Pacientai, kurie rekomenduoja Almantas Makselis, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2007-06-28, Nr. MPL-09544, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2007-06-28, Nr. MPL-09544, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Makselis Almantas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Makselis Almantas?

2020-01-26, 20:15 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdi padėka gydytojui Almantui Makseliui už profesionalumą, kompetenciją ir labai malonų bendravimą. Esat vertas pačių gražiausių padėkos žodžių.
Su pagarba V.B. Vilnius

2019-04-08, 20:14 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, profesionalus gydytojas. Informatyviai paaiškino esamą situaciją ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

2019-01-15, 09:56 | Registruotas lankytojas 3

Esu labai dėkingas gydytojui Makseliui už atliktą kataraktos operaciją. Puikus, nuoširdus žmogus.
E.Bunevičius

2018-11-25, 08:10 | Registruotas lankytojas 5

aciu uz puikiai pavykusia operacija -akyte mato-demesinguma, takta, nuosirduma -sutinku su visais ankciau parasytais atsiliepimais tai gydytojas nuo dievo, sekmes JUMS, sveikatos ir bukite laimingas, nes laimingais darote kitus. Dar karta aciu uz kitos akytes puikiai pavykusia operacija. pagarbiai Irena.

2018-09-04, 20:47 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus,nuostabus gydytojas ir puikus,šiltas žmogus.

2018-04-11, 16:28 | Registruotas lankytojas 2

Šis gydytojas daro stebuklus, išlikdamas kuklus, ramus, labai taktiškas ir profesionalus.

2018-03-01, 18:11 | Registruotas lankytojas 2

Labai malonus, profesionalus, savo srities specialistas. Rekomenduoju.

2016-12-06, 11:11 | IP: 78.56.92.208

Manau, kad tai aukštos kvalifikacijos gydytojas. Jis greitai ir, kaip man atrodo, kokybiškai atliko akies operaciją. Dėkoju Jam ir operacinės kolektyvui už operatyvumą ir dėmesį.

Gediminas

2016-09-06, 03:13 | IP: 90.140.208.58

Labai dekoju daktarui uz supratinguma,nuosirduma ir profesionaluma. Labai gerbiu si taktara.

2016-03-04, 18:38 | IP: 85.232.159.140

Labai rūpestingas ir demėsingas gydytojas.

2014-04-01, 11:30 | IP: 78.60.7.122

Gydytojas is Dievo
Buciuoju Jam Jo auksines rankas ir nuosirdziai dekoju uz zmogiskumo ir profesionalumo
Aciu Dievui uz tokio daktara
Dabar mano akyte M A T O

2014-01-11, 23:55 | IP: 212.59.15.190

Didelis Aciu.Nuostabiai gyditojai,puiki specialiste,nuostabus zmogus.Labai labai man padejo.DEKOJU JUMS

2013-03-13, 18:42 | IP: 92.25.235.27

kadangi, esu jauna, 20 metu ir man itariamas policistinis kiausidziu sindromas, nusprendziau isbandyti kuo daugiau gydytoju, nes menesines lb nereguliarios, tenka laukti 60d o kartais ir 3 men, jei nevartoju hormoniniu tableciu. nepasakyciau, kad gydytoja profesionali, jei nezino, hormonu pavadinimu, jei net skydliaukes gydytoja santariskes, jai liepe ismokti, kokie hormoniniai tyrimai daromi tokiu atveju... uzkiso vaistais puse metu, ir net anksciau neliepe pasirodyti...man pasirode nekompetentinga, sorry, gal kitiem lb pasiseke su sia gydytoja

2012-10-09, 16:03 | IP: 84.15.189.242

Nustebau cia neradusi sio gydytojo- gal blogai ieskojau. Likimas su juo suvede privacioje klinikoje. Labai santurus, paprastas, nedaug kalbantis, bet savo draba ismanantis gydytojas. Gyvenu su savo trumparegyste nuo septyneriu metu, nuolatos lankydavausi pas sios srities specialistus. Paskutinius keleta metu viena akis eme sunkiai priimti minkstaji lesi. Is pradziu atrode, kad jie brokuoti ar pan. Sis gydytojas spejo ir pataike- kalta akies obuolio deformacija. Tik is jo suzinojau apie gaminamus kietus lesius ir kad tai daro Santariskiu poliklinikoje. Kietas lesis mano regejima labai pakoregavo. Aciu siam gydytojui!

2011-10-25, 14:49 | IP: 78.60.197.233

Puikus!