Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Albertavičienė, %

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04700, Galiojanti

Albertavičienė Violeta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Albertavičienė Violeta?

2019-08-16, 23:32 | 3

Gydytoja nebloga, bet kam prisiimti tiek pacientu, kad prie kabineto teko laukti virs valandos. Ir tokie pasakymai kaip siandien neturiu laiko tyrti nuodugnia yra visiskas kompetencijos nebuvimas. Bet is esmes diagnoze buvo tiksli ir gydimas padejo.

2019-07-30, 12:24 | 13

Buvau vakar pas ginekologe, tai labai patiko, mandagi, savo darba ismananti gydytoja. Tikrai nesuprantu kas raso blogus atsiliepimus, nes tikrai visiems rekomenduoju. Viska paaiskino, apziurejo, skyre pakankamai laiko. O akusere Silva irgi nuostabi, bendraujanti. Tikrai esu labai patenkinta, kad suradau jas.
Diana B.

2019-07-04, 08:15 | 1

Nerekomenduoju. Labai nemaloni gydytoja, nebendrauja, nepaaiškina, jei ką bandai paklausti atšauna keliais žodžiais, jokio susidomėjimo ir noro padėti pacientui. Lankiausi pas šią gydytoją dėl rimtos problemos -ligos nenustatė, gydymo nepaskyrė, labai nusivyliau. kol kreipiausi pas kitą gydytoją ir esu labai patenkinta, bendrauja maloniai, viską paaiškina, gydymą iš karto paskyrė.

2019-05-14, 13:32 | 2

Na, savotiška gydytoja, pas ja įėjus jaučiuosi kaip egzamine, nors jau seniai ne mokinukė :D Pakliūvau po kitos gydytojos nekompetencijos, ir Albetavičienė tiksliai nustatė problemą ir skyrė operaciją. Netgi rekomendavo chirurgą. Tačiau po operacijos nebuvo paaiškinta kas per liga, kokios gydymo alternatyvos ir tt. Skaičiau, kad po tokios operacijos paprastai daro hormonų tyrimus, kad nustatytų kokį vaistą geriau skirt. Bet matyt čia visų gydytojų problema - išrašo ir sako "pradėsi gert, bus problemų, šalutinis poveikis - ateisi, išrašysim kažką kitą". Aš suprantu, kad poliklinikose pacientų konvejeris, kad nėra kada tobulėt ir gilintis, bet juk tai tradicinė medicina! Dėl profilaktinio gydymo nieko nesakė, kai atėjau po pusmečio pasidaryt echoskopiją, pasakė kad man "nepriklauso" ir jei sumokėčiau 30 eur, tai padarytų. Žodžiu, dėl ūminio skausmo rekomenduoju, dėl profilaktinės priežiūros ir pan. - turbūt kad ne.

2019-05-09, 14:54 | 2

Kiekvienais metais einu pas gyd.V.Albertavičienę (gyd.O.Akstonienės rekomendacija). Turiu visus rizikos požymius. Amžius, diabetas, hipertenzija. Gydytoją laiku nepastebėjo pavojingų simptomų. Rezultatas- sudėtinga operacija. Biopsija- 3 laipsnio metastazės. Laukiu onkologų verdikto- chemoterapija.

2019-02-28, 10:09 | 23

Nerekomenduočiau, pati persirašysiu pas kitą gyd.

2019-01-15, 19:21 | 1

Labai patiko, aiški ir konkreti gydytoja, atliko visus tyrimus, aiškus klausimai. Konkretus atsakymai. Likau labai patenkinta.

2019-01-14, 22:44 | 1

Nerekomenduoju sios gyditojos. Nuejau budama nescia 8 savaite. Tik iejus i kabineta, gyditoja pradejo reiksti nepasitenkinima kolegei, tokiais zodziais “ko cia tie seimos gyditojai siuncia mums tvirtinti nestumu, ateina 5 savaiciu, tegu siuncia 12 savaiciu. Tokiems reikia moketi, o be uz dyka eiti cia, cia ne apie jus..” atsisukusi pareiske man...nors as ne patvirtinimo atejau. Ir kai atejau net nepasidomejo nei kiek laiko nei kokiu klausimu. Nesileido i kalbas. Pagulde ant kedes, tikrino net pirstiniu neuzsidejusi! Maza to nuvedusi i ekoskopo kabineta uztrukom max 2 min.. paziurejo pati ale kazka ,net neparode leliuko. Sako “va va sirdis plaka, matai gi ane?” Sakau nieko nesuprantu. Sako “viskas gerai” ir isejo is kabineto. Paliko mane. Kai grizau i kabineta sako cia tik par.tiek kad nereiketu man daug maigyt migtuku. As buvau pasimetusi nuo tokio bendravimo. Tai norejau kuo greiciau dinkt is ten... labai nusivylus!

