Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Sažinienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03994, Galiojanti

Išduota: 2008-08-18, Nr. MPL-11496, Galiojanti

Sažinienė Viktorija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Sažinienė Viktorija?

2019-07-19, 20:36 | 2

Labai gera šeimos gydytoja. Tikrai rekomenduoju

2017-05-09, 21:53 | IP: 85.206.22.34

Labai malonei priima,viska paaiškina, dažnai siunčia pakonsultuoti pas specialistus ir laukti visai nereikėjo. Labai patenkinti likome, tikrai rekomenduotume.

2016-11-29, 14:21 | IP: *.*.*.*
2016-11-24, 15:04 | IP: 88.119.144.79

Daugelį metų buvau vienos poliklinikos pacientė, laimei buvau jauna ir neturėjau rimtų bėdų, bet kai atsirado - susidūriau su siena, pasirodo mano diagnozei reikia duomenų: kur dirbu ir koks atlyginimas ir apskritai, ko noriu, jei tai paveldimumas. O kai kiekvieną mėnesį reikėdavo aukoti pusdienį, kad būtų išrašomi vaistai, nusprendžiau pakeisti polikliniką arčiau darbo. Tai buvo Naujininkų poliklinika ir gydytoja V. Sažinienė. Buvau maloniai nustebinta, kai gydytoja jau iš pat pradžių pasidomėjo mano ligos priešistore, kad ją domino mano gyvenimo būdas, noras pagyti. Man buvo atlikti ir kartojami tyrimai, paskirtos konsultacijos pas specialistus, dalyvauju programose. Man atsirado viltis ir noras keisti mitybą (beje, labai svarbus gydytojo pavyzdys). Kaskart, apsilankius, sužinodavau medicinos naujienas iš konferencijų kas liečia mano problemas, mes dviese kovojame už mano sveikatą! Esu dėkinga gydytojai už jos profesionalumą, domėjimąsi, pašaukimą ir visuomet gerą nuotaiką, padrąsinantį žodį ir norą padėti. Linkiu ir Jai paties brangiausio - sveikatos.

2016-11-15, 23:48 | IP: 78.60.2.238

Puiki gydytoja!! Labai issilavinusi ir maloni. Tiksliai pasako ka reikia daryti gydymo metu. Visada rupestinga ir labai demesinga. Tikrai rekomenduoju sia nuostabia Gydytoja.
P.S. antibiotikus israso tik butiniausiu atveju.

2016-11-03, 23:29 | IP: 78.60.112.227

Labai moloni gydytoja, priima visada papildomai, niekada neatsako, gerai paaiskina, antibiotika raso tik extra atveju, arba i rezerva jeigu savaitgali pvz.pablogetu situacija.Sesute visada regulioja eiles tvarka pakviecia ir pagal laika ir i tarpus papildomus ligoniukus, visada atsizvelgia kas ilgai laukia. Visada siuncia pasikonsultuoti pas kitus specialistus. Rekomenduociau tikrai.

2016-09-12, 01:08 | 1

Labai gera daktare

2016-04-07, 12:46 | IP: 78.60.2.238

Nuostabi gydytoja,mane vaikysteje gydė,o dabar ir mano du vaikus!Visada tiksliai diagnozuoja, parenka gydimą, neskuba skirti antibiotikų jei nėra tikrai būtina. Labai rūpestinga, jei reikia siunčia pas specialistus bet dazniausiai jie tik patvirtina jos pirminę diagnozę. Pasitikiu ja 100%.Gydytoja iš pašaukimo!!!!!Rekomenduoju!!

2015-03-31, 12:34 | IP: *.*.*.*
2015-02-16, 16:08 | IP: *.*.*.*