Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Albertavičienė, %

Išduota: 2004-12-15, Nr. MPL-04700, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2004-12-15, Nr. MPL-04700, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Albertavičienė Violeta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Albertavičienė Violeta?

2021-10-29, 16:50 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju!!! užėjus į kabinetą buvo grubiai paklausta "kas yra?" Atsakiau kad 40sav.+6d. nėštumas ir neramu ar kūdikiui viskas gerai, nes judesių sumažėjo, gyd. nurodė sėsti į kėdę. Tuo metu jai kažkas paskambino ir ji buvo kokias 5 min. užsiėmusi pokalbiu telefonu. Apžiūrą atliko labai skubotai ir žiauriai skausmingai (jau tikrai ne kartą buvo atlikta apžiura taigi turiu su kuo palyginti). Nelabai suprantama kam reikia gimdyvei tuos pirštus kaišioti, ar taip suprasi ar kūdikiui viskas gerai? Paprašius, kad su echoskopu pažiuretų atšovė, kad ecoskopijos nedarys. Nei kūdikio širdutės nepaklausė, nei mano spaudimo nematavo, nei tyrimų rezultatų nepakomentavo. Esu pasibaisėjusi tokiu darbu. Kaip kokiam sovietmety - įkišt, pamakaluot, sekanti, kaip kokiai karvei. Labai graudu, kad žmonės, o žmoniškumo ir bendravimo kultūros nėra. Nežinau ar perkrautos pacientais, ar darbuotojų trūkumas, ar šiaip bloga nuotaika, ar diena ilga, bet taip su pacientais elgtis negalima. Pas šią "gydytoją" Violeta Albertavičienę lankiausi Antakalnio poliklinikoje, kai mano nėštumą prižiūrinti ginekologė buvo atostogose (taip pat Antakalnio poliklinikoje, ne privačiai) labai nerekomenduoju!

2021-10-05, 16:00 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali gydytoja. Bendrauja dalykiškai. Atsako į pateiktus klausimus. Pateikia rekomendacijas ir paskiria tyrimus. Esu patenkinta šia gydytoja. Tikrai rekomenduočiau dukrai ar marčiai.

2021-09-29, 12:18 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja prižiūrėjo mano nėštumą. Pirmo vizito metu nustatė, kad placenta yra per žemai, didelė rizika, reikia praktiškai tik gulėti, nieko nedaryti. Vėliau nuvykau privačiai, pasakė, kad taip rizika šiek tiek yra, bet diagnozė buvo neteisinga ir ta rizika gerokai mažesnė. Likus iki gimdymo 2 sav. buvo pasakyta, kad gyd. susirgo ir toliau jeigu ką keliauti tiesiai į ligoninę. Man buvo pernešiojimas savaitė, per tą savaitę keliavome į ligoninę 3 kartus, buvo pasakyta, kad gydytojas turi siųsti, bet mano gydytoja juk serga, akušerė nekėlė ragelio (jaučiausi palikta likimo valiai). Po gimdymo. praėjus mėnesiui reikia atvykti į patikrą. Atvykus pasakiau, kad jaučiu diskomfortą. Patikrino manualiai, jokių tepiniėlių ar papildomų tyrimu neėmė. Pasakė, kad uždegimas. Išrašė vaistų. Taip pat pasakė, kad susiuvo mane labai, kaip čia pasakyti, na ne daug vietos paliko ir aš tikrai įplyšiu reiks atvykti iš naujo siūti. Grįžus namo pradėjau vartoti vaistus, nuo kurių ne tik, kad nepagerėjo, atrodė taip blogai, kad sienom lipsiu. Vėl nuvykau į vizitą pas kitą gyd. privačiai. Pasakė, kad nustočiau vartoti vaistus, nes pas mane nėra jokio uždegimo, o vaistai tik blogina situacija. Diskomfortas buvo nuo hormonų, nes maitinau vaiką krūtimi. Dėl susiūvimo pasakė, kad viskas ok ir tikrai neįplyšiu. Taip ir buvo. Nustojus vartoti paskirtus vaistus situacija pagerėjo, o pradėjus vartoti homeopatines žvakutes, kurias paskyrė privataus vizito gydytoja ir iš viso viskas susitvarkė. Gydytojos Albertavičienės deja, bet nerekomenduočiau.

