Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Robertas Kvaščevičius, %

Licencijos

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02328, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

67.7% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

78.1% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

77.3% Complete
3.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

75.7% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

75.2% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

63% Complete
3.2

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

80.3% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-09-05, 17:57 | 3

Didis savo srities specialistas. Tokios išsamios konsultacijos, tokio išaiškinimo niekur nebuvau gavusi. Profesionaliai taupo laiką, gydytojo kalba dalykiška, nuosekli, aiški, mandagus tonas. Nieko nereikalingo. Nuoširdžiai dėkoju šiam aukštos kvalifikacijos gydytojui už visus nurodymus bei aiškius patarimus.

M.Šepetienė, Kėdainiai.

2019-07-24, 23:07 | 1

Seniai norėjau pakliūti pas šį gydytoją. Man šiandien tiesiog pasisekė, nes kažkam atsisakius tiesiog pačiupau taloną, o taip sudėtinga gauti taloną pas šį gydytoją. Visas mėnuo kankinuosi su užspaustu nervu, Visi gydė ir visi žadėjo nugerėjimą, kurio taip ir nesulaukiau, Kenčiu skausmus, išgerti dideli kiekiai stiprių vaist`ų ir tik šiandien tapo aišku, kad reikalinga skubi operacija, Jau kitą savaitę gydytojas paskyrė operaciją. Tikiuosi, kad viskas praeis laimingai.
Gydytojas malonus ir konkretus,
Jūratė Puslienė Rokiškio r.

2018-12-10, 21:12 | 2

Kalbant apie bendravimą tai tik vienas didelis minusas.... bendravimas šaltas ir arogantiškas, nei kart nepavyko žmoniškai susišnekėti, po operacijų menkai domėjosi būkle, vadovavosi tyrimais ir personalo pastabomis.
BET operavo man galvą du kartus ir tik jam galiu dėkoti už tai, kad kalbu, vaikštau... - gyvenu normalų gyvenimą.
kaip konsultantą nerekomenduoju.
jei operuotis - rekomenduoju.

2018-10-28, 10:57 | 4

Galbūt tai ir geras neurochirurgas, bet kaip konsultantas mokamoje poliklinikoje - niekam tikęs. Pinigų išmetimas į balą. Skyrė 7 min, ir tik pradėjus pasakoti apie problemą nutraukė ir ėmė rašyti kompiuteryje, diagnozuodamas totaliai nesusijusią diagnozę neatlikęs jokių tyrimų, o tik užmetęs akį į 15 metų senumo rentgeno nuotraukas. Itin arogantiškas, išpaikintas pinigų, jokios empatijos. Jo nurodyta diagnozė abosiučiai paneigta kito profesionalaus gydytojo. NEREKOMENDUOJU kaip konsultacijų gydytojo.

2018-09-05, 21:14 | 1

Tik blogiausi atsiliepimai. Visiškai vienodai jam, kokia paciento būklė ir nusiskundimai. Bandant papasakoti net nesiklausė, tyrimų neperžiūrėjo, iš akies nusprendė, jog viskas liuks ir tiek, nors bėda rimta. Gydymo jokio neskyrė. Tačiau konsultacijos metu sugebėjo mestelt užuominą, kurią galima traktuoti kaip priekabiavimą ir pasiūlė "pačiai sugalvoti kaip greičiau papulti pas jį, kai tokios eilės" pakartotinai konsultacijai (suprask atneši ką nors, tai nereikės eilių laukt). Žodžiu baisu. Gal kažkada ir buvo vertas dėmesio neurochirurgas, dabar gi eilinis laukiantis patepimo daktariukas, užsisedėjęs savo kėdėje. Nerekomenduoju, nebent esate pagyvenusio amžiaus ir nebevaikštot savo kojomis, gal tuomet šis gydytojas skirs jums kokį gydymą. Ir tai ne faktas.