Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Martinkėnas, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2008-07-16, Nr. MPL-11364, Galiojanti

Martinkėnas Jonas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Martinkėnas Jonas?

2019-02-04, 11:21 | 3

Puikus Daktaras ( iš didžiosios raidės) tikrai: su didžiule patirtimi ir įvairiausių pacientų gydymu dar nuo šv. Jokūbo ligoninės laikų ( ten profesorius operavo man nosies pertvarą)ligi dabar. Atidus pacientui, o kartu su subtiliu humoro jausmu. Visada pats apžiūri ir po operacijos stebi pacientą. Nuramina, suteikia ir optimizmo. Labai humaniškas daktaras Martinkėnas. Gerų ir ilgų metų gydant mus!

2018-12-07, 13:24 | 5

Puikus profesionalus gydytojas, turintis didžiulę patirtį. Ne tik pagaliau dėmesingai ir išsamiai diagnozavo ilgai ieškotą ligą, bet ir nuodugniai paaiškino, žmogiškai davė suprasti, kas dėl to laukia ir ką daryti toliau. Pagarba šiam puikiam Gydytojui.

2017-10-07, 21:08 | IP: 78.158.21.64

Džiugu, kad Lituva turi tokį Daktarą.
Ačiū Jam už man sugrąžinta sveikatą.

2017-05-17, 14:24 | IP: 77.221.77.190

Dekoju daktarui uz nuodugnia apziura ir atyduma. Manau vizito metu padare viska kas priklauso. Protingas, siltas, profesionalus gydytojas. Dziaugiuosi, kad Lietuva turi tokio lygio daktaru. ACIU!

2016-06-22, 18:52 | IP: 78.61.226.165

tik Jis mane išgydė nuo nuolatinės slogos.

2016-06-07, 16:49 | IP: 154.46.113.93

Labai šaunus. Iš jo sužinojau, kad mano sūnui 2 laispnio adedoidai, kurių neaptiko R. Pliaukšta. Labai paslaugus. Vizito metu bendravau su sūnumi gestų k. ir Martinkėnas gerbė mūsų kalbą. Loristai retai tuo vertina. Dėkingas esu jam. Tikiuos, kad mano sūnus pasveiks ir girdės. Kreipėmės dėl to, kad mano sūnus blogai girdėjo, tikiuos.

2015-12-12, 14:36 | IP: 213.159.53.5

Fantastiškas gydytojas, vienas geriausių savo srities specialistų šalyje. Užteko kelių konsultacijų, dviejų kriauklių prideginimo procedūrų, kad dingtų chroniškas sinusitas. Dabar vėl kvėpuoju kaip anksčiau!

p.s. LOR klinikoje kainos labai racionalios ir plius konsultacijų skaičius bus toks, koks reikalingas, o ne kai kur kitur konsultacijų prirašys daugiau, kad pagręžti pacientą.

2015-01-19, 13:47 | IP: 88.119.29.4

Esu lb dekinga daktarui, kuris sekmingai atliko sinusu operacija. As jau metai kaip gyvenu be slogos.

2014-09-09, 21:19 | IP: 78.56.73.170

Puikiai atliko tonzilektomija.