2021-09-25, 23:48 | Registruotas lankytojas 73

Sveiki.
Labai nustebau paskaičius komentarus, nes tie komentarai, kurie neigiami, neatitinka priskirti šiai gydytojai.
Visų pirma, noriu pasisakyti tik teigiamai ir kuo gražiau apie gyd. V. Albertavičienę. Ne vienus (ir net ne penkis) metus ji mano gydytoja, tad, neblogai pažįstu ir kaip specialistę, ir kaip žmogų visokių nuotaikų amplua. Tai yra NUOSTABI gydytoja, ir ne dėlto , kad stengtųsi kiekvienai “damai” įtikti, paglostyti ar “papletkavoti”, deja, neturi ji tiek laiko, nes, jei jau būtų tokia “prasta” kaip kai kurios čia prirašė, tai tokių eilių (net gyvų eilių) pas ją tiek nebūtų, tad, kiekviena situacija, esu tikra, tikrai skirtinga, bet, gydytoja yra puiki specialistė, labai didelę patirtį turinti, išmananti savo darbą!
Man asmeniškai prižiūrėjo mano du nėštumus. Tikrai ‘nesicackino’, nesielgė “saldainiškai”, bei aiškiai, konkrečiai, be jokių “ratais kvadratais”, net “priverstinai” išsiuntė į stacionarą , o juk galėjo tik “vitaminukų” paskirti, bet tik gydytojos griežtomis pastangomis, mano ‘kritiniai’ tyrimai buvo atstatyti į normas.
Reziumė; visų pirma į pačią gydytoją reikėtų žiūrėti pagarbiai, su kantrybe, suprasti ne tik savo “jautrumus”, nuotaikas, bet ir gydytoja yra žmogus, nes, dažnu atveju, prieš jūsų vizitą, gali būti, kad gydytoja apturėjo jau visą eilę visokių sudėtingų, pretenzingų, ar dar kokių pacienčių, arba atėjo tiesiai po operacijos (nebūtinai jums apie tai turi pasipasakoti), ir stresas bei nuovargis daro savo… Nepatinka, neikit,.. eikit , kur “saldainių” duos, bet dergti žmogų, dirbantį ‘N’ metų, dėlto, kad jūsų “nepaglostė” ar šiurkštesnė pasirodė, nes jūs tikėjotės būti “pūkeliais” apipilta, tai yra negarbinga ir neadekvatu.
Pabrėžiu, kad ir man jokių “cackų” nebuvo, griežtai, tiesiai šviesiai, bet.. , abu nėštumai buvo puikiai prižiūrėti. Lenkiuosi žemai. O taip pat , ir sesutė Silva nuostabi!
Linkiu abejoms sveikatos ir kuo ilgiau darbuotis! :)

Pagarbiai,
Jūratė St.

2021-08-26, 18:48 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju, pati praščiausia ginekologė pas kurią buvau, labiau užsiėmusi buvo pabendravimu su uzeinanciom kolegėm atrodė kad aš ten tik trugdau. Visų pirma kušetė stovi tiesiai prieš duris ta prasme aš atsiguliau iki puse nuoga seselė pradėjo vaikščioti pirmyn atgal net nebuvau uždengta tai manau visas kolidorius matė mano grožį. Pati daktarė yra ne mandagi ir nemoka visai bendrauti su žmonėmis. Tikrai antra karta neičiau ir niekam nerekomenduočiau.

2021-07-26, 16:05 | Registruotas lankytojas 1

Teko apsilankyti pas šią daktarę nes mano buvo atostogose. Iš kart noriu pabrėžti, kad kartu dirbanti seselė buvo puiki, bet gydytoja deja ne. Viena prasčiausių konsultacijų kokias teko patirti Antakalnio Poliklinikoje. Į mane nepažiūrėjo nė karto, gavau nepgrįstų priekaištų dėl svorio augimo (aš laukiuosi), reiškė garsiai nepasitenkinimą, kad reikėjo skirti tyrimus.
Nepapaskojo apie tyrimus plačiau, pastebėjau lapelius vėliau tik išėjusi ir nenukreipė manęs kur reikia, teko vėliau skambintis ir aiškintis per registraciją kas čia per tyrimai ir ką man daryt.

2021-06-21, 16:38 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju!
Gydytoja nemoka bendrauti su pacientų! Apžiura buvo skausminga. Reikalingi tyrimų ne buvo padaryta, ir gydytoja ne sako apie tai nieko, man reikia buvo prašyti paaiškinti kodel tyrimai nepadariau. Bendrauja grubiai, nemandagiai

2021-04-08, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, empatiška ir supratinga, suteikia reikiamą informaciją ir sukuria komfortišką aplinką.

