakyta, kad su mano gimda yra viskas gerai.
Mano manymu tokios gydytojos neturėtų dirbti su nėščiosiomis. Tokios patirties norėčiau išvengti ir niekam nelinkėčiau.

2018-01-19, 13:07 | 2

Gera, konkreti gydytoja. Iškart nustatė problemą.

2018-01-15, 16:08 | 2

Mano nuomone viena is nemaloniausiu sutiktu daktariu, i problematika nesigilina, klausimu vengia, informacija praklauso.

2017-12-15, 12:34 | 1

Man si gydytoja patinka. As pas ja lankausi dabar nestumo metu. Ji padaro ka reikia ir nepilsto is tuscio i kiaura. Visada atsako i mane dominancius dalykus :)

2017-10-24, 09:58 | IP: *.*.*.*
2017-05-30, 02:08 | IP: *.*.*.*