Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Baublytė, %

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03754, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Baublytė Jurgita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Baublytė Jurgita?

2017-10-14, 11:56 | IP: 78.56.195.142

lankemes pas kelis specialistus, dukra noriai pradejo eit ir pagerejo lankantis tik pas sia. Rekomenduoju kaip mama

2016-05-01, 08:20 | IP: 91.228.85.219

Padėjo išsikapstyti iš depresijos, kai buvau 16 metų. Mama rėkdavo ant manęs, kaltino mane ir daktarę dėl visko. Mano mamai pačiai nervus gydytis reikia, bet ji to nepripažįsta. Tėvas geria, motina dėl visko kaltina mane. Ačiū daktare

2016-04-30, 19:54 | IP: 188.69.195.179

Vedėm dukrą pas kelis specialistus, dukra rado šią gydytoją internetu ir lankosi iki šiol privačiai. Dėkingi, kad vaikui darosi geriau, grįžo noras mokytis, nebesėdi užsidarius prie kompiuterio, randam bendrą kalbą.

2015-04-18, 15:52 | IP: 188.69.199.159

Labai profesionali gydytoja, pažįsta ir moka bendrauti su mūsų paaugliu. Kreipėmės ne vieną kartą dėl įvairių problemų (pakeitus mokyklą, gimus jaunesniems vaikams). Rekomenduojame. Privačiam centre patinka labiau poliklinikoj.

2013-01-23, 14:26 | IP: 81.7.89.198

Labai gera gydytoja, mums labai padėjo. Atrodė jau viskas tragiška, nepadėjo ir raidos centras, vaiką metė iš mokyklos, jau pati gėriau vaistus. Pasikeitė sūnus kaip diena ir naktis. Labai jai dėkingi.Lankomės iki šiol. Esu nustebus kokių nesąmonių čia prirašyta.

2012-08-15, 18:02 | IP: 78.56.142.253

Mums padejo. Grieztoka.

2012-01-01, 13:36 | IP: 62.212.203.42

Esam labai patenkinti, lankemes pas sia gydytoja poliklinikoj, su paaugle dukra. Sunku pripazinti, bet dauguma vaiku problemu yra mumyse, tevuose, musu elgesyje. Sunku ta matyti ir kartais jauti nepasitenkinima, kai ta suvoki, kai gydytoja atveria akis. Aciu nuosirdziai uz kantrybe ir puiku rezultata, is esmes pasikeite santykiai su dukra, seimoje. Rekomenduojame ja savo draugams, pati dukra rekomenduoja savo biciulems. Dukra lankesi pas psichologe, taciau padejo tik si daktare, aisku, ne per viena diena. Procesas ilgas, nesikeicia niekas per nakti. Neseniai suzinojom, kad ji konsultuoja ir privaciame centre Antakalny. Jei kiltu problemu, dukra sako, kreiptumemes tik i sia daktare.

2011-12-29, 10:21 | IP: 85.206.22.247

gerai išmano savo darba, stengiasi dėl pacientų, kartais būna kategoriška