Pacientai, kurie rekomenduoja Eva Čėsnienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-14179, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Čėsnienė Eva dirba šioje gydymo įstaigoje

2024-03-04, 14:42 | Registruotas lankytojas 1

Lankausi pries kelis metus pas sia gyd. Karoliniskiu poliklinikoje.
Nedave zodzio pasakyti, kai paaiskinau problema ir paprasiau MRT - pasake kad ji spres o ne as ko man reikia.
Pertraukinejo kas antra zodi, kol galiausiai man teko paciai pakelti balsa. Labai nemaloni, nesigilinanti i problema.
Teisingiausiai butu kad tokia demotyvuoti ir pavage gyditojai - eitu i pensija. Ir uzleistu savo vietas jauniems motyvuotiems profesionalams.
Tikiuosi gyditoja si atsiliepima perskaitys ir pasitemps nes yra kur.

2024-01-23, 15:45 | Registruotas lankytojas 3

Visiškai nerekomenduoju šios gydytojos. Kreipiausi į plastikos chirurgus dėl krūtinės hipertrofijos (mažinimo) kur įvertinus mano situaciją buvo pasakyta, kad pilnai atitinku kompensuojamai operacijai atlikti reikalavimus, operacija jau ne plastinė, o dėl sveikatos reikalinga. Dėl formalumų operacijai, turėjau apsilankyti ir pas neurologą iki operacijos, kadangi dėl gigantiškos krūtinės , DYDIS buvo J, nukarimas 40cm, o amžius tik 24 tuo metu, mane visada lydėjo dideli nugaros skausmai, iššutimai, pečių skausmas nuo svorio, kurį laiko liemenėlė, tačiau gydytoja čia problemos nematė:) Netgi pašaipiai replikavo, jog moterims su maža krūtine irgi skauda nugarą, kad jūs ten su plastikos chirurge galvokit ir derinkit ką norit, o galiausiai iš jos kabineto išėjau su pakeistu ligos kodu e sveikatoje iš krūties hipertrofija į kaklo šaknelių nervo uždegimą. Sugaišau dar du mėnesius kol perėjau iš naujo eiles siuntimams, grįžau pas plastikos chirurgę ir ji gražiąja forma paklausė, iš kur aš tokią neurologę ištraukiau. Taigi, operacija buvo atlikta, pašalinta 2kg svorio tik nuo krūtinės, metai laiko po operacijos gyvenu naują gyvenimą be jokių skausmų ir nusiskundimų. Todėl linkiu iš toli apeiti tokią “specialistę”, kadangi šiuo dažnu klausimu moterims, jos kompetencija prasilenkia su realybe, reikalingas pastovus žinių atnaujinimas bei bendravimas yra visiškai nepagarbus, neįsiklausoma į problemą, bet iškart jaučiamas puolimas.

2023-09-01, 14:44 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nemaloni gydytoja, akiplėšiškai bendrauja.. nesigilina į skausmą, į problemą.

2023-07-13, 12:43 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemalonus bendravimas, po minutės-dviejų bendravimo, į klausimą leidžia sau atsakyti "Aš jums jau 10 minučių aiškinu".

2023-03-02, 11:05 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju ,užeini į kabinetą,ir iš kart klausimas ko atejei,taigi prieš pusmetį buvai.Siuntimų ne gaili,bet ieškot problemų,nuo ko skausmai,visiškai neįdomu.Paskirė MRT,dėl atsakymo paskyrė skambutį po daugiau nei dvejų mėnėsių,o ką daryt per tą laiką,kai lauki to skambučio.Po skambučio lengviau netapo!

2021-04-01, 17:31 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Mano nuomone problemos mano nerado ir nebandė ieškoti. Labai nusivyliau šia gydytoja. Daugiau nesikreipsiu I ja niekad.

2019-09-05, 19:42 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-12-27, 17:31 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-03-13, 16:44 | IP: *.*.*.*

2015-08-25, 19:23 | IP: *.*.*.*