Pacientai, kurie rekomenduoja Eva Čėsnienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-14179, Galiojanti

2019-10-15, 10:55 | 1

Si skunda rasau ne dėl gydytojos, nes nemanau, kad ji pasikeis ar kad Karoliniskiu Poliklinika imsis veiksmu del jos bendravimo, bet del pacientų, kurie turi galimybe pasirinkti gydytoja ir galetu isvengti to, ka teko patirti paciai. Esu jauna, sveika mergina. Sveikata tikrai nesiskundziu, taciau lyg niekur nieko pradejo tirpti kaire ranka ir koja, vizito pas gydytoja turejau laukti dvi savaites ir už ji susimoketi 20eur(nemokamu taloneliu net nebuvo). Keista, nes moku ir PSD bei kitus mokescius, bet uz toki vizita, manau, turejo dar ir man sumoketi.. Viskas prasidejo nuo to, kad atejus pas gydytoja ir padarius pirmine apžiura, buvo padarta isvada "nesieiskok cia ligu", persviesim tau galva. Paskyre KT vietoj MRT, nes turejau tatuiruote daryta pries du men. Pasiskambinau pazystamai, dirbanciai su MRT, patikino kad MRT daryti tikrai galima (nes siuolaikiniu tatuiruociu dazai be yra metalo ir tatuiruote yra zemai.)ir REIKIA butent ji daryti nes KT nepamatytu detaliai ar yra pokyciai smegenyse. Grizus pas gydytoja pasakiau, kad pasitarus, man gydytojas radiologas patare darytis MRT, nes tai aplingybes leidzia. Gydytoja pradejo ant manes saukti ir zodis i zodi pasake "kas tau leido tartis su radiologais? Ir kur cia tariesi", gydytoja paskambinusi i pati del MRT tyrimu prie mano akiu kitam radiologui pasake, jog "prasineja cia manes tyrimu". Galu gale ji istase man siuntima MRT, nes jau kitas radiologas patvirtino, kad MRT atlikti galima, ir iseinant pasake "kad pazystami pasveikt nepades ir uz mane tyrimu nepadarys". Isejus is gydytojos kabineto gera pusvalandi praverkiau automobilyje, nes jau pas gydytoja ejau nusigandus, kad gali buti kazkas rimto, o po tokio elgesio isvis iskrikau, net nezinojau kaip jaustis. Gavus atsakymus, paaiskejo, kad su galvyte viskas tvarkoje(aciu dievui), taciau man nebuvo paskirtas joks gydymas ar tolimesni tyrimai ar rekomendacijos, kur ieskoti problemos, nes tirpimas vis dar tesiasi. Del savo paties ramybes, tiesiog nesikreipkit i sita gydytoja.

2019-09-05, 22:42 | 2

Galbūt ir gera specialistė, bet vizitų metu jaučiausi "kalta", jog turiu problemų su sveikata. Daugiau nesilankyčiau

2019-05-23, 22:14 | 2

Esu labai dėkinga šiai gydytojai. Priėmė operatyviai nutikus bėdai, išsiaiškino priežastis, atliko tyrimus, skyrė gydymą, taip pat skubiai nukreipė pas kitus specialistus, kad padėtų atsistatyti po ligos. Drąsiai ragino kreiptis, jei kils klausimų. Esu be galo dėkinga. Jau nekalbu apie tai, kad gydytoja labai aiškiai pateikia i informaciją, maloniai atsako į klausimus.

2019-03-16, 13:44 | 4

Nuostabi gydytoja, dėmesinga, gilinasi į problemas, profesionali, konkreti, atidi, skyrė papildomus tyrimus, manau padės man išsikapstyt iš ligų. Suteikė optimizmo. Ačiū labai.

2019-01-28, 17:04 | 1

Atidžiai apžiūrėjo ir išklausė. Skyrė siuntimą rimtiems tyrimams, kurie padėjo atskleisti skausmo priežastis. Rekomendavo specialisto konsultaciją. Patarė kaip elgtis ir kaip sau galėčiau padėti pati namų sąlygomis. Labai maloni sesutė, dirbanti su gydytoja. Pakeičia vizito laikus susirgus, registruoja pas kitus specialistus, viską išsamiai paaiškina. Ačiū

2018-12-10, 18:36 | 1

Dėkoju Daktare, labai atidžiai, pagal Jūsų paskirtų tyrimų rezultatus, dėmesingai paaiškinote mano problemas, ligos atsiradimo priežastį, ligos eigą, galimas pasekmes, paaiškinote, kaip veikia vaistai ir būtent kodėl juos turėčiau naudoti...Sekmės Jums Jūsų sunkiame darbe.

2018-08-17, 23:19 | 3

Nuostabi gydytoja. Manau kuo daugiau tokiu profesionalu. Tikrai komunikabili,maloni,suinterisuota pacientu.
P.S.grazi moteris,visad pasitempus. Tauri

2018-06-02, 14:30 | 2

Likau labai patenkinta gyd. Čėsnienės darbu. Labai maloniai priėmė, apžiūrėjo, viską paaiškino. Po paskirtų tyrimų pasikvietė, pasiūlė mankštas ir vaistus, kurie labai padėjo, nugaros skausmas išnyko.