Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Albertavičienė, %

Išduota: 2004-12-15, Nr. MPL-04700, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2004-12-15, Nr. MPL-04700, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Albertavičienė Violeta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Albertavičienė Violeta?

2021-07-26, 16:05 | Registruotas lankytojas 1

Teko apsilankyti pas šią daktarę nes mano buvo atostogose. Iš kart noriu pabrėžti, kad kartu dirbanti seselė buvo puiki, bet gydytoja deja ne. Viena prasčiausių konsultacijų kokias teko patirti Antakalnio Poliklinikoje. Į mane nepažiūrėjo nė karto, gavau nepgrįstų priekaištų dėl svorio augimo (aš laukiuosi), reiškė garsiai nepasitenkinimą, kad reikėjo skirti tyrimus.
Nepapaskojo apie tyrimus plačiau, pastebėjau lapelius vėliau tik išėjusi ir nenukreipė manęs kur reikia, teko vėliau skambintis ir aiškintis per registraciją kas čia per tyrimai ir ką man daryt.

2021-06-21, 16:38 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju!
Gydytoja nemoka bendrauti su pacientų! Apžiura buvo skausminga. Reikalingi tyrimų ne buvo padaryta, ir gydytoja ne sako apie tai nieko, man reikia buvo prašyti paaiškinti kodel tyrimai nepadariau. Bendrauja grubiai, nemandagiai

2021-04-08, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, empatiška ir supratinga, suteikia reikiamą informaciją ir sukuria komfortišką aplinką.

2021-01-14, 13:24 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja buvo labai grubi ir nemaloni. Kalbėjo žeminančiai, pakeltu tonu. Į klausimus atsakė visai abstrakčiai ir atstumiančiai, nepateikdama praktiškai jokios informacijos, ir kaip norėtų tiesiog atsikratyti. Nieko nepaaiškino apie vaistus. Prirašė kalną antibiotikų ir praktiškai išvarė.
Neatsimenu kada ir ar iš viso gyvenime yra tekę susidurti su tokia nemalonia gydytoja. Gal aš ir jautri, bet net apsiverkiau. Atrodo tarsi jos darbas jai kančia, o pacientai tiesiog trugdo gyventi.

2020-12-14, 17:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai sunku vertinti, suprantu kad gydytoja konkreti ir kaip kiti sakė ,,nesiterlioja” su pacientu. Bet mano apsilankymas buvo tragiškas, tieisog atsirado baimė dėl nėštumo, atrodo suaktyvėjo skausmas. Labai prigąsdino, nurodė, kad jei jau bus rezultatas prastas siūlo nieko nedaryti, rezultatas gwras, bet nebenoriu su ja konsultuotis. Nemoku pasakyti koks nemalonus bendravimas, nekvestionuoju jos kompetencijos, nes man tiesiog nepavyko jos pamatyti. Apie mano būklė nei kiek nesidomėjo, perskaičiau komentarus, kad nežiūri ankstyvų nėstumo savaičių, bet na taip negalima. Jei jau atėjau gi galėjo suteikti informacijos, o ne sakyti, kad jei blogai bus tai nesiūlytų stengtis išlaikyt gyvybę, nes po to gimsta su apsigimimais ir pan. Suprantu, kad tai žiauri tiesa, bet ją galima tikrai gražiau pasakyti. :(

2020-10-30, 12:42 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja buvo maloni, bendraujanti, domėjosi situacija, stengėsi padėti ir patarti. Prieš apsilankant buvau prisiskaičiusi neigiamų komentarų. Jei tektų vėl apsilankyti drąsiai eičiau.

2020-10-22, 11:35 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Gydytoja nemoka bendrauti su paciente, nemoka atsakyti į klausimus. Netaktiška ir neatsakinga.

2020-07-15, 20:04 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta apsilankiusi pas šitą gydytoją. Konkreti, atidi, viską paaiškinanti. Rekomenduoju.

