Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Martinkėnas, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2008-07-16, Nr. MPL-11364, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Martinkėnas Jonas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Martinkėnas Jonas?

2019-02-04, 09:21 | Registruotas lankytojas 4

Puikus Daktaras ( iš didžiosios raidės) tikrai: su didžiule patirtimi ir įvairiausių pacientų gydymu dar nuo šv. Jokūbo ligoninės laikų ( ten profesorius operavo man nosies pertvarą)ligi dabar. Atidus pacientui, o kartu su subtiliu humoro jausmu. Visada pats apžiūri ir po operacijos stebi pacientą. Nuramina, suteikia ir optimizmo. Labai humaniškas daktaras Martinkėnas. Gerų ir ilgų metų gydant mus!

2018-12-07, 11:24 | Registruotas lankytojas 5

Puikus profesionalus gydytojas, turintis didžiulę patirtį. Ne tik pagaliau dėmesingai ir išsamiai diagnozavo ilgai ieškotą ligą, bet ir nuodugniai paaiškino, žmogiškai davė suprasti, kas dėl to laukia ir ką daryti toliau. Pagarba šiam puikiam Gydytojui.

2017-10-07, 18:08 | IP: 78.158.21.64

Džiugu, kad Lituva turi tokį Daktarą.
Ačiū Jam už man sugrąžinta sveikatą.

2017-05-17, 11:24 | IP: 77.221.77.190

Dekoju daktarui uz nuodugnia apziura ir atyduma. Manau vizito metu padare viska kas priklauso. Protingas, siltas, profesionalus gydytojas. Dziaugiuosi, kad Lietuva turi tokio lygio daktaru. ACIU!

2016-06-22, 15:52 | IP: 78.61.226.165

tik Jis mane išgydė nuo nuolatinės slogos.

2016-06-07, 13:49 | IP: 154.46.113.93

Labai šaunus. Iš jo sužinojau, kad mano sūnui 2 laispnio adedoidai, kurių neaptiko R. Pliaukšta. Labai paslaugus. Vizito metu bendravau su sūnumi gestų k. ir Martinkėnas gerbė mūsų kalbą. Loristai retai tuo vertina. Dėkingas esu jam. Tikiuos, kad mano sūnus pasveiks ir girdės. Kreipėmės dėl to, kad mano sūnus blogai girdėjo, tikiuos.

2015-12-12, 12:36 | IP: 213.159.53.5

Fantastiškas gydytojas, vienas geriausių savo srities specialistų šalyje. Užteko kelių konsultacijų, dviejų kriauklių prideginimo procedūrų, kad dingtų chroniškas sinusitas. Dabar vėl kvėpuoju kaip anksčiau!

p.s. LOR klinikoje kainos labai racionalios ir plius konsultacijų skaičius bus toks, koks reikalingas, o ne kai kur kitur konsultacijų prirašys daugiau, kad pagręžti pacientą.

2015-01-19, 11:47 | IP: 88.119.29.4

Esu lb dekinga daktarui, kuris sekmingai atliko sinusu operacija. As jau metai kaip gyvenu be slogos.

2014-09-09, 18:19 | IP: 78.56.73.170

Puikiai atliko tonzilektomija.

2014-05-19, 15:25 | IP: 5.20.77.237

Gydytojas is didziausios raides jis mane gyde pries 16 metu

2014-03-12, 18:21 | IP: 188.69.210.130

Puikus daktaras, issprendes mano problemas. Tikrai rekomenduoju.

2013-10-06, 19:12 | IP: 78.57.250.220

Imponuoja gydytojo profesionalumas, nuoširdumas bendraujant, rūpestingumas po operacijos. Tai puikus profesionalas ir nuostabus žmogus.

2013-06-19, 08:05 | IP: 81.7.68.8

Patikimas. Tikiu kiekvienu žodžiu

2009-03-12, 11:43 | IP: 195.182.75.125

Šis gydytojas atrado mano negalimų priežastį ir ją išsprendė. Jei ne jo profesionalumas, aš vėl būčiau kentėjusi ta nuolatinį arba dažną gerklės skausmą, trišakio nervo ir dar kitokių nervų uždegimus. Jis atrado, kad priežastis mano problemos užakęs sinusas ir padarė endoskopinę operacija. Širdingai jamk dėkoju:)))Šią žiemą nesirgau nei sloga , nei tuo labiau sinusitu. Tai nerealu. Budavo, kad sinusitas per žiemą mane uzpuldavo po du, tris ar net keturis kartus. Jis padarė stebuklą. Kiti (net ir privatūs, kuriems didelius pinigus mokėjau už konsultacijas) to padaryti nesugebėjo. Jie tik antibiotiku tuntais rašė ir viskas.O jis tiesiog panaikino priežastį.

2007-07-05, 07:11 | IP: 213.190.44.152

Puikus žmogus, labai aukšto lygio specialistas, darniai dirba su kolegomis, su pacientu bendrauja nuostabiai...Operavo mane(dar dirbdamas Šv.Jokūbo ligoninėje), šio gydytojo darbas ir bendravimas su kolegomis ypatingas,tokio kitose gydymo įstaigose neteko matyti. Sėkmės jam ir sveikatos