Pacientai, kurie rekomenduoja Petras Pilypas, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

2017-06-13, 09:30 | IP: 84.15.181.9

Vienas is gerausiu mano sutktu gyvenme gydytoju

2016-02-02, 18:46 | IP: 78.58.146.179

Gydytojas, kuriam gera reputacija nėra tuščia frazė.Iš jo turi pasimokyti visi savo vardą branginantys kolegos. Beje, tokiam specialistui kažkiek atsilyginti už žmogiškumą jokia nuodėmė, juolab, kad prireikus jis atvyksta pas ligonį į namus ne darbo metu.

2015-02-24, 17:23 | IP: 78.62.105.80

Teko konsultuotis Lazdijų ligoninėj - labai malonus gydytojas. Paliko gerą įspūdį.

Esate Petras Pilypas?
2011-07-30, 14:38 | IP: 78.62.52.7

Padorus ne tik medikas, bet ir žmogus.
Buvau labai nustebintas kai jau kelis kartus mane konsultavęs šis gydytojas atsisakė piniginės dovanos, nors daviau iš širdies. Vadinasi ir tarp medikų dar yra garbingų žmonių likę...

Esate Petras Pilypas?