Pacientai, kurie rekomenduoja Stasys Joniškis, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13443, Galiojanti

Joniškis Stasys dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Joniškis Stasys?

2.3

Nesidomėjo

2019-02-14, 16:33 | 1

Baisu, vien pamatęs kaip atrodo kai vaikščiojo aplink savo kabinetą sunerimau. Pacientų nebuvo, laukiau virš 45 min. Pradėjau googlint atsiliepimus ir galvoti ar išvis verta eiti į kabinetą. Viskas taip kaip žmonės ir rašo, užmetą akį ir nesigilina, nesiklauso. Grubus, nieko neaiškina. Matosi praradęs motyvaciją gyventi. Parašė siuntimą kur norėjau, tai tikiuosi keliai daugiau nesusikirs.

2019-01-09, 09:06 | 1

Apsilankiau pas si daktara Vetrunges klinikoje. Pirmas apsilankymas pas toki daktara, kuris deja paliko labai bloga ispudi bei patirti. Pasaipus, nesigilinantis visiskai i problema, neprofesionalus ir net akiplesiskas. Vietoj to kad ieskotu problemos priezasties, kuria neabejotinai turiu, atliko keleta standartiniu patikrinimu proceduru (kurias atliko labai neprofesionaliai, grubiai bei skausmingai..) ir tiesiog pasake kad mano problema yra psichologine, nors tai yra visiska ne tiesa. Man paprasius pasidometi detaliau, papildomai paeme tyrima nuo uzdegimo (sia procedura atliko nezmoniskai grubiai ir skausmingai; ir beje sis tyrimas isvis neturi jokio sarysio su mano problema, bet dar turedamas slakeli pasitikejimo ir vilties sutikau, kvailas ir naivus buvau, jau tada maciau kas per daktariukstis sis zmogus atsiorasant.. ) Uz si tyrima sumokejau nemazus pinigus ir atsakyma gavau paskambines telefonu i nurodyta tel. numeri (kaip supratau bendrasis numeris i priemamaji, nes kalbejau ne su daktaru o kazkokia moterimi). Man buvo pasakyta kad viskas tvarkoje, problema nerasta. Sumoketi pinigai i bala, po daktaro isisaipymu - savigarba taipogi i bala, 0 naudos, o apie pasiteiravima ir nora padeti surasti problema nei kalbos net nera.. gavau tik nuostoli ir nebrandzius juokelius.. rekomenduoju sio daktaro vengti, nes tikrai gausit nusivilti. Sio "zmogaus" daktaru nepavadinsi, jis man labiau primena sovietine medicinos sesele, kuri visiskai neismano ka daro ir dar su zmonem nesiskaito :)

2018-05-16, 09:12 | 2

Negaliu pasakyti nieko blogo. Atliko cistoskopija (mot.), labai žmogiškas, matydamas, kad baisu, stengėsi raminti ir procedūrą atlikti greitai. Rekomenduoju.

2017-05-16, 16:13 | IP: *.*.*.*
2017-03-27, 19:49 | 4

PATS NELABAI NOREJO PAKONSULTUOT, BET PAREKOMENDAVO I KUR MUMS KREIPTIS, NES PRIES TAI EJOM PAS VEDEJA R.VENCKU, TAI TEN LABAI NEPASISEKE.

2016-06-09, 09:08 | IP: *.*.*.*
2014-09-10, 10:48 | IP: 193.219.169.108

Kai buvo sunku - padėjo , rūpinosi ir buvo dėmesingas
52mano ligai.

2014-06-03, 19:13 | IP: *.*.*.*

2014-02-26, 10:06 | IP: 78.61.176.206

Profesionalo konsultacija. Kelia pasitikėjimą.

2013-07-29, 18:23 | IP: *.*.*.*