2021-01-14, 13:24 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja buvo labai grubi ir nemaloni. Kalbėjo žeminančiai, pakeltu tonu. Į klausimus atsakė visai abstrakčiai ir atstumiančiai, nepateikdama praktiškai jokios informacijos, ir kaip norėtų tiesiog atsikratyti. Nieko nepaaiškino apie vaistus. Prirašė kalną antibiotikų ir praktiškai išvarė.
Neatsimenu kada ir ar iš viso gyvenime yra tekę susidurti su tokia nemalonia gydytoja. Gal aš ir jautri, bet net apsiverkiau. Atrodo tarsi jos darbas jai kančia, o pacientai tiesiog trugdo gyventi.

2020-12-14, 17:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai sunku vertinti, suprantu kad gydytoja konkreti ir kaip kiti sakė ,,nesiterlioja” su pacientu. Bet mano apsilankymas buvo tragiškas, tieisog atsirado baimė dėl nėštumo, atrodo suaktyvėjo skausmas. Labai prigąsdino, nurodė, kad jei jau bus rezultatas prastas siūlo nieko nedaryti, rezultatas gwras, bet nebenoriu su ja konsultuotis. Nemoku pasakyti koks nemalonus bendravimas, nekvestionuoju jos kompetencijos, nes man tiesiog nepavyko jos pamatyti. Apie mano būklė nei kiek nesidomėjo, perskaičiau komentarus, kad nežiūri ankstyvų nėstumo savaičių, bet na taip negalima. Jei jau atėjau gi galėjo suteikti informacijos, o ne sakyti, kad jei blogai bus tai nesiūlytų stengtis išlaikyt gyvybę, nes po to gimsta su apsigimimais ir pan. Suprantu, kad tai žiauri tiesa, bet ją galima tikrai gražiau pasakyti. :(

2020-10-30, 12:42 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja buvo maloni, bendraujanti, domėjosi situacija, stengėsi padėti ir patarti. Prieš apsilankant buvau prisiskaičiusi neigiamų komentarų. Jei tektų vėl apsilankyti drąsiai eičiau.

2020-10-22, 11:35 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Gydytoja nemoka bendrauti su paciente, nemoka atsakyti į klausimus. Netaktiška ir neatsakinga.

2020-07-15, 20:04 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta apsilankiusi pas šitą gydytoją. Konkreti, atidi, viską paaiškinanti. Rekomenduoju.

2019-08-16, 20:32 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja nebloga, bet kam prisiimti tiek pacientu, kad prie kabineto teko laukti virs valandos. Ir tokie pasakymai kaip siandien neturiu laiko tyrti nuodugnia yra visiskas kompetencijos nebuvimas. Bet is esmes diagnoze buvo tiksli ir gydimas padejo.

2019-07-30, 09:24 | Registruotas lankytojas 20

Buvau vakar pas ginekologe, tai labai patiko, mandagi, savo darba ismananti gydytoja. Tikrai nesuprantu kas raso blogus atsiliepimus, nes tikrai visiems rekomenduoju. Viska paaiskino, apziurejo, skyre pakankamai laiko. O akusere Silva irgi nuostabi, bendraujanti. Tikrai esu labai patenkinta, kad suradau jas.
Diana B.

2019-07-04, 05:15 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Labai nemaloni gydytoja, nebendrauja, nepaaiškina, jei ką bandai paklausti atšauna keliais žodžiais, jokio susidomėjimo ir noro padėti pacientui. Lankiausi pas šią gydytoją dėl rimtos problemos -ligos nenustatė, gydymo nepaskyrė, labai nusivyliau. kol kreipiausi pas kitą gydytoją ir esu labai patenkinta, bendrauja maloniai, viską paaiškina, gydymą iš karto paskyrė.