2019-01-03, 10:35 | 23

Lankausi poliklinikoje, bet nutariau eiti privačiai, nes po p. gydytojos vizito jaučiuosi blogai, galvoje sumaištis, o pagalbos ar padrąsinimo dėl tolimesnio gydymo nulis, o juk tai moterų gydytoja :(

2019-01-02, 15:33 | 4

Gydytoja, gal savo darbą ir išmano, buvo puiki gydytoja, bet bendravimas klaikus, lyg kažkas jai skolingas būtų. Aš moku mokesčius ir man priklauso konsultacija nemokama, o nesiraukyti ir rėkauti koridoriuje. Labai pasijaučiau nemaloniai. Niekas nelaiko valstybinėse įstaigose, kurkitės privačias, man rodo išsišakojimas pasibaigtų greitai, kai reiktų pasienčių-klienčių uždarbiui.

2019-01-02, 15:33 | 4

2018-12-31, 17:31 | 2

Tokiai gydytojai turi būti uždrausta dirbti! Dar tokio nepagarbaus bendravimo poliklinikoje aš nemačius... atėjau pas gydytoją be užrašymo, laukiamąjame nebuvo nei vieno laukiančio paciento. Paprašiau gydytojos kad mane apžiūrėtų, kadangi man vėluoja mėnėsinės jau virš dviejų savaičių, skauda pilvą. Ji man pareiškė kad nekraujuoju ir nemirštu todėl ji manęs neapžiūrės, kadangi ji labai užimta ir laukia daug pacientų (pasikartoju, laukiamąjame buvau aš viena). Paklausiau kas gali būti ji man pasakė “daug kas, aš tavęs neprrimsiu”. Nepatenkintu tonu pareiškė kad manęs tikrai nepriims ir kad aš kreipčiausi i privačias klinikas. Kai išėjau iš kabineto prie manęs pribėgo seselė ir pasakė, kad gali priimti daktarė tik man registratūroje reikia susimokėti: 45eur. Atsisakiau, nes tokiai gydytojai nei cento nemokėčiau ir net jeigu man sumokėtų aš pas ją gyvenime neičiau!!!!!!!!

2018-12-31, 17:30 | 2

2018-10-24, 16:04 | 23

Nežinau kas pasidarė šiai gydytojai, bet su ja bendrauti darosi sudėtinga ir sulaukti kompetetingo gydymo išvis neįmanoma. Apžiūrų metu gydytoja kalba grubiai, "verčia" jaustis kaltai, kad atėjai pas ją į kabinetą, kad Ieškai sveikatos problemų.

2018-10-24, 13:18 | 2

Tokiai "gydytojai" turėtų būti uždrausta dirbti. Bendravimas kraupus. Nepagarbus, išvadino klvaile, kad suirgau ir pati kalta esu ir dar gydytojai atseit kalti (maudžiausi per mėnesines užsienyje jūroje su tamponu). Atsisakė paimti tepinėlį. Stipriai spaudinėjo gimdą. Suskaudo. Buvo ovuliacija. Tada bisad man maudžia. Sako, jums gimda skausminga. Sakau, kad dabar ovuliacija man. Tada pradėjo putotis,kad jei tokios protingos, kam išvis einame pas gydytojus, prisisikaitom nesąmonių. Čia dél to, kad žinau, kas yra ovuliavija ir pažįstu savo organizmą. Baisu. Pradžioj norėjo išrašyt vaistų šlapimo takams. Bet paskii staiga sako, kad gimda skausminga. Tai parašysiu antibiotikų. Prirašé antibiotikų, į priekį vaistų nuo galimo grybelio ir dar kažko. Aišku, nieko nepirkau. Po kelių dienų gimdos nebemaudė, nes baigés ovuliacija. Tad gydytoja ne tik nagla ir grubi, bet ir nekompetentinga. Gyvenime daugiau pas tokią neičiau ir niekam nerekomenduočiau. Sena ragana.