Pacientai, kurie rekomenduoja Kristina Ryliškienė, %

Registracija čia ir dabar

Gydytojas neurologas

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10938, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Ryliškienė Kristina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ryliškienė Kristina?

Registracija čia ir dabar
2021-10-24, 16:58 | Registruotas lankytojas 9

Esu labai dėkinga gydytojai neurologei doc. Kristinai Ryliškienei už kompetenciją, paprastumą, supratingumą, nuoširdumą. Jums yra svarbus pacientas ir viską galite padaryti net savo asmeninio laiko sąskaita. Tai gydytojo iš pašaukimo bruožas. Jūs esate ta gydytoja, kuri turėtų būti pavyzdžiu bendradarbiams, studentams, rezidentams. Su pagarba Irena N. 2021-10-20

2021-06-29, 17:29 | Registruotas lankytojas 3

Viena nuostabiausių gydytojų. Daug metų kankinausi galvos skausmai, bet nei vienas neurologas nesigilino ir nesprendė problemos. Ji vienintelė gydytoja, kuri viską išsamiai isklausinejo, išsiaiškino, skyrė dėmesį į esamą problemą ir kartu atradome sprendimo būdą. Dabar žymiai sumažėjo galvos skausmu. Galiu normaliau gyventi. Ši gydytoja nuostabi. Ji ne tik kaip specialistė gera, bet nuostabi kaip ir žmogus.

2021-03-11, 08:16 | Registruotas lankytojas 9

Esu be galo dėkinga gydytojai už profesionalumą, pilną įsigilinimą į mano problemą, už šiltą bendravimą ir objektuvų situacijos vertinimą. Vienintelė gydytoja į problemą žvelgė plačiu žvilgsniu, klausinėjo tikslingų klausimų. Manau rado mane 1.5 metų varginančių veido skausmų priežastį, pagrįstai atmetė kitų gydytojų diagnozes. Konsultacija esu labai patenkinta.

2021-01-30, 12:43 | Registruotas lankytojas 11

Labai dėkinga gydytojai už jos profesionalumą gydant migreną. Už jos skirtą laiką ir kompetenciją.
Nuostabi, šilta, geranoriška ir žmogiška.
Ačiū Jums labai ! ❤️
Beata K.

2021-01-21, 16:20 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali gydytoja,tiksliai, greitai ,(užteko dvieju konsultacijų,nustatyti migrenos priežastį),skyrė veiksmingą gydymą ir rezultatas-jokių galvos skausmų.Ačiū! Rekomenduoju!

2020-02-22, 11:25 | Registruotas lankytojas 2

Puikiausia kada nors sutikta gydytoja. Gal pirma tokia, kuriai pasijutome nuoširdžiai rūpintys. Gydytoja labai profesionali, konsultacijos išsamios ir suprantamos. Labai maloni, rūpestinga, negailinti savo laiko, atidi ir dėmesinga pacientui. Džiaugiamės, kad ji mus gydo, tai teikia daug vilties ir tikėjimo, kad viskas bus gerai.

2020-01-31, 20:46 | Registruotas lankytojas 5

Mano manymu, tikrai puiki, žmogiška gydytoja. Labai džiaugiuosi , kad buvau nukreipta pas gydytoją Kristina. Mano galva, tokių gydytojų turėtų būti daugiau: labai maloniai bendrauja, kompetetinga specialistė.

2019-04-19, 19:27 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-02-17, 20:24 | Registruotas lankytojas 9

Pagaliau, po 4 metų kančių su 15 dienų per mėnesį skaudančia galva galiu pasidžiaugti, kad išilaisvinau nuo migrenos su šios gydytojos pagalba! Išsamios konsultacijos (kaina labai adekvati), objektyvus vertinimas, efektinga pagalba!

2019-01-21, 10:02 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja tiksliai nustatė galvos skausmų priežastį ir skyrė veiksmingą gydymą, sudarė gydymo planą ir jo kontrolę. Prieš tai metus kentėjau galvos skausmus ir kitų gydytojų skirtas gydymas nepadėjo.

2018-11-25, 12:52 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, kuri pirmoji po daug kitu aplankytu neurologu kitose klinikose ir daugiau nei 15-kos metu kankinimosi del nuolatiniu galvos skausmu pagaliau nustate, jog man yra migrena, o ne tiesiog galvos skausmas ir skyre gydyma. Gydytoja man skyre pusantros valandos visu smulkmenu isdestymui del reikalingu gyvenimo budo pokyciu ir tolimesnio gydymo eigos bei galimybiu. Kas be ko, ji yra isties labai profesionali, maloni ir svelni. Si gydytoja buvo mano paskutine viltis, dziaugiuosi, kad patekau butent pas ja, nes gyd. Kristina Ryliskiene puikiai ismano savo darba. Tolimesnius apsilankymus tesiu tik pas ja.

2017-05-11, 00:09 | IP: 78.56.38.39

Nuostabi gydytoja,mokslininkė .

2017-04-19, 07:15 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, labai konkreti, liga man diagnozavo per kelias valandas, gydyma tik pradesiu, kad rezultatas bus veliau.

2017-04-07, 18:24 | IP: *.*.*.*

2016-10-09, 20:42 | IP: 217.77.28.38

Savo darba ismananti gydytoja,dekui jai.

2016-05-04, 08:46 | IP: 81.7.118.34

Tikrai buvau sužavėta šia gydytoja. Mano mamą ilgą laiką kankina dideli galvos skausmai. Gydytoja labai nuodugniai išanalizavo padėtį. Sudėliojo gydymo schemą.Ir situacija gerėja. Iš tiesų, labai profesionali gydytoja. Rekomenduoju visiems. Apsilankius pas ją, atsirado viltis, kad visgi dar yra gydytojų dirbančių pagal pašaukimą.

2014-04-29, 21:54 | IP: 78.56.208.94

Na tikrai kompetetinga gydytoja. Man tas svarbiausia.

2014-02-14, 18:38 | IP: *.*.*.*

2013-03-12, 12:32 | IP: *.*.*.*

2013-02-04, 16:59 | IP: 212.52.55.35

Puiki, profesionali gydytoja.

2012-04-22, 13:19 | IP: 89.117.205.237

Gal ir gera ir profesionali gydytoja, bet man asmeniškai nepatiko jos gydymas, nes man pasiūlė gydytis pas psichiatrą. O kad yra išvarža stengėsi tą labai gražiai nuglaistyti ir to nematyti... Tikiejausi, kad mokant pinigus daktarai dirba sąžiningiau labai nusivyliau...

2011-07-26, 15:29 | IP: 78.63.45.28

Gera gydytoja