Pacientai, kurie rekomenduoja Robertas Kvaščevičius, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02328, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-06-27, 08:06 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoduoju. Bendravo pašaipiai,atmestinai.

2019-09-05, 17:57 | Registruotas lankytojas 3

Didis savo srities specialistas. Tokios išsamios konsultacijos, tokio išaiškinimo niekur nebuvau gavusi. Profesionaliai taupo laiką, gydytojo kalba dalykiška, nuosekli, aiški, mandagus tonas. Nieko nereikalingo. Nuoširdžiai dėkoju šiam aukštos kvalifikacijos gydytojui už visus nurodymus bei aiškius patarimus.

M.Šepetienė, Kėdainiai.

2019-07-24, 23:07 | Registruotas lankytojas 1

Seniai norėjau pakliūti pas šį gydytoją. Man šiandien tiesiog pasisekė, nes kažkam atsisakius tiesiog pačiupau taloną, o taip sudėtinga gauti taloną pas šį gydytoją. Visas mėnuo kankinuosi su užspaustu nervu, Visi gydė ir visi žadėjo nugerėjimą, kurio taip ir nesulaukiau, Kenčiu skausmus, išgerti dideli kiekiai stiprių vaist`ų ir tik šiandien tapo aišku, kad reikalinga skubi operacija, Jau kitą savaitę gydytojas paskyrė operaciją. Tikiuosi, kad viskas praeis laimingai.
Gydytojas malonus ir konkretus,
Jūratė Puslienė Rokiškio r.

2018-12-10, 21:12 | Registruotas lankytojas 2

Kalbant apie bendravimą tai tik vienas didelis minusas.... bendravimas šaltas ir arogantiškas, nei kart nepavyko žmoniškai susišnekėti, po operacijų menkai domėjosi būkle, vadovavosi tyrimais ir personalo pastabomis.
BET operavo man galvą du kartus ir tik jam galiu dėkoti už tai, kad kalbu, vaikštau... - gyvenu normalų gyvenimą.
kaip konsultantą nerekomenduoju.
jei operuotis - rekomenduoju.

2018-10-28, 10:57 | Registruotas lankytojas 4

Galbūt tai ir geras neurochirurgas, bet kaip konsultantas mokamoje poliklinikoje - niekam tikęs. Pinigų išmetimas į balą. Skyrė 7 min, ir tik pradėjus pasakoti apie problemą nutraukė ir ėmė rašyti kompiuteryje, diagnozuodamas totaliai nesusijusią diagnozę neatlikęs jokių tyrimų, o tik užmetęs akį į 15 metų senumo rentgeno nuotraukas. Itin arogantiškas, išpaikintas pinigų, jokios empatijos. Jo nurodyta diagnozė abosiučiai paneigta kito profesionalaus gydytojo. NEREKOMENDUOJU kaip konsultacijų gydytojo.

2018-09-05, 21:14 | Registruotas lankytojas 1

Tik blogiausi atsiliepimai. Visiškai vienodai jam, kokia paciento būklė ir nusiskundimai. Bandant papasakoti net nesiklausė, tyrimų neperžiūrėjo, iš akies nusprendė, jog viskas liuks ir tiek, nors bėda rimta. Gydymo jokio neskyrė. Tačiau konsultacijos metu sugebėjo mestelt užuominą, kurią galima traktuoti kaip priekabiavimą ir pasiūlė "pačiai sugalvoti kaip greičiau papulti pas jį, kai tokios eilės" pakartotinai konsultacijai (suprask atneši ką nors, tai nereikės eilių laukt). Žodžiu baisu. Gal kažkada ir buvo vertas dėmesio neurochirurgas, dabar gi eilinis laukiantis patepimo daktariukas, užsisedėjęs savo kėdėje. Nerekomenduoju, nebent esate pagyvenusio amžiaus ir nebevaikštot savo kojomis, gal tuomet šis gydytojas skirs jums kokį gydymą. Ir tai ne faktas.

2018-07-26, 23:39 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalas, savo srities puikus specialistas. Mandagus, bendraujantis. Informaciją apie gydymą ir reabilitacijos procedūras patsikė paprastai ir aiškiai. Linkiu gydytojui kuo geriausios kloties.