2019-08-16, 20:32 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja nebloga, bet kam prisiimti tiek pacientu, kad prie kabineto teko laukti virs valandos. Ir tokie pasakymai kaip siandien neturiu laiko tyrti nuodugnia yra visiskas kompetencijos nebuvimas. Bet is esmes diagnoze buvo tiksli ir gydimas padejo.

2019-07-30, 09:24 | Registruotas lankytojas 17

Buvau vakar pas ginekologe, tai labai patiko, mandagi, savo darba ismananti gydytoja. Tikrai nesuprantu kas raso blogus atsiliepimus, nes tikrai visiems rekomenduoju. Viska paaiskino, apziurejo, skyre pakankamai laiko. O akusere Silva irgi nuostabi, bendraujanti. Tikrai esu labai patenkinta, kad suradau jas.
Diana B.

2019-07-04, 05:15 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Labai nemaloni gydytoja, nebendrauja, nepaaiškina, jei ką bandai paklausti atšauna keliais žodžiais, jokio susidomėjimo ir noro padėti pacientui. Lankiausi pas šią gydytoją dėl rimtos problemos -ligos nenustatė, gydymo nepaskyrė, labai nusivyliau. kol kreipiausi pas kitą gydytoją ir esu labai patenkinta, bendrauja maloniai, viską paaiškina, gydymą iš karto paskyrė.

2019-05-14, 10:32 | Registruotas lankytojas 2

Na, savotiška gydytoja, pas ja įėjus jaučiuosi kaip egzamine, nors jau seniai ne mokinukė :D Pakliūvau po kitos gydytojos nekompetencijos, ir Albetavičienė tiksliai nustatė problemą ir skyrė operaciją. Netgi rekomendavo chirurgą. Tačiau po operacijos nebuvo paaiškinta kas per liga, kokios gydymo alternatyvos ir tt. Skaičiau, kad po tokios operacijos paprastai daro hormonų tyrimus, kad nustatytų kokį vaistą geriau skirt. Bet matyt čia visų gydytojų problema - išrašo ir sako "pradėsi gert, bus problemų, šalutinis poveikis - ateisi, išrašysim kažką kitą". Aš suprantu, kad poliklinikose pacientų konvejeris, kad nėra kada tobulėt ir gilintis, bet juk tai tradicinė medicina! Dėl profilaktinio gydymo nieko nesakė, kai atėjau po pusmečio pasidaryt echoskopiją, pasakė kad man "nepriklauso" ir jei sumokėčiau 30 eur, tai padarytų. Žodžiu, dėl ūminio skausmo rekomenduoju, dėl profilaktinės priežiūros ir pan. - turbūt kad ne.

2019-05-09, 11:54 | Registruotas lankytojas 2

Kiekvienais metais einu pas gyd.V.Albertavičienę (gyd.O.Akstonienės rekomendacija). Turiu visus rizikos požymius. Amžius, diabetas, hipertenzija. Gydytoją laiku nepastebėjo pavojingų simptomų. Rezultatas- sudėtinga operacija. Biopsija- 3 laipsnio metastazės. Laukiu onkologų verdikto- chemoterapija.

2019-02-28, 08:09 | Registruotas lankytojas 27

Nerekomenduočiau, pati persirašysiu pas kitą gyd.

2019-01-15, 17:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai patiko, aiški ir konkreti gydytoja, atliko visus tyrimus, aiškus klausimai. Konkretus atsakymai. Likau labai patenkinta.

