Pacientai, kurie rekomenduoja Robertas Urbutis, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14342, Galiojanti

Urbutis Robertas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Urbutis Robertas?

2018-09-19, 16:30 | 1

Neurologijos skyriaus vedėjas R. Urbutis - nuostabus gydytojas, puikus specialistas. Gydė mano 85 m. močiutę Valeriją Jomantienę. Mielai atsakė į visus mano klausimus, konsultavo, rūpestingai ištyrė mano močiutę. Esu be galo dėkinga.

Linkiu sėkmės atsakingame darbe.
Pagarbiai,
Reda Paulikienė

2015-08-28, 20:22 | IP: 84.15.191.79

Nuostabus.Svenus .atsiduodantis save darbui.as pas ji gydziaus nugaros skausmais.įvertinu 10iš 10.Siulyciau visiems kam reikalinga su neurologijos priblemom

2015-04-28, 11:52 | IP: 86.100.123.23

RUPESTINGESNIO GYDYTOJO NETEKO SUTIKTI,LABAI ACIU JAM

2013-07-29, 14:26 | IP: *.*.*.*

2013-05-28, 20:21 | IP: 86.100.77.97

Kaip skyriaus vedejas,geras. Kaip vadovas,turetu daugiau kontroliuoti Skyriaus gyd.darba!

2012-02-06, 11:50 | IP: 78.61.53.39

Labai geras gydytojas, noriai bendrauja, konsultuoja. Istyre seneli (atveze greitoji ir pagulde i jo skyriu) nuo A iki Z, kad rastui priezasti. Palyginus kitu daktaru bendravima ir poziuri i pacienta, Urbutis tikrai lenkia visus kolegas