Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Černiauskaitė, %

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01728, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-01-18, 07:30 | Registruotas lankytojas 2

Apie sia gyd.esu skaiciusi daug nuostabiu komentaru, bet as parasyti gero zodzio negaliu. Matyt, atvyko i darba pavelavusi, nes mes jau laukeme prie kabineto duru savo laiku,o ji tik ileke is lauko ir prieme mama su vaiku pries mus, bet tas laukimas su kudykiu yra nieko tokio, suprantame, visko buna. Isejusi mama pasake,kad galime ieiti. Bet mes dar palaukeme ir po 10 min. vyras pasibelde pasidometi. Zinoma, jai tai labai nepatiko ir liepe laukti. Tada visa pikta pakviete uzeiti ir tik iejus, laikant 5 menesiu kudyki, ji mane uzsipuole. Isvadino kaimiete is Alytaus, nes elgiuosi ir kalbu,kaip kaimiete. Noriu patikslinti, iejus tik pasisveikinau, o su Alytumi neturiu nieko bendro:) prikalbejo nebutu dalyku apie kreiva vaiko kakla, kokia as mama, kad nematau. Zodziu, kita diena seimos gyd.nerado jokios info apie kreiva kakla ar kitus dalykus, ka ji man sake. Tik tiek, kad viskas normos ribose.
Niekada negalvojau, jog susidursiu su tokia situacija, tai labai sukrete. Si situacija buvo beveik pries metus, bet nusprendziau, jog reikia parasyti viesa komentara.