2019-05-14, 10:32 | Registruotas lankytojas 2

Na, savotiška gydytoja, pas ja įėjus jaučiuosi kaip egzamine, nors jau seniai ne mokinukė :D Pakliūvau po kitos gydytojos nekompetencijos, ir Albetavičienė tiksliai nustatė problemą ir skyrė operaciją. Netgi rekomendavo chirurgą. Tačiau po operacijos nebuvo paaiškinta kas per liga, kokios gydymo alternatyvos ir tt. Skaičiau, kad po tokios operacijos paprastai daro hormonų tyrimus, kad nustatytų kokį vaistą geriau skirt. Bet matyt čia visų gydytojų problema - išrašo ir sako "pradėsi gert, bus problemų, šalutinis poveikis - ateisi, išrašysim kažką kitą". Aš suprantu, kad poliklinikose pacientų konvejeris, kad nėra kada tobulėt ir gilintis, bet juk tai tradicinė medicina! Dėl profilaktinio gydymo nieko nesakė, kai atėjau po pusmečio pasidaryt echoskopiją, pasakė kad man "nepriklauso" ir jei sumokėčiau 30 eur, tai padarytų. Žodžiu, dėl ūminio skausmo rekomenduoju, dėl profilaktinės priežiūros ir pan. - turbūt kad ne.

2019-05-09, 11:54 | Registruotas lankytojas 2

Kiekvienais metais einu pas gyd.V.Albertavičienę (gyd.O.Akstonienės rekomendacija). Turiu visus rizikos požymius. Amžius, diabetas, hipertenzija. Gydytoją laiku nepastebėjo pavojingų simptomų. Rezultatas- sudėtinga operacija. Biopsija- 3 laipsnio metastazės. Laukiu onkologų verdikto- chemoterapija.

2019-02-28, 08:09 | Registruotas lankytojas 28

Nerekomenduočiau, pati persirašysiu pas kitą gyd.

2019-01-15, 17:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai patiko, aiški ir konkreti gydytoja, atliko visus tyrimus, aiškus klausimai. Konkretus atsakymai. Likau labai patenkinta.

2019-01-14, 20:44 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju sios gyditojos. Nuejau budama nescia 8 savaite. Tik iejus i kabineta, gyditoja pradejo reiksti nepasitenkinima kolegei, tokiais zodziais “ko cia tie seimos gyditojai siuncia mums tvirtinti nestumu, ateina 5 savaiciu, tegu siuncia 12 savaiciu. Tokiems reikia moketi, o be uz dyka eiti cia, cia ne apie jus..” atsisukusi pareiske man...nors as ne patvirtinimo atejau. Ir kai atejau net nepasidomejo nei kiek laiko nei kokiu klausimu. Nesileido i kalbas. Pagulde ant kedes, tikrino net pirstiniu neuzsidejusi! Maza to nuvedusi i ekoskopo kabineta uztrukom max 2 min.. paziurejo pati ale kazka ,net neparode leliuko. Sako “va va sirdis plaka, matai gi ane?” Sakau nieko nesuprantu. Sako “viskas gerai” ir isejo is kabineto. Paliko mane. Kai grizau i kabineta sako cia tik par.tiek kad nereiketu man daug maigyt migtuku. As buvau pasimetusi nuo tokio bendravimo. Tai norejau kuo greiciau dinkt is ten... labai nusivylus!

2019-01-03, 08:35 | Registruotas lankytojas 28

Lankausi poliklinikoje, bet nutariau eiti privačiai, nes po p. gydytojos vizito jaučiuosi blogai, galvoje sumaištis, o pagalbos ar padrąsinimo dėl tolimesnio gydymo nulis, o juk tai moterų gydytoja :(

2019-01-02, 13:33 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja, gal savo darbą ir išmano, buvo puiki gydytoja, bet bendravimas klaikus, lyg kažkas jai skolingas būtų. Aš moku mokesčius ir man priklauso konsultacija nemokama, o nesiraukyti ir rėkauti koridoriuje. Labai pasijaučiau nemaloniai. Niekas nelaiko valstybinėse įstaigose, kurkitės privačias, man rodo išsišakojimas pasibaigtų greitai, kai reiktų pasienčių-klienčių uždarbiui.

2019-01-02, 13:33 | Registruotas lankytojas 5

2018-12-31, 15:31 | Registruotas lankytojas 2

Tokiai gydytojai turi būti uždrausta dirbti! Dar tokio nepagarbaus bendravimo poliklinikoje aš nemačius... atėjau pas gydytoją be užrašymo, laukiamąjame nebuvo nei vieno laukiančio paciento. Paprašiau gydytojos kad mane apžiūrėtų, kadangi man vėluoja mėnėsinės jau virš dviejų savaičių, skauda pilvą. Ji man pareiškė kad nekraujuoju ir nemirštu todėl ji manęs neapžiūrės, kadangi ji labai užimta ir laukia daug pacientų (pasikartoju, laukiamąjame buvau aš viena). Paklausiau kas gali būti ji man pasakė “daug kas, aš tavęs neprrimsiu”. Nepatenkintu tonu pareiškė kad manęs tikrai nepriims ir kad aš kreipčiausi i privačias klinikas. Kai išėjau iš kabineto prie manęs pribėgo seselė ir pasakė, kad gali priimti daktarė tik man registratūroje reikia susimokėti: 45eur. Atsisakiau, nes tokiai gydytojai nei cento nemokėčiau ir net jeigu man sumokėtų aš pas ją gyvenime neičiau!!!!!!!!

