Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Albertavičienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04700, Galiojanti

Albertavičienė Violeta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Albertavičienė Violeta?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

72.5% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

79.6% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

79.6% Complete
4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.8% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

75.3% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

66% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

86.9% Complete
4.3

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-08-16, 23:32 | 3

Gydytoja nebloga, bet kam prisiimti tiek pacientu, kad prie kabineto teko laukti virs valandos. Ir tokie pasakymai kaip siandien neturiu laiko tyrti nuodugnia yra visiskas kompetencijos nebuvimas. Bet is esmes diagnoze buvo tiksli ir gydimas padejo.

2019-07-30, 12:24 | 11

Buvau vakar pas ginekologe, tai labai patiko, mandagi, savo darba ismananti gydytoja. Tikrai nesuprantu kas raso blogus atsiliepimus, nes tikrai visiems rekomenduoju. Viska paaiskino, apziurejo, skyre pakankamai laiko. O akusere Silva irgi nuostabi, bendraujanti. Tikrai esu labai patenkinta, kad suradau jas.
Diana B.

2019-07-04, 08:15 | 1

Nerekomenduoju. Labai nemaloni gydytoja, nebendrauja, nepaaiškina, jei ką bandai paklausti atšauna keliais žodžiais, jokio susidomėjimo ir noro padėti pacientui. Lankiausi pas šią gydytoją dėl rimtos problemos -ligos nenustatė, gydymo nepaskyrė, labai nusivyliau. kol kreipiausi pas kitą gydytoją ir esu labai patenkinta, bendrauja maloniai, viską paaiškina, gydymą iš karto paskyrė.

2019-05-14, 13:32 | 2

Na, savotiška gydytoja, pas ja įėjus jaučiuosi kaip egzamine, nors jau seniai ne mokinukė :D Pakliūvau po kitos gydytojos nekompetencijos, ir Albetavičienė tiksliai nustatė problemą ir skyrė operaciją. Netgi rekomendavo chirurgą. Tačiau po operacijos nebuvo paaiškinta kas per liga, kokios gydymo alternatyvos ir tt. Skaičiau, kad po tokios operacijos paprastai daro hormonų tyrimus, kad nustatytų kokį vaistą geriau skirt. Bet matyt čia visų gydytojų problema - išrašo ir sako "pradėsi gert, bus problemų, šalutinis poveikis - ateisi, išrašysim kažką kitą". Aš suprantu, kad poliklinikose pacientų konvejeris, kad nėra kada tobulėt ir gilintis, bet juk tai tradicinė medicina! Dėl profilaktinio gydymo nieko nesakė, kai atėjau po pusmečio pasidaryt echoskopiją, pasakė kad man "nepriklauso" ir jei sumokėčiau 30 eur, tai padarytų. Žodžiu, dėl ūminio skausmo rekomenduoju, dėl profilaktinės priežiūros ir pan. - turbūt kad ne.

2019-05-09, 14:54 | 2

Kiekvienais metais einu pas gyd.V.Albertavičienę (gyd.O.Akstonienės rekomendacija). Turiu visus rizikos požymius. Amžius, diabetas, hipertenzija. Gydytoją laiku nepastebėjo pavojingų simptomų. Rezultatas- sudėtinga operacija. Biopsija- 3 laipsnio metastazės. Laukiu onkologų verdikto- chemoterapija.

2019-02-28, 10:09 | 21

Nerekomenduočiau, pati persirašysiu pas kitą gyd.

2019-01-15, 19:21 | 1

Labai patiko, aiški ir konkreti gydytoja, atliko visus tyrimus, aiškus klausimai. Konkretus atsakymai. Likau labai patenkinta.

2019-01-14, 22:44 | 1

Nerekomenduoju sios gyditojos. Nuejau budama nescia 8 savaite. Tik iejus i kabineta, gyditoja pradejo reiksti nepasitenkinima kolegei, tokiais zodziais “ko cia tie seimos gyditojai siuncia mums tvirtinti nestumu, ateina 5 savaiciu, tegu siuncia 12 savaiciu. Tokiems reikia moketi, o be uz dyka eiti cia, cia ne apie jus..” atsisukusi pareiske man...nors as ne patvirtinimo atejau. Ir kai atejau net nepasidomejo nei kiek laiko nei kokiu klausimu. Nesileido i kalbas. Pagulde ant kedes, tikrino net pirstiniu neuzsidejusi! Maza to nuvedusi i ekoskopo kabineta uztrukom max 2 min.. paziurejo pati ale kazka ,net neparode leliuko. Sako “va va sirdis plaka, matai gi ane?” Sakau nieko nesuprantu. Sako “viskas gerai” ir isejo is kabineto. Paliko mane. Kai grizau i kabineta sako cia tik par.tiek kad nereiketu man daug maigyt migtuku. As buvau pasimetusi nuo tokio bendravimo. Tai norejau kuo greiciau dinkt is ten... labai nusivylus!