2018-04-30, 08:25 | Registruotas lankytojas 7

Nepaprastai profesionalus, auksinių rankų chirurgas. Aš jam dėkinga už išgelbėtą gyvybę, atgautą pilnavertį gyvenimą. Smegenų auglys buvo pašalintas 2016 m. Situacija buvo labai sudėtinga, bet dėka gydytojo profesionalumo, kruopštumo ir atsidavimo darbui, viskas praėjo sklandžiai ir be pasekmių. Mano dėkingumo apsakyt žodžiais neįmanoma. Tiesiogine to žodžio prasme, gydytojas gražino mane į gyvenimą. Didelis ačiū! Danguolė

2018-04-24, 19:27 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas visiskai nekelia telefono, 14 dienu lovadieniu ir jokio atsakymo is gydytojo puses, nesiteikia net paskambinti arba perskambinti. Paciento bukle blogeja su kiekviena diena. As suprantu, kad labai uzimtas daro operacijas ar tik prastumineja diena ligonineje. Kiek suprantu nebuvo patepta.... Ne suprantu tokiu būdu vengti pokalbio su artimaisiais.!!!

2018-04-01, 04:13 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionalus zmogus, zinantis savo darba..excelent..daugiau nera komentaru

2018-02-10, 21:35 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dėkingas. Turėjau didelę stuburo problemą, kurią reikėjo spręsti skubiai. Gydytojas pamatęs problemą pats ėmėsi iniciatyvos, pats operavo. Man labai padėjo. Bendravo dalykiškai, atsakė aiškiai ir tiksliai. Didelis AČIŪ Dr. R. Kvaščevičiui.

2017-12-20, 15:13 | Registruotas lankytojas 8

Dalykiškas, profesionalus, konkretus, supratingas DAKTARAS.
Nuoširdus ačiū už suteiktą pagalbą, atliktą sudėtingą stuburo operaciją, pooperacinį gydymą ir duotus patarimus.
Suprantame, kad gydytojas ne dievas, stebuklų nedaro. Tam, kad padėtų ligoniams, turi nueiti ilgą ir sunkų mokslo kelią, prisiimti didelę riziką ir atsakomybę už ligonių gyvybes. AČIŪ, kad JŪS esate.

2017-10-07, 00:01 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus gydytojas, puikiai išmanantis savo darbą.
Išsamiai paaiškina būklę, atsako į visus klausimus,

2017-09-15, 15:07 | IP: 90.137.107.249

Aš Valerij Stoliarov, noriu nuoširdžiai padėkoti "Robertui Kvaščevičiui."

Mūsų šeima pažįsta šitą talentingą daktarą jau apie 19 metu. Jis gyde mano Tėvą 1998 metais. Jam buvo 3 lūžiai stubure. Daktaras padare aperaciją labai profesonaliai. Šiuo metu Tėčiui ira 66 metai. Jis iki šiol dirba ir jaučiasi puikiai.
Aš susipažinau su daktaru 2008 metais, kai jis man pošalino su lazeriu išvaržą ir viskas praėjo sklandžiai. Paskui 2013 metais, iškritau iš 3 aukšto ir sulaužiau stuburą bei koją. Tada Robertas Kvaščevičius atostogavo, reikėjo kreiptis pas kitus specialistus. 2015 metais vėl reikėjo Roberto Kvaščevičiaus pogalbos, nes prodėjo stipriai skaudėt nugarą ir koją. Šį kartą Robertas Kvaščevičius vodavavo, operavo jo kalega Daktaras Šatkus. Jis pašalino išvaržą, nuemė kanstrukciją. Nežinau iš kur vėl atsirado pas mane išvarža, manau del to kad nepokankamai skyriau dėmesį savo stuburui. Reikėjo kiek vieną rytą daryt mankštą, stiprint nugaros raumenis, dažniau vaikščiot į baseiną reikia saugotis, nieko sumkiai nekelt. Taigi vel prireikė paglbos R. Kvaščevičiaus, 2017 metais. Aperacija praejo sklandžiai, jaučiuosi puikiai, atsistojau ant kojų tą pačią dieną ir viską darau savarankiškai.
Prašau valdžią atkreipti tinkamą dėmesi į šitą nuostabu, talentingą specialistą, Daktara iš didžiosios raidės. Robertas Kvaščevičius, jis kaip ir jo Tėvas vertas buti profesorium! ????

2017-09-01, 12:19 | IP: 188.69.193.255

Puikus daktaras, profesionaliai atliekantis savo darbą.