2019-01-14, 20:44 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju sios gyditojos. Nuejau budama nescia 8 savaite. Tik iejus i kabineta, gyditoja pradejo reiksti nepasitenkinima kolegei, tokiais zodziais “ko cia tie seimos gyditojai siuncia mums tvirtinti nestumu, ateina 5 savaiciu, tegu siuncia 12 savaiciu. Tokiems reikia moketi, o be uz dyka eiti cia, cia ne apie jus..” atsisukusi pareiske man...nors as ne patvirtinimo atejau. Ir kai atejau net nepasidomejo nei kiek laiko nei kokiu klausimu. Nesileido i kalbas. Pagulde ant kedes, tikrino net pirstiniu neuzsidejusi! Maza to nuvedusi i ekoskopo kabineta uztrukom max 2 min.. paziurejo pati ale kazka ,net neparode leliuko. Sako “va va sirdis plaka, matai gi ane?” Sakau nieko nesuprantu. Sako “viskas gerai” ir isejo is kabineto. Paliko mane. Kai grizau i kabineta sako cia tik par.tiek kad nereiketu man daug maigyt migtuku. As buvau pasimetusi nuo tokio bendravimo. Tai norejau kuo greiciau dinkt is ten... labai nusivylus!

2019-01-03, 08:35 | Registruotas lankytojas 27

Lankausi poliklinikoje, bet nutariau eiti privačiai, nes po p. gydytojos vizito jaučiuosi blogai, galvoje sumaištis, o pagalbos ar padrąsinimo dėl tolimesnio gydymo nulis, o juk tai moterų gydytoja :(

2019-01-02, 13:33 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja, gal savo darbą ir išmano, buvo puiki gydytoja, bet bendravimas klaikus, lyg kažkas jai skolingas būtų. Aš moku mokesčius ir man priklauso konsultacija nemokama, o nesiraukyti ir rėkauti koridoriuje. Labai pasijaučiau nemaloniai. Niekas nelaiko valstybinėse įstaigose, kurkitės privačias, man rodo išsišakojimas pasibaigtų greitai, kai reiktų pasienčių-klienčių uždarbiui.

2019-01-02, 13:33 | Registruotas lankytojas 5

2018-12-31, 15:31 | Registruotas lankytojas 2

Tokiai gydytojai turi būti uždrausta dirbti! Dar tokio nepagarbaus bendravimo poliklinikoje aš nemačius... atėjau pas gydytoją be užrašymo, laukiamąjame nebuvo nei vieno laukiančio paciento. Paprašiau gydytojos kad mane apžiūrėtų, kadangi man vėluoja mėnėsinės jau virš dviejų savaičių, skauda pilvą. Ji man pareiškė kad nekraujuoju ir nemirštu todėl ji manęs neapžiūrės, kadangi ji labai užimta ir laukia daug pacientų (pasikartoju, laukiamąjame buvau aš viena). Paklausiau kas gali būti ji man pasakė “daug kas, aš tavęs neprrimsiu”. Nepatenkintu tonu pareiškė kad manęs tikrai nepriims ir kad aš kreipčiausi i privačias klinikas. Kai išėjau iš kabineto prie manęs pribėgo seselė ir pasakė, kad gali priimti daktarė tik man registratūroje reikia susimokėti: 45eur. Atsisakiau, nes tokiai gydytojai nei cento nemokėčiau ir net jeigu man sumokėtų aš pas ją gyvenime neičiau!!!!!!!!

2018-12-31, 15:30 | Registruotas lankytojas 2

2018-10-24, 13:04 | Registruotas lankytojas 27

Nežinau kas pasidarė šiai gydytojai, bet su ja bendrauti darosi sudėtinga ir sulaukti kompetetingo gydymo išvis neįmanoma. Apžiūrų metu gydytoja kalba grubiai, "verčia" jaustis kaltai, kad atėjai pas ją į kabinetą, kad Ieškai sveikatos problemų.

