Pacientai, kurie rekomenduoja Kristina Ryliškienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10938, Galiojanti

Ryliškienė Kristina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ryliškienė Kristina?

2019-04-19, 22:27 | 1

Gydytoja neklausinėjo anamnezės, iš med. dokumentacijos (10 metų senumo) įvertino mano bendrą būklę, pritempė buvusias ligas. Į klausimus atsakinėja medicinine kalba, kai prašoma buvo pasakyti buitiškai (nes nesupratau), tai atsakymas buvo "matau, kad nesupratote" bet iki galo nepaaiškinus toliau dėstė ligos mechanizmą med. kalba. Buvo labai išgirta, kaip puiki gydytoja, tai su teiginiu apie specialybę ginčytis negaliu, bet į gero gydytojo apibrėžimą įeina ir "žmogiškumas", "bendradarbiavimas" - o aš vizito metu šių dalykų pasigedau.

2019-02-17, 22:24 | 7

Pagaliau, po 4 metų kančių su 15 dienų per mėnesį skaudančia galva galiu pasidžiaugti, kad išilaisvinau nuo migrenos su šios gydytojos pagalba! Išsamios konsultacijos (kaina labai adekvati), objektyvus vertinimas, efektinga pagalba!

2019-01-21, 12:02 | 1

Gydytoja tiksliai nustatė galvos skausmų priežastį ir skyrė veiksmingą gydymą, sudarė gydymo planą ir jo kontrolę. Prieš tai metus kentėjau galvos skausmus ir kitų gydytojų skirtas gydymas nepadėjo.

2018-11-25, 14:52 | 1

Nuostabi gydytoja, kuri pirmoji po daug kitu aplankytu neurologu kitose klinikose ir daugiau nei 15-kos metu kankinimosi del nuolatiniu galvos skausmu pagaliau nustate, jog man yra migrena, o ne tiesiog galvos skausmas ir skyre gydyma. Gydytoja man skyre pusantros valandos visu smulkmenu isdestymui del reikalingu gyvenimo budo pokyciu ir tolimesnio gydymo eigos bei galimybiu. Kas be ko, ji yra isties labai profesionali, maloni ir svelni. Si gydytoja buvo mano paskutine viltis, dziaugiuosi, kad patekau butent pas ja, nes gyd. Kristina Ryliskiene puikiai ismano savo darba. Tolimesnius apsilankymus tesiu tik pas ja.

2017-05-11, 03:09 | IP: 78.56.38.39

Nuostabi gydytoja,mokslininkė .

2017-04-19, 10:15 | 1

Nuostabi gydytoja, labai konkreti, liga man diagnozavo per kelias valandas, gydyma tik pradesiu, kad rezultatas bus veliau.

2017-04-07, 21:24 | IP: *.*.*.*
2016-10-09, 23:42 | IP: 217.77.28.38

Savo darba ismananti gydytoja,dekui jai.

2016-05-04, 11:46 | IP: 81.7.118.34

Tikrai buvau sužavėta šia gydytoja. Mano mamą ilgą laiką kankina dideli galvos skausmai. Gydytoja labai nuodugniai išanalizavo padėtį. Sudėliojo gydymo schemą.Ir situacija gerėja. Iš tiesų, labai profesionali gydytoja. Rekomenduoju visiems. Apsilankius pas ją, atsirado viltis, kad visgi dar yra gydytojų dirbančių pagal pašaukimą.

2014-04-30, 00:54 | IP: 78.56.208.94

Na tikrai kompetetinga gydytoja. Man tas svarbiausia.

Esate Kristina Ryliškienė?