Pacientai, kurie rekomenduoja Eva Čėsnienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-14179, Galiojanti

2019-05-23, 22:14 | 2

Esu labai dėkinga šiai gydytojai. Priėmė operatyviai nutikus bėdai, išsiaiškino priežastis, atliko tyrimus, skyrė gydymą, taip pat skubiai nukreipė pas kitus specialistus, kad padėtų atsistatyti po ligos. Drąsiai ragino kreiptis, jei kils klausimų. Esu be galo dėkinga. Jau nekalbu apie tai, kad gydytoja labai aiškiai pateikia i informaciją, maloniai atsako į klausimus.

2019-03-16, 13:44 | 3

Nuostabi gydytoja, dėmesinga, gilinasi į problemas, profesionali, konkreti, atidi, skyrė papildomus tyrimus, manau padės man išsikapstyt iš ligų. Suteikė optimizmo. Ačiū labai.

2019-01-28, 17:04 | 1

Atidžiai apžiūrėjo ir išklausė. Skyrė siuntimą rimtiems tyrimams, kurie padėjo atskleisti skausmo priežastis. Rekomendavo specialisto konsultaciją. Patarė kaip elgtis ir kaip sau galėčiau padėti pati namų sąlygomis. Labai maloni sesutė, dirbanti su gydytoja. Pakeičia vizito laikus susirgus, registruoja pas kitus specialistus, viską išsamiai paaiškina. Ačiū

2018-12-10, 18:36 | 1

Dėkoju Daktare, labai atidžiai, pagal Jūsų paskirtų tyrimų rezultatus, dėmesingai paaiškinote mano problemas, ligos atsiradimo priežastį, ligos eigą, galimas pasekmes, paaiškinote, kaip veikia vaistai ir būtent kodėl juos turėčiau naudoti...Sekmės Jums Jūsų sunkiame darbe.

2018-08-17, 23:19 | 3

Nuostabi gydytoja. Manau kuo daugiau tokiu profesionalu. Tikrai komunikabili,maloni,suinterisuota pacientu.
P.S.grazi moteris,visad pasitempus. Tauri

2018-06-02, 14:30 | 2

Likau labai patenkinta gyd. Čėsnienės darbu. Labai maloniai priėmė, apžiūrėjo, viską paaiškino. Po paskirtų tyrimų pasikvietė, pasiūlė mankštas ir vaistus, kurie labai padėjo, nugaros skausmas išnyko.

2017-12-27, 20:25 | 1

Atidžiai apžiūrėjo ir išklausė, patarė kaip elgtis ir kaip sau galėčiau padėti pati namų sąlygomis. Labai maloni sesutė, kuri dirba su ją kartu, deja nežinau vardo. Išėjau iš kabineto su žymiai geresnę nuotaiką negu įėjau. Ačiū.

2017-12-27, 19:31 | 2

Esu pasibaisėjusi gydytojos bendravimu, visiškai negerbianti žmonių, grubi ir akiplėšiškai bendraujanti.

2017-06-26, 13:11 | IP: 84.240.35.172

Aš taip pat pasiskaičiusi apie šią gydytoją bijojau eiti, bet iš tikrųjų nereikia bijoti. Normali gydytoja, atidžiai apžiūrėjo, atsakė į klausimus, vertinu teigiamai. Gal tik atrodo labai formali ir kiek šaltoka, bet juk kiekvienas turi savo bendravimo stilių. Žmonėms kuriems atrodo, kad gydytojas turi juos guosti, reikėtų gal daugiau psichologo pagalbos, o ne neurologo.

2016-10-14, 13:59 | IP: 84.240.22.213

Atidžiai ir dėmesingai išklausė, profesionaliai išaiškino apie ligą, paskyrė visus reikalingus tyrimus ir vaistus. Pasiskaičius ankstesnius atsiliepimus šiek tiek bijojau, tačiau lankiausi pas daktare jau du kartus ir turiu pasakyti, kad priėmė labai šiltai. Ačiū ir sėkmės.