2018-10-24, 10:18 | Registruotas lankytojas 2

Tokiai "gydytojai" turėtų būti uždrausta dirbti. Bendravimas kraupus. Nepagarbus, išvadino klvaile, kad suirgau ir pati kalta esu ir dar gydytojai atseit kalti (maudžiausi per mėnesines užsienyje jūroje su tamponu). Atsisakė paimti tepinėlį. Stipriai spaudinėjo gimdą. Suskaudo. Buvo ovuliacija. Tada bisad man maudžia. Sako, jums gimda skausminga. Sakau, kad dabar ovuliacija man. Tada pradėjo putotis,kad jei tokios protingos, kam išvis einame pas gydytojus, prisisikaitom nesąmonių. Čia dél to, kad žinau, kas yra ovuliavija ir pažįstu savo organizmą. Baisu. Pradžioj norėjo išrašyt vaistų šlapimo takams. Bet paskii staiga sako, kad gimda skausminga. Tai parašysiu antibiotikų. Prirašé antibiotikų, į priekį vaistų nuo galimo grybelio ir dar kažko. Aišku, nieko nepirkau. Po kelių dienų gimdos nebemaudė, nes baigés ovuliacija. Tad gydytoja ne tik nagla ir grubi, bet ir nekompetentinga. Gyvenime daugiau pas tokią neičiau ir niekam nerekomenduočiau. Sena ragana.

2018-08-29, 08:37 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi daktarė ir kieta moteris. Tiems, kam patinka konkretumas ir aiškumas tai tik ši daktarė, o kam reikia, kad su jais terliotusi tai tikrai ne su ja. Konkreti, aiški ir tiksli daktarė. Aukščiausios klasės rekomendacijos!

2018-08-01, 06:51 | Registruotas lankytojas 7

Niekam nepatarčiau eiti pas šitą gydytoją. Štai kodėl: Antakalnio poliklinikoje man prieš kurį laiką buvo darytas PAP tepinėlis ir skystųjų terpių tyrimas, rezultatai nebuvo itin geri, rasta pakitimų, todėl rekomenduota tyrimą kartoti. Atėjus pas šitą gydytoją ji iškart, nekartodama PAP, pasakė, kad reikia daryti biopsiją, aprėkė mane, kodėl dar nepadaryta (?). Paėmė paprastą tepinėlį, įkišo man į rankas "Synlab" privačios labaratorijos lapelį su savo pavardės antspaudu ir liepė nueiti būtent į šitą įstaigą pasidaryti ŽPV mokamą tyrimą. Kai antrą kartą atėjau pas šią gydytoją tepinėlio rezultato, mane aprėkė, kodėl nepasidariau ŽPV tyrimo, nors jo tikslingumo niekaip negalėjo paaiškinti, tepasakė "man reikia", kai paklausiau, ką jis keistų, kam reikia (šiam virusui gydymo nėra, o kaip žinia, vėžį gali sukelti ne vien šitas virusas). Be to, gydytoja pati galėjo man rekomenduoti nusipirkti ir atsinešti skystą terpę šiam tyrimui, paimti pati tyrimą ir duoti man, kad pristatyčiau į Valstybinį patalogijos centrą - šis centras parduoda skystą terpę ir priima su mėginiu tyrimams ir tai pigiau, nei eiti į Synlab. Bet, matyt, šiai gydytojai nenaudinga tai, kas naudinga pacientui.
Aš gydytojos paprašiau siuntimo į Nacionalinį vežio institutą, ji man atšovė, kad galiu stotis ir eiti, kad jokio siuntimo ji man neduos, nes neva biopsija nepadaryta! Bendravimas siaubingas - nelyginant su kokiu šunimi, o tiksliau bendravimo visai nėra, pacientui neaiškinama, kokius veiksmus norima su juo atlikti, kokių tyrimų ir dėl ko reikia, grubiai pažeidinėjamos ne tik paciento teisės į informaciją, teisę pasirinkti gydymo įstaigą, bet tiesiog bet kokios elementaraus žmogiškumo principai.
Aš nemanau, kad tokie gydytojai turėtų likti savo darbo vietose. Apie gydytojos kompetenciją nieko pasakyti negaliu, bet visų pirma dėl to, kad nič nieko nepaaiškinus nieko apie atliekamus/norimus atlikti tyrimus ir tolimesnį gydymą, negaliu nei asmeniškai, nei su kitų gydytojų pagalba įvertinti jos kompetencijos.
Viskas, ką gavau šios gydytojos kabinete, tai gąsdinimus, daug neigiamų emocijų ir trankymosi tušinukais, o išreiškus norą, kad dėl biopsijos tikslingumo ir apimčių (nes jų yra ne viena rūšis) bei tolimesnio gydymo spręstų onkologas, tegavau pasiūlymą, cituoju: "stokis ir eik, daug čia tokių protingų kaip tu". Nors Nacionaliniam vėžio institute registruoja pacientus ir atlieka biopsijas patys, nereikia turėti biopsijos rezultato ten kreipiantis.
Manau, kad turėtų mokamas gydymas arba sistema, pagal kurią gydytojo atlyginimas (tam tikras koeficientas) priklausytų nuo pacientų pasirinkimo (kiek pacientų išreiškė norą gydytis pas konkretų gydytoją). Dabar gi rugpjūčio mėnesiui Antakalnio poliklinikoje neįmanoma registruotis pas jokį kitą ginekologą, tik šitą ponią. O pas ją nerekomenduoju lankytis net savo priešui. Nebent "Synlab" labaratorijai norite atiduoti savo pinigus ir nežinoti, ką gydytoja veikia Jūsų makštyje. Arba tikitės, kad viską būtų pataisęs vokelis. Tačiau aš tokių nenešioju (nors iš gydytojos elgesio manau, kad galimai jis būtų padėjęs).
Visoms rašančioms, kad gydytoja nemėgsta tuščių plepalų ir mandagumų, bet gerai dirba savo darbą, norėčiau atsakyti, kad gyvename ne Tarybinėje Lietuvoje, kur paciento teisių nėra, kur pacientas yra NIEKAS, kad informavimas yra viena svarbiausių gydytojo darbo dalių, kad gydytoja niekaip negali būti kompetentinga, jei nebendrauja su pacientu - net neklausia, kuo jis skundžiasi, kokie simptomai, net paveldimumo faktorius neaptartas, pamaigiusi krūtis parašė, kad sveikos, nors šiuo metu yra skausmingų sukietėjimų ir man nustatyta mastopatija? Kaip gali būti geru gydytojas, kuris nerenka informacijos apie pacientą ir apskritai į jį žiūri kaip į priešą?
Linkiu Lietuvai pasveikti nuo tokių gydytojų ir mūsų piliečiams - nuo tokio mentaliteto, kur reikia bet kokiam bjauriam gydytojo licenziją turinčiam žmogui lankstytis, tarsi Dievui, kaip nuo bjaurios, įkyrios sovietinės ligos.

2018-02-21, 15:09 | Registruotas lankytojas 2

Baisesnes daktares neteko matyti.Ateini nurodytu laiku,o pries tave jau sedi 6 pacientes,uzejus i kabineta pasiteirauti apstaugia kaip kokia mazvaike.Sena tarybine atmata.Niekam nelinkiu pas tokia lankytis.Kas tu tokia,ko nori?Pirmas dalykas ne turgus ir nesitujina zmones nepazystami,o antras dalykas,jei nezino ko pas ja ateinama,tai gal i pensija laikas?

2018-02-14, 06:17 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkreti gydytoja žodžių į vatą nedėliona sako taip kaip.yra

2018-02-12, 23:05 | Registruotas lankytojas 1

Viena klaikiausių patirčių ginekologo kabinete. Pas gydytoją atėjau pagaliau sulaukusi savo vizito dienos, bet prieš tai apsilankiusi privačioje gydymo įstaigoje dėl nėštumo. Buvo įtariamas nesivystantis nėštumas. Atėjau ir su savo iniciatyva privačiai atliktais kraujo tyrimais, papasakojau situaciją, paaiškinau, kad nėštumo priežiūrai norėčiau lankytis poliklinikoje, tačiau yra nerimo ir tą nerimą pagrindžiančių dalykų. Tačiau ji neapžiūrėjo manęs echoskopiškai, nes tuo metu neturėjau 30 eurų tokiai apžiūrai poliklinikoje. Ji aiškino, kad priklauso tik 12tą nėštumo savaitę ir esą jokios čia mano žinomos indikacijos yra nesvarbios. Tačiau išrašė hormoninį prepartą ir pacitavo bibliją, kad nusidėjau Dievui mintimis. Kai apsilankiau po savaitės, jau atsinešusi 30 eurų, ji vistiek manęs neapžiūrėjo echoskopiškai. Pasakė, kad jai už tai niekas nemoka. Ir vėl pacitavo tą pačią Šventojo rašto vietą apie nusidėjimus. Kitą vizitą paskyrė 12tą nėštumo savaitę. Nebeapsilankiau pas ją. Nėščiosios priežiūros, deja, nebereikėjo...

2017-09-16, 08:25 | IP: 78.56.62.173

Nors atėjau su labai menkais nusiskundimais, atliko visapusiškus tyrimus, išsamiai paaiškino, kas ir kaip. Sužavėjo gydytojos profesionalumas.

2017-04-27, 15:27 | IP: 213.159.51.72

Paskaiciau komentarus ir juokas paeme. Noreciau pamatyti tuos zmones kurie rase neigiamus atsilepimus... jeigu kas nors nesokineja tai jau blogas daktaras? Nuo kada? Brangiosios , jeigu norit, kad aplink jus sokinetu eikit privaciai. Jums ne tik graziai sypsosis, bet ir daug tyrimu pryrasis.
Dakrare- konkreti, visada maloni, ir kiek man teko atvaziuoti i darbo pabaiga, niekada nesake, jog jinai pavargusi arba parode tai. Visada viska paaiskindavo, atsakydavo i klausimus ( tuos kurios rase kad i klausimus neatsakynedavo, gal jus neuzdavinejot ir lauket, kad daktare jums paskaita praves???) As i visus klausimus isgirdau atsakyma. Taip, daktare buna kad pajuokauna, ar cia blogai? Savo darba tikrai zino.

2017-04-03, 19:10 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-15, 22:48 | IP: 90.135.218.127

Skaitau atsiliepimus apie gyd.Albertavičienę, ir negaliu patikėt, kiek blogų komentarų..o besėdint prie kabineto, kokių tik pacienčių netenka išgirst..jos jaučiasi tarsi karalienės, kur gydytoja turėtų lakstyt paskui..
Gydytoja nuoširgi, kommpetetinga ir skirianti begalę laiko kiekvienai!
Ačiū, Jums, gydytoja!
Ir Silvai ačiū!
Asta

2017-03-02, 10:46 | IP: 79.142.124.133

Kompetentinga, konkreti gydytoja. Paskiačiusi atsiliepimų šiek tiek nerimavau, bet likau patenkinta vizitu. Dėmėsio suteikia tiek, kiek reikia - kurioms norėtųsi daugiau jo, ir kažkokio tai meilumo, gal ir nepatiktų, bet aš nemanau, kad tai yra reikalinga. Kaip tik gydytoja nesureikšmindama mano nusiskundimų (nereguliarios mėnesinės) mane nuramino. Kiek prieš tai esu buvus pas gydytojus su ta pačia problema, visos sakydavo "Tai čia būna, tai gal stresas", gydytoja Violeta pirmoji paskyrė papildomų tyrimų, ir šiaip mačiau kaip su kitomis pacientėmis bendrauja, tai susidarė įspūdis, kad visoms skiria daug laiko ir dėmėsio, nors ir yra griežtoka (kas yra pliusas).

2017-01-30, 14:05 | IP: *.*.*.*
2016-12-05, 22:28 | IP: *.*.*.*
2016-09-30, 18:33 | IP: *.*.*.*
2016-08-16, 11:41 | IP: *.*.*.*
2016-04-22, 10:34 | IP: 193.219.89.162

Super! Rūpestinga, miela ir griežta daktarė žinanti ką daro.

2016-04-01, 04:32 | IP: *.*.*.*

2016-03-08, 02:44 | IP: 5.20.185.140

Puiki, nuostabi gydytoja! tikrai nepalieka ne vienos be prieziuros.tik reikia truputi kantrybes laukiant prie kabineto, nes gydytoja skiria daug daugiau laiko, nei turetu oficialiai.Aciu, Jums gydytoja, Violeta! nuostabi ir sesele Silvija!
jusu paciente Asta

2016-03-02, 18:10 | IP: *.*.*.*

2015-07-28, 14:47 | IP: 195.182.67.146

Labai gera gydytoja visom prasmėm. Truputį bijojau pasiskaičius internete komentarus, bet tikrai likau patenkinta. Pergyvenau dėl savo padėties, bet ji nuramino ir to nesureikšmino. Tikrai profesionali gydytoja, turinti pakankamai patirties. Akušerė Silva taip pat malonus ir profesionalus medikas.

2015-07-16, 08:00 | IP: 83.188.111.11

Nuostabi gydytoja! Visa nestumo laika mus priziurejo... viska patardavo,atlikdavo reikiamus tyrimus.. esu beprotiskai ja patenkinta ir liksiu visa gyvenima dekinga jai! Visada maloni budavo,viska issaiskindavo... kai pagimdziau ji pati paskbino paklause kaip mes su maziuku.. buvo lb malonu! Silva-akusere taip pat nuostabus zmogus... galedavau kreiptis telefonu y ja bet kada! Ir su bet kokiu klausimu,kad ir smulkmena..visada nuramindavo... pati esu ne is Vilniaus.. viska lanksciai suderindavo,kad atvykus y vln galeciau pasidaryti ta pacia diena reikiamus tyrimus ir pan.. nors praejo beveik 3 metai po gimdymo,bet uzsukus pasitikrinti visada mane prisimena ir pasiteirauja kaip mes augam! Aciu Aciu Aciu Jums abiems! Jus pacios geriausios! O moterims kurios vaiksciojantis "negatyvas" patarciau pirmiausia su savimi pasikalbet ir susitarti,kad jus pati atvyksite geros nuotaikos pas gydytoja ir nusiteikti kaip bebdrausite.. nes kaip sauksi taip atsilieps! ;)

2015-06-21, 15:24 | IP: *.*.*.*

2015-06-14, 18:44 | IP: *.*.*.*

2015-05-12, 12:02 | IP: 89.116.236.180

Labai gera gydytoja.Duoda geru patarimu ir nekisa nereikalingu vaistu.Viska paaiskina taip, kad klausymu nelieka.

2015-05-12, 11:59 | IP: 89.116.236.180

Gera gydytoja. Ne vien tik klausia kokie nusiskundimai, bet netingi pavartyti kortelės ir pažiūrėti kaip gydo tave. Griežta bet teisinga. Labai naudingų patarimų duoda, viską paaiškina.

2015-02-27, 20:51 | IP: 78.61.229.222

Profesionali, maloni gydytoja!!!

2015-02-20, 17:14 | IP: 84.15.178.221

Puiki kompetentinga gydytoja. Kam ji gali nepatikti tai toms kurioms reikia daug lialia ir mazai konkretumo:) as esu linkusi I konkrecia kalba ir kiek esu pas ja lankiusis nei kart neteko nusivilti del patarimu ,del jos elgesio ,zodziu. Per savo turetas bedeles daug akuseriu ginekologu pakeiciau ne tik antakalnio bet ir seskines poliklinikoje tad jei nusprendziau pas ja likti kol gims mano mazylis manau kazka byloja:)

2015-02-20, 17:06 | IP: 84.15.176.230