2018-12-31, 15:30 | Registruotas lankytojas 2

2018-10-24, 13:04 | Registruotas lankytojas 28
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-10-24, 10:18 | Registruotas lankytojas 2
2018-08-29, 08:37 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi daktarė ir kieta moteris. Tiems, kam patinka konkretumas ir aiškumas tai tik ši daktarė, o kam reikia, kad su jais terliotusi tai tikrai ne su ja. Konkreti, aiški ir tiksli daktarė. Aukščiausios klasės rekomendacijos!

2018-08-01, 06:51 | Registruotas lankytojas 7
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-21, 15:09 | Registruotas lankytojas 2

Baisesnes daktares neteko matyti.Ateini nurodytu laiku,o pries tave jau sedi 6 pacientes,uzejus i kabineta pasiteirauti apstaugia kaip kokia mazvaike.Sena tarybine atmata.Niekam nelinkiu pas tokia lankytis.Kas tu tokia,ko nori?Pirmas dalykas ne turgus ir nesitujina zmones nepazystami,o antras dalykas,jei nezino ko pas ja ateinama,tai gal i pensija laikas?

2018-02-14, 06:17 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkreti gydytoja žodžių į vatą nedėliona sako taip kaip.yra

2018-02-12, 23:05 | Registruotas lankytojas 1

Viena klaikiausių patirčių ginekologo kabinete. Pas gydytoją atėjau pagaliau sulaukusi savo vizito dienos, bet prieš tai apsilankiusi privačioje gydymo įstaigoje dėl nėštumo. Buvo įtariamas nesivystantis nėštumas. Atėjau ir su savo iniciatyva privačiai atliktais kraujo tyrimais, papasakojau situaciją, paaiškinau, kad nėštumo priežiūrai norėčiau lankytis poliklinikoje, tačiau yra nerimo ir tą nerimą pagrindžiančių dalykų. Tačiau ji neapžiūrėjo manęs echoskopiškai, nes tuo metu neturėjau 30 eurų tokiai apžiūrai poliklinikoje. Ji aiškino, kad priklauso tik 12tą nėštumo savaitę ir esą jokios čia mano žinomos indikacijos yra nesvarbios. Tačiau išrašė hormoninį prepartą ir pacitavo bibliją, kad nusidėjau Dievui mintimis. Kai apsilankiau po savaitės, jau atsinešusi 30 eurų, ji vistiek manęs neapžiūrėjo echoskopiškai. Pasakė, kad jai už tai niekas nemoka. Ir vėl pacitavo tą pačią Šventojo rašto vietą apie nusidėjimus. Kitą vizitą paskyrė 12tą nėštumo savaitę. Nebeapsilankiau pas ją. Nėščiosios priežiūros, deja, nebereikėjo...

2017-09-16, 08:25 | IP: 78.56.62.173

Nors atėjau su labai menkais nusiskundimais, atliko visapusiškus tyrimus, išsamiai paaiškino, kas ir kaip. Sužavėjo gydytojos profesionalumas.

2017-04-27, 15:27 | IP: 213.159.51.72

Paskaiciau komentarus ir juokas paeme. Noreciau pamatyti tuos zmones kurie rase neigiamus atsilepimus... jeigu kas nors nesokineja tai jau blogas daktaras? Nuo kada? Brangiosios , jeigu norit, kad aplink jus sokinetu eikit privaciai. Jums ne tik graziai sypsosis, bet ir daug tyrimu pryrasis.
Dakrare- konkreti, visada maloni, ir kiek man teko atvaziuoti i darbo pabaiga, niekada nesake, jog jinai pavargusi arba parode tai. Visada viska paaiskindavo, atsakydavo i klausimus ( tuos kurios rase kad i klausimus neatsakynedavo, gal jus neuzdavinejot ir lauket, kad daktare jums paskaita praves???) As i visus klausimus isgirdau atsakyma. Taip, daktare buna kad pajuokauna, ar cia blogai? Savo darba tikrai zino.

