Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01498, Galiojanti

Palepšaitienė Vilma dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Palepšaitienė Vilma?

Internete apie Palepšaitienė Vilma:(Beta)

Per vorą ir nežinojimą prarado pusšimtį litų | Diena.lt

3 liepos 2013 ... Iš karto palengvėjo", – džiaugė ponia Nijolė. Ausų, nosies ir gerklės ligų gydytoja
Vilma Palepšaitienė pakomentavo, kad pacientei nuo svetimkūnio buvo
sudirginta ausies landutė, būgnelis. "Paviršinį būgnelio sluoksnį voras vienoje
vietoje buvo prakrapštęs kojele", – diagnozavo gydytoja V.Palepšaitienė.

2709 11001 | Tv3.lt mobili versija

26 gegužės 2003 ... Gydytojo priimamasis. Į skaitytojų klausimus atsako Kauno viešosios įstaigos
Šilainių poliklinikos gydytoja otorinolaringologė Vilma Palepšaitienė. REKLAMA.
"Gana dažnai ausyse susidaro sieros kamščiai, - rašo Vilius K. iš Kauno rajono. -
Gal tai koks susirgimas? Patarkite, kaip juos namų salygomis ...

Čiulptukas: vaistas ar žaislas? | Diena.lt

17 lapkr. 2010 ... Vilma Palepšaitienė, ausų, nosies, gerklės ligų gydytoja: – Jei vaikui į burną
dedamas ant grindų voliojęsis čiulptukas – labai blogai. Jei mama, jį pakėlusi
nuo grindų, geriausiu atveju nulaižo pati ir duoda vaikui – taip pat labai blogai,
nes prie aplinkos bakterijų prisideda dar ir mamos burnoje esančiosios.

Pūlingas | 1 puslapis | Tv3.lt mobili versija

(1) 2016.07.01 09:57 Kodėl dažnas suaugęs iki šiol bijo dantų gydytojų, vaikų
odontologė Sandra Žemgulytė turi savo versiją: „didžiausia problema ir baimė
gimsta tada, kai .... Gydytojo priimamasis Į skaitytojų klausimus atsako Kauno
viešosios įstaigos Šilainių poliklinikos gydytoja otorinolaringologė Vilma
Palepšaitienė.

Lėtinė | 9 puslapis | Tv3.lt mobili versija

Moterys tapo neatsparios tuberkuliozei 2005.03.25 15:42 Kauno visuomenės
sveikatos centro (KVSC) gydytojai epidemiologai, nuogąstaudami dėl atvirosios
plaučių ..... Gydytojo priimamasis Į skaitytojų klausimus atsako Kauno viešosios
įstaigos Šilainių poliklinikos gydytoja otorinolaringologė Vilma Palepšaitienė.

2017-12-13, 09:58 | Prisijungęs lankytojas, IP: 213.252.201.121

Man gydytoja patiko. Maloni, bendraujanti. Skyrė pakankamai laiko vizitui, kad viską apžiūrėtų.

2017-08-25, 02:38 | IP: 88.118.171.183 Kas parašė?

kokie prieštaringi komentarai.Gydytoja gydė mane,o dabar jau ir mano vaikus.Tenka kartais palaukti konsultacijos ir ilgiau,bet nedaugiau nei 15min.,o juk ligos ir gydymas nevienodi,tad ir apžiūros laikas skiriasi.Ji man vienodai gera ir kompetentinga ar dabar ,ar prieš 20m.O gal mes tiesiog nepakantūs,ypatingai reiklūs ir įžeidūs.Gydytoja,linkiu Jums dar ilgų darbingų metų,kad išliktumėt tokia atidi,savo darbą mėgstanti ,puikiai gydanti.O nuomonės turi skirtis,nes mes visi skirtingi

2017-05-17, 18:23 | IP: 195.12.170.220 Kas parašė?

Su vaiku bendravimas 10 balų! Mano kleckas iš kabineto išėjo dainuodamas, nors gydytojų dėl dažnų sirgimų jau ima vengti:) labai maloni gydytoja!

