Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Rudinskienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13516, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

1.5

Nepavyko diagnozuoti problemos

0.9

0.7

Nesidomėjo

2020-06-27, 14:35 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju.
Gydytoja grubi, kalba pakeltu tonu. Ne taip ištarus vaisto pavadinimą liepė skaityti po vieną raidę, pasakius: "kad dabar išmokysiu tave alfabeto". Paprašius paskirti kitus vaistus, nes pasireiškė visi šalutiniai poveikiai, ponia Rudinskienė išlemeno, kaip čia taip gali būti, visiems skiria tuos vaistus ir visiems tinka, tik va man ne. Pateikus šalutinio poveikio pavyzdžius galiausiai paskyrė kitus vaistus.
Daugiau pas ją negrįšiu. Trūksta jai kompetencijos, motyvacijos, ir ko gero, jau ir sveikatos dirbti..
Su ja dirbanti sesutė superinė. Gydytojos išsišokimus pakenčia ir dar atsiprašymo žvilgsniu palydi pacientą. Maloni ir paslaugi, ko negaliu pasakyti apie gydytoją..

2020-05-08, 10:32 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju tokio daktaro. Gydytoja grubi, ne mandagi, ne bendraujanti, nesigilina į bėdą. Žmogus diskriminuojantis gydytojo vardą.

2020-03-16, 14:38 | Registruotas lankytojas 1

As manau , kad gydytojai turėtu būti tie žmones , kurie mums padeda, konsultuoja, gydo. Šituo atveju apsoliuti priešingybe. Gydytojos atžagarumas, nemandagumas, galu gale bendravimo etika ir išprusimas netelpa į jokias normas. Galbūt savo laiku kažkada ji buvo pati geriausia ir nuostabiausia , o jei ne net negaliu suvokti , kaip apskritai gali turėti gydytojo licencija . Jei pirmo apsilankymo vizitu sugeba pacientui pasakyti ,, Tai ka man dabar daryti su tavim gal už_____šti tai viska pasako apie gerbiamos gydytojos neadekvatuma i tai kas yra kalbama su pacientu . Šiomis dienomis kuomet visi kalba apie vis plintanti koronos virusa ir yra rekomenduojama konsultuotis ir bendrauti su savo šeimos gydytoju telefonu taip ir padariau. Šiandiena Kovo 16d skambinu savo šeimos gydytojai . Atsiliepus kitame ragelio gale girdžiu pikta , nepatenkinta balsa kalbėkit! Nei laba diena nei dar kažkokio normalaus pakelimo , kad gydytoja klauso ar poliknika klauso . Aš paskambines sakau :
,,Sveiki. Jums skambina jusu pacientas esant dabar tokiai situacijai norėčiau paparašyti nedarbingumo pažymos , nes ,, ir pertraukė nepabaigus kalbėti. Ir gavau atsaka , kad iš karto prisistatyčiau vardu pavarde ir greičiau kalbėčiau , nes neturi laiko . Tuomet tiesiai šviesiai pasakiau esu toks ir toks noriu paprašyti nedarbingumo pažymos , nes. Vėl pertraukė ir pradėjo šaukti . Kad kreiptis reikia į sveikatos centra , kad ten turiu gauti pažyma , kad tikrai reikalingas nedarbingumo pažymėjimas ir tik gavus pažyma ir pristačius ja tik tuo atveju gausiu bilioteni. Nes kaip gerbiama gydytoja išsireiškė dabar skambines man puse Klaipedos su savo bilioteneis neturiu aš laiko ir numeta rageli. Tai apie bendravimo etika su savo pacientu nera nei kalbos , nes visa laika skubino , pertraukinejo , pokalbio pradžioje nei pasisveikino nei prisistade ir galu gale padejo rageli. Nuo kada gaunant nedarbingumo pažymejima reikia dar kažkur papildomai kreiptis ne pas šeimos gydytojo , kad gautum pažyma, kad tikrai tau jos reikia? Susisiekus su registraturos darbotojomis gavom skyriaus vedejos numeri ir skambinu . Ji išklause , bet pasake , kad gydytoja yra teisi dabar ir skambins puse Klaipedos del biliotenu . Kad aš turiu kreiptis i sveikatos centra del pažymos internetu arba telefonu kuri paskui bus persiusta mano šeimos gyd ir bus svarstoma ar skirti bilioteni. Nes del išsakytu simptomu gerklės, perštėjimo, slogos, galvos skausmo biliotenis nera išduodamas o darbdavys turi rašyti prastova. Įdomu nuo kada del tokiu simptomu nera išduodamas biliotenis ? Tai bent likau neapšaukta , bet pagalbos nesulaukiau ir iš skyriaus vedejos. Todel niekam neromenduoju lankytis pas šita gydytoja ir esant galimybei pakeisti gydytoja arba poliklinika .

2019-11-04, 18:41 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja nemaloni, pyksta, kodėl pas ją apskritai einama, didžiąją laiko dalį kalba pakeltu balsu, o pacientu apskritai nesidomi... užtat sesutė super, Ačiū jai!!! Ir poliklinikos registratorės malonios.

2019-07-30, 20:17 | Registruotas lankytojas 1

Neteko sutikti tokios savo emocijų nevaldančios gydytojos. Buvau apšaukta, išbarta, pažeminta. Tokios neturėtų dirbti gydytojais, buvau šokiruota

2019-06-14, 09:28 | Registruotas lankytojas 1

Pats blogiausias gyditojas.Jai negalina dirbri su zmonemis

2019-04-26, 16:52 | Registruotas lankytojas 1

Neverta gydytojos vardo!Zmogui blogai o ji tyciojasi ir neduoda biuliotenio,nors uz poros valandu patekus pas vedeja biuliotenis be problemu buvo isduotas.Ateina i darba perekti ant pacientu,kazkokia nenormali!

2019-02-19, 07:21 | Registruotas lankytojas 3

Хуже врача не встречала в жизни, хотя мне 52! Хамка, непрофессионал! Врачом назвать нельзя! Заведушей 3 поликлиники, отделения šeimos daktarai, должно быть СТЫДНО, что такие у неё коллеги. Какое руководство, такие у неё и подчинённые!!!

2019-02-12, 19:10 | Registruotas lankytojas 2

Saugokitės ir visiems pasakykit, kad ši vadinama daktarė nedraugauja su protu, o laikosi savo kėdės, nes matyt jau daug metų turi stogą. Siaučiant gripo epidemijai atskubėjau prašyt pagalbos dukrai, kuri gulėjo su 40 temp. Mūsų daktarę pavadavo ši. Nekalbu apie etiškumą kurio čia nerasta, bet žmogiškai paprašiau atidaryti biliotenį `````ir priešvirusinių vaistų, kadangi visi požymiai rodė kad tai gripas, laužė kaulus ir tt. Brūkštelėjo ant paprasto popiergalio dar paklausiau ar čia tie būtini vaistai, tai nepatenkinta pasivaipė. Vaistininkės pasibaisėjo o kur tikras receptas popierinis ar elektroninis, be jų šie vaistai neparduodami. Skambino vaistininkė į daktarės kabinetą ir perspėjo kad jau ne pirmas jos toks receptas. Reziumė ji be žmogaus uždarė biliotenį, iškoliojo mano dukrą atėjusią prasitęsti biliotenio. Viešinsim spaudoj, televizijoj kol mirčių neatsirado per neadekvačią.

2019-02-12, 15:51 | Registruotas lankytojas 1

Toks "žmogus" neturėtų išvis būti gydytoju. Neadekvačiai elgiasi, nemandagi, arogantiška. Bėgti kuo toliau nuo tos parazitės.

2019-02-11, 12:54 | Registruotas lankytojas 2

Tragedija!!! verta pačių baisiausių žodžių!!! Niekam nelinkiu patekti pas šitą nekompetetingą "daktarę". Atvykau prasitęsti biliotenio, nes ji pavadavo mano gydytoją, nekalbu jau, kad nesugeba pasisveikinti, iškart pasakė eik matuotis temperatūrą aš labai maloniai atsakiau, kad prieš ateinant temperatūros nebuvo, matavausi. Tai mane iškoliojo ir išvarė iš kabineto ir pasityčiojo, kad nutraukė biliotenį ir kad 4 dienas aš sergu gripu juoktis pradėjo. Tokia nepilnaprotė negali dirbti gydytoja, žmonės nebūkit abejingi rašykit visi su kuo ji šitaip bendravo, nes net valdžia poliklinikos yra bejėgė kiek išmeta taip ir grįžta ji matyt blata turi.

2018-05-03, 05:49 | Registruotas lankytojas 6

Buvau sokiruota nuo tokio elgesio, negalejau atsigauni net kelias dienas. Nuejau turedama bilioteni, nes mano daktare atostogavo. Pirmas klausimas buvo kodel tokius vaistus geri, ar tau tokiai jaunai (45m) reikia? Jeigu man israse ligoninej tai vadinasi reikia, net nepasidomejo. Bandziau pasakyti, kad blogai jauciuosi, dustu, nepaeinu, o ji sako uzdarau bilioteni, rytoj i darba... Akivaizdziai rode savo nervus, numete rageli nuo telefono darbinio, kad jai neskambinetu, nes nervina. Bekite kuo toliau nuo tokio zmogaus, sugadins sveikata. Kodel ji dirba?

2017-05-01, 21:22 | IP: *.*.*.*
2017-01-29, 14:27 | IP: *.*.*.*
2016-11-11, 19:05 | IP: *.*.*.*
2016-05-13, 10:20 | IP: *.*.*.*
2016-05-04, 06:23 | IP: *.*.*.*
2016-05-03, 09:24 | IP: *.*.*.*
2016-03-01, 14:13 | IP: *.*.*.*
2015-06-18, 06:39 | IP: 86.38.225.2

Retas gydytojas būna toks malonus ir taip rūpinasi savo ligoniais lygtai savo artimaisiais

2015-06-02, 16:46 | IP: *.*.*.*

2014-12-30, 09:56 | IP: *.*.*.*