2017-04-03, 19:10 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-15, 22:48 | IP: 90.135.218.127

Skaitau atsiliepimus apie gyd.Albertavičienę, ir negaliu patikėt, kiek blogų komentarų..o besėdint prie kabineto, kokių tik pacienčių netenka išgirst..jos jaučiasi tarsi karalienės, kur gydytoja turėtų lakstyt paskui..
Gydytoja nuoširgi, kommpetetinga ir skirianti begalę laiko kiekvienai!
Ačiū, Jums, gydytoja!
Ir Silvai ačiū!
Asta

2017-03-02, 10:46 | IP: 79.142.124.133

Kompetentinga, konkreti gydytoja. Paskiačiusi atsiliepimų šiek tiek nerimavau, bet likau patenkinta vizitu. Dėmėsio suteikia tiek, kiek reikia - kurioms norėtųsi daugiau jo, ir kažkokio tai meilumo, gal ir nepatiktų, bet aš nemanau, kad tai yra reikalinga. Kaip tik gydytoja nesureikšmindama mano nusiskundimų (nereguliarios mėnesinės) mane nuramino. Kiek prieš tai esu buvus pas gydytojus su ta pačia problema, visos sakydavo "Tai čia būna, tai gal stresas", gydytoja Violeta pirmoji paskyrė papildomų tyrimų, ir šiaip mačiau kaip su kitomis pacientėmis bendrauja, tai susidarė įspūdis, kad visoms skiria daug laiko ir dėmėsio, nors ir yra griežtoka (kas yra pliusas).

2017-01-30, 14:05 | IP: *.*.*.*
2016-12-05, 22:28 | IP: *.*.*.*

2016-09-30, 18:33 | IP: *.*.*.*

2016-08-16, 11:41 | IP: *.*.*.*

2016-04-22, 10:34 | IP: 193.219.89.162

Super! Rūpestinga, miela ir griežta daktarė žinanti ką daro.

2016-04-01, 04:32 | IP: *.*.*.*

2016-03-08, 02:44 | IP: 5.20.185.140

Puiki, nuostabi gydytoja! tikrai nepalieka ne vienos be prieziuros.tik reikia truputi kantrybes laukiant prie kabineto, nes gydytoja skiria daug daugiau laiko, nei turetu oficialiai.Aciu, Jums gydytoja, Violeta! nuostabi ir sesele Silvija!
jusu paciente Asta

2016-03-02, 18:10 | IP: *.*.*.*

2015-07-28, 14:47 | IP: 195.182.67.146

Labai gera gydytoja visom prasmėm. Truputį bijojau pasiskaičius internete komentarus, bet tikrai likau patenkinta. Pergyvenau dėl savo padėties, bet ji nuramino ir to nesureikšmino. Tikrai profesionali gydytoja, turinti pakankamai patirties. Akušerė Silva taip pat malonus ir profesionalus medikas.

2015-07-16, 08:00 | IP: 83.188.111.11

Nuostabi gydytoja! Visa nestumo laika mus priziurejo... viska patardavo,atlikdavo reikiamus tyrimus.. esu beprotiskai ja patenkinta ir liksiu visa gyvenima dekinga jai! Visada maloni budavo,viska issaiskindavo... kai pagimdziau ji pati paskbino paklause kaip mes su maziuku.. buvo lb malonu! Silva-akusere taip pat nuostabus zmogus... galedavau kreiptis telefonu y ja bet kada! Ir su bet kokiu klausimu,kad ir smulkmena..visada nuramindavo... pati esu ne is Vilniaus.. viska lanksciai suderindavo,kad atvykus y vln galeciau pasidaryti ta pacia diena reikiamus tyrimus ir pan.. nors praejo beveik 3 metai po gimdymo,bet uzsukus pasitikrinti visada mane prisimena ir pasiteirauja kaip mes augam! Aciu Aciu Aciu Jums abiems! Jus pacios geriausios! O moterims kurios vaiksciojantis "negatyvas" patarciau pirmiausia su savimi pasikalbet ir susitarti,kad jus pati atvyksite geros nuotaikos pas gydytoja ir nusiteikti kaip bebdrausite.. nes kaip sauksi taip atsilieps! ;)

2015-06-21, 15:24 | IP: *.*.*.*

2015-06-14, 18:44 | IP: *.*.*.*