Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Beleškienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2007-07-13, Nr. MPL-09692, Galiojanti

2019-11-15, 11:04 | 3

Pas tokius gydytojus tik malonumas lankytis. Po apžiūrėos gavau atsakymus, patarimus, rekomendacijas ir jaučiausi, kaip pas draugę apsilankius. Rekomenduoju!

2019-10-21, 14:12 | 2

Nuostabi gydytoja ir asmenybė! Labai rūpestinga, maloni ir profesionali. Dėdė buvo visai apkurtęs, jau sunku buvo gyvent, bijojo žmones sutikti. Jokie klausos aparatai nebegelbėjo. Po operacijos - kaip iš naujo gimęs, pradėjo vėl girdėti. Visiems rekomenduojame ir ne tik dėl klausos problemų. AČIŪ AČIŪ AČIŪ

2019-09-15, 10:18 | 1

Nuo mažumos turėjau bėdų su ausimis, teko gulėti ligoninėje, buvau iš tų, kuriam ši ausų bėda nesusitvarkė savaime. Kurį laiką gyvenau su tuo ir tai man per daug netrukdė, kol galiausiai būdavo tokių ausies uždegimų kad net negalėdavau atsikelti iš lovos. Dėka žmonos(ačiū jai už tai) ryžausi savo baisiausiam košmarui-operacijai. Bet taip susiklostė kad patekau į Vilmos Beleškienės rankas, ir tai nebeatrodė labai baisu. Išsamiai viska paaiškino, apkalbėjome, žinoma viduje dar buvo truputi operacijos baimė, bet pajaučiau kad jei gultis operuotis ant stalo tai tik pas šią gydytoja. Pasirodė labai profesionsali, linksma, konkreti. Dabar gyvenu ir pamirštu kas yra vaikščiojimai su kepure ar vatos nešiojimas ausyje. Apie tai net nepagalvoju. Didžiulis AČIŲ visiem Santaros klinikos medikam kurie mane prižiūrėjo, ir ypač dėkingas esu Vilmai! IGyvenimo nepakeitė, bet padarė jį kur kas malonesniu :)

2019-06-08, 00:13 | 3

Puiki gydytoja! Pas gydytoja lankiausi kelios savaitės iki gimdymo su mintimi susitarti dėl operacijos, nes prieš tai konsultavusi gydytoja įvertino, kad nieko padėti negalima ir reikalinga operacija po gimdymo, nors prakvėpuoti praktiškai nebegalėjau. Ši gydytoja per kelias minutes išsprendė mano problema ir neprireikė nei brangiu operaciju, nei stipriu nuskausminamuju! Dar karta labai ačiū šiai gydytojai!

2019-04-09, 17:47 | 2

Puiki daktarė, kažkoks stebuklas, tiesa sakant, kai prisilietė prie mano ausies, tai ir visos problemos dingo, nesvarbu, kad paskui atsinaujino, bet rankas turi, a kokios akys, vien dėl jų verta Ją aplankyti