Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Rudinskienė, %

0.7

0.9

Nesidomėjo

2019-11-04, 20:41 | 2

Gydytoja nemaloni, pyksta, kodėl pas ją apskritai einama, didžiąją laiko dalį kalba pakeltu balsu, o pacientu apskritai nesidomi... užtat sesutė super, Ačiū jai!!! Ir poliklinikos registratorės malonios.

2019-07-30, 23:17 | 1

Neteko sutikti tokios savo emocijų nevaldančios gydytojos. Buvau apšaukta, išbarta, pažeminta. Tokios neturėtų dirbti gydytojais, buvau šokiruota

2019-06-14, 12:28 | 1

Pats blogiausias gyditojas.Jai negalina dirbri su zmonemis

2019-04-26, 19:52 | 1

Neverta gydytojos vardo!Zmogui blogai o ji tyciojasi ir neduoda biuliotenio,nors uz poros valandu patekus pas vedeja biuliotenis be problemu buvo isduotas.Ateina i darba perekti ant pacientu,kazkokia nenormali!

2019-02-19, 09:21 | 3

Хуже врача не встречала в жизни, хотя мне 52! Хамка, непрофессионал! Врачом назвать нельзя! Заведушей 3 поликлиники, отделения šeimos daktarai, должно быть СТЫДНО, что такие у неё коллеги. Какое руководство, такие у неё и подчинённые!!!

2019-02-12, 21:10 | 1

Saugokitės ir visiems pasakykit, kad ši vadinama daktarė nedraugauja su protu, o laikosi savo kėdės, nes matyt jau daug metų turi stogą. Siaučiant gripo epidemijai atskubėjau prašyt pagalbos dukrai, kuri gulėjo su 40 temp. Mūsų daktarę pavadavo ši. Nekalbu apie etiškumą kurio čia nerasta, bet žmogiškai paprašiau atidaryti biliotenį `````ir priešvirusinių vaistų, kadangi visi požymiai rodė kad tai gripas, laužė kaulus ir tt. Brūkštelėjo ant paprasto popiergalio dar paklausiau ar čia tie būtini vaistai, tai nepatenkinta pasivaipė. Vaistininkės pasibaisėjo o kur tikras receptas popierinis ar elektroninis, be jų šie vaistai neparduodami. Skambino vaistininkė į daktarės kabinetą ir perspėjo kad jau ne pirmas jos toks receptas. Reziumė ji be žmogaus uždarė biliotenį, iškoliojo mano dukrą atėjusią prasitęsti biliotenio. Viešinsim spaudoj, televizijoj kol mirčių neatsirado per neadekvačią.

2019-02-12, 17:51 | 1

Toks "žmogus" neturėtų išvis būti gydytoju. Neadekvačiai elgiasi, nemandagi, arogantiška. Bėgti kuo toliau nuo tos parazitės.

2019-02-11, 14:54 | 1

Tragedija!!! verta pačių baisiausių žodžių!!! Niekam nelinkiu patekti pas šitą nekompetetingą "daktarę". Atvykau prasitęsti biliotenio, nes ji pavadavo mano gydytoją, nekalbu jau, kad nesugeba pasisveikinti, iškart pasakė eik matuotis temperatūrą aš labai maloniai atsakiau, kad prieš ateinant temperatūros nebuvo, matavausi. Tai mane iškoliojo ir išvarė iš kabineto ir pasityčiojo, kad nutraukė biliotenį ir kad 4 dienas aš sergu gripu juoktis pradėjo. Tokia nepilnaprotė negali dirbti gydytoja, žmonės nebūkit abejingi rašykit visi su kuo ji šitaip bendravo, nes net valdžia poliklinikos yra bejėgė kiek išmeta taip ir grįžta ji matyt blata turi.

2018-05-03, 08:49 | 6

Buvau sokiruota nuo tokio elgesio, negalejau atsigauni net kelias dienas. Nuejau turedama bilioteni, nes mano daktare atostogavo. Pirmas klausimas buvo kodel tokius vaistus geri, ar tau tokiai jaunai (45m) reikia? Jeigu man israse ligoninej tai vadinasi reikia, net nepasidomejo. Bandziau pasakyti, kad blogai jauciuosi, dustu, nepaeinu, o ji sako uzdarau bilioteni, rytoj i darba... Akivaizdziai rode savo nervus, numete rageli nuo telefono darbinio, kad jai neskambinetu, nes nervina. Bekite kuo toliau nuo tokio zmogaus, sugadins sveikata. Kodel ji dirba?

2017-05-02, 00:22 | IP: *.*.*.*
2017-01-29, 16:27 | IP: *.*.*.*