Pacientai, kurie rekomenduoja Robertas Kvaščevičius, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02328, Galiojanti

2018-12-10, 21:12 | 2

Kalbant apie bendravimą tai tik vienas didelis minusas.... bendravimas šaltas ir arogantiškas, nei kart nepavyko žmoniškai susišnekėti, po operacijų menkai domėjosi būkle, vadovavosi tyrimais ir personalo pastabomis.
BET operavo man galvą du kartus ir tik jam galiu dėkoti už tai, kad kalbu, vaikštau... - gyvenu normalų gyvenimą.
kaip konsultantą nerekomenduoju.
jei operuotis - rekomenduoju.

2018-10-28, 10:57 | 4

Galbūt tai ir geras neurochirurgas, bet kaip konsultantas mokamoje poliklinikoje - niekam tikęs. Pinigų išmetimas į balą. Skyrė 7 min, ir tik pradėjus pasakoti apie problemą nutraukė ir ėmė rašyti kompiuteryje, diagnozuodamas totaliai nesusijusią diagnozę neatlikęs jokių tyrimų, o tik užmetęs akį į 15 metų senumo rentgeno nuotraukas. Itin arogantiškas, išpaikintas pinigų, jokios empatijos. Jo nurodyta diagnozė abosiučiai paneigta kito profesionalaus gydytojo. NEREKOMENDUOJU kaip konsultacijų gydytojo.

2018-09-05, 21:14 | 1

Tik blogiausi atsiliepimai. Visiškai vienodai jam, kokia paciento būklė ir nusiskundimai. Bandant papasakoti net nesiklausė, tyrimų neperžiūrėjo, iš akies nusprendė, jog viskas liuks ir tiek, nors bėda rimta. Gydymo jokio neskyrė. Tačiau konsultacijos metu sugebėjo mestelt užuominą, kurią galima traktuoti kaip priekabiavimą ir pasiūlė "pačiai sugalvoti kaip greičiau papulti pas jį, kai tokios eilės" pakartotinai konsultacijai (suprask atneši ką nors, tai nereikės eilių laukt). Žodžiu baisu. Gal kažkada ir buvo vertas dėmesio neurochirurgas, dabar gi eilinis laukiantis patepimo daktariukas, užsisedėjęs savo kėdėje. Nerekomenduoju, nebent esate pagyvenusio amžiaus ir nebevaikštot savo kojomis, gal tuomet šis gydytojas skirs jums kokį gydymą. Ir tai ne faktas.

2018-07-26, 23:39 | 1

Profesionalas, savo srities puikus specialistas. Mandagus, bendraujantis. Informaciją apie gydymą ir reabilitacijos procedūras patsikė paprastai ir aiškiai. Linkiu gydytojui kuo geriausios kloties.

2018-04-30, 08:25 | 5

Nepaprastai profesionalus, auksinių rankų chirurgas. Aš jam dėkinga už išgelbėtą gyvybę, atgautą pilnavertį gyvenimą. Smegenų auglys buvo pašalintas 2016 m. Situacija buvo labai sudėtinga, bet dėka gydytojo profesionalumo, kruopštumo ir atsidavimo darbui, viskas praėjo sklandžiai ir be pasekmių. Mano dėkingumo apsakyt žodžiais neįmanoma. Tiesiogine to žodžio prasme, gydytojas gražino mane į gyvenimą. Didelis ačiū! Danguolė

2018-04-24, 19:27 | 1

Gydytojas visiskai nekelia telefono, 14 dienu lovadieniu ir jokio atsakymo is gydytojo puses, nesiteikia net paskambinti arba perskambinti. Paciento bukle blogeja su kiekviena diena. As suprantu, kad labai uzimtas daro operacijas ar tik prastumineja diena ligonineje. Kiek suprantu nebuvo patepta.... Ne suprantu tokiu būdu vengti pokalbio su artimaisiais.!!!

2018-04-01, 04:13 | 2

Labai profesionalus zmogus, zinantis savo darba..excelent..daugiau nera komentaru

2018-02-10, 21:35 | 2

Esu labai dėkingas. Turėjau didelę stuburo problemą, kurią reikėjo spręsti skubiai. Gydytojas pamatęs problemą pats ėmėsi iniciatyvos, pats operavo. Man labai padėjo. Bendravo dalykiškai, atsakė aiškiai ir tiksliai. Didelis AČIŪ Dr. R. Kvaščevičiui.

2017-12-20, 15:13 | 6

Dalykiškas, profesionalus, konkretus, supratingas DAKTARAS.
Nuoširdus ačiū už suteiktą pagalbą, atliktą sudėtingą stuburo operaciją, pooperacinį gydymą ir duotus patarimus.
Suprantame, kad gydytojas ne dievas, stebuklų nedaro. Tam, kad padėtų ligoniams, turi nueiti ilgą ir sunkų mokslo kelią, prisiimti didelę riziką ir atsakomybę už ligonių gyvybes. AČIŪ, kad JŪS esate.

2017-10-07, 00:01 | 1

Profesionalus gydytojas, puikiai išmanantis savo darbą.
Išsamiai paaiškina būklę, atsako į visus klausimus,