2016-04-26, 10:00 | IP: 94.244.102.126 Kas parašė?

Šeimos gydytoja parekomendavo eiti pas ją. Gailiuosi, kad paklausiau nieko beveik nežiūrėjo, neklausė tik parašė išvadą operuoti adenoidus ir anginą, bet adenoidų net nepažiūrėjo, o su angina problemų mes neturim. Bet jei buvo neįdomu. Patariu pas ją neiti

2016-04-25, 16:27 | IP: 87.247.113.6 Kas parašė?

Ėjome su vaiku, tai tik teigiami atsiliepimai, su vaiku labai mokėjo bendrauti.maloni gera daktarė

2016-03-09, 16:44 | IP: 84.55.43.73 Kas parašė?

Buvau nusiųsta pediatrės, kadangi ilgokai kuteno gerklę. Apžiūrėjo, atsakyme parašė kad reikia operuoti anginą (nemaniau, kad gydytojai leidžia sau naudoti senovinius terminus, kaimo lygis), t.y. tonziles. Paklausiau, kodėl? Juk stipriau esu sirgusi tik vaikystėj, o dabar man 30m ir daug metų jokių rimtesnių peršalimo ligų, net gerklės skausmo nesu turėjusi. Ši pasipūtėlė nesiteikė nieko paaiškinti, sako: jei būtumėt gydytoja, galėčiau paaiškinti, o dabar neverta gaišti laiko. Įdomu, kad gydytojai darbas yra laiko gaišimas...tiesa, dar paskyrė plačiai per televizija reklamuojamus vaistus, kad sudrėkintų gerklės gleivinę, nors aš jai sakau - mano gerklė ne sausa. Žodžiu, jaučiasi aukščiau už pacientą, bendrauja nemaloniu tonu, nieko nepaaiškina. Ir dar atsakyme aprašė nosies gleivinės būklę, kad nosies pertvara tiesi. Nei juoktis nei į trenkt jai tuo lapu per veidą, juk ji į nosį net nežiūrėjo! Ar čia pagal akių spalvą nustatoma, ar iš gerklės gerai matosi, kokia nosies gleivinė, ar yra sekreto, ar pertvara tiesi? Beje, mano nosies pertvara yra kreiva. Parašė kad temperatūra normali, nors nei klausė nei tikrino. Kažkas baisaus tokie daktarai...

2016-03-06, 14:13 | IP: 178.250.35.105 Kas parašė?

puiki, rūpestinga, profesionali gydytoja

2015-12-19, 00:10 | IP: 212.117.27.214 Kas parašė?

GERA GYDYTOJA, NUOSIRDI

2015-06-19, 23:45 | IP: 78.57.169.197 Kas parašė?

šiandieną lankiausi pas šią gydytoją.Pas ją gydosi mano du mažamečiai vaikai ir draugės šeimos nariai.Keista skaityti neigiamus atsiliepimus(aš prisėdau parašyti padėką)Niekada nesuabejojau gydytojos profesionalumu,o ir bendravimas išlieka mandagus ir betarpiškas.Tėveliams,kurie mano ,kad tik Klinikose gydytojai yra profesionalūs ,patarčiau kreiptis tik ten ir netrukdyti poliklinikų daktarų.Tuomet mums padovanosit galimybę pas juos greičiau patekti

2015-01-13, 22:53 | IP: 78.58.164.169 Kas parašė?

pediatrė siuntė pasidaryti pasėlį dėl tonzilių uždegimo, gydytoja atsisakė daryti po 2 sekundžių pažiūrėjimo į gerklę teigdama, kad daryti nereikia, nes niekas neišaugs ir vienintelis patarimas viska išsioperuot kuo skubiau , net nepaklausus kokia situacija, kad tai pirmas tonziliu uzdegimas po kurio niekas nepuola operuot. Daugiau tikrai neisime pas sia gydytoja

2013-12-19, 08:52 | IP: 88.222.52.131 Kas parašė?

teko pabuvoti pas sia gydytoja.... Ir ka gi isvada- antra karta pas ja neiciau.... Kas liecia del kvalifikacijos- tai is vieno karto ap