Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksandra Armonienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00421, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2006-01-16, Nr. MPL-07764, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Armonienė Aleksandra dirba šioje gydymo įstaigoje

2023-08-24, 16:21 | Registruotas lankytojas 1

Tokių gydytojų kaip ALEKSANDRA ARMONIENĖ - tai gydytoja iš DIDŽIOSIOS RAIDĖS , gydė mano vaikus - dabar jau apie 15 metų yra mūsų šeimos gydytoja - angelas sargas - susirgus vyrui onkologine liga - tik jos begaliniu rūpesčiu jis jau 6 metai yra pasveikęs . Linkime stiprybės ir angelo sargo globos jai ir jos šeimai .

2023-08-21, 15:34 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja pažystu nuo 1981 m,gimus pirmai dukrai,o dabar yra ir mano šeimos gydytoja,dėmesinga,visada primena apie nepadarytu tyrimus,besibaigiančius vaistus. Tikrai esu dėkinga gydytojai, net už tas atrastas ligas kurių net pati nepastebėjau. Ačiū jums,kad esate,tikrai rekomenduoju

2023-08-21, 15:31 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! Labai dėmesinga, nuoširdi ir kaip specialistė verta daugiau nei 100%!!!! Labai dėkinga už profesionalu gydymą.

2023-08-21, 15:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, rūpestinga gydytoja. Paskyrė kraujo tyrimą, išrašė vaistus. Esu dėkingi gydytojai už gydymą ir konsultacijas.

2023-08-21, 15:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali Gyditoja. Išmano savo darbą ir moka elgtis su vaikais.

Dėkoju

2017-07-12, 10:01 | IP: *.*.*.*

2013-07-12, 19:22 | IP: 188.69.226.90

grazi netinkanti buti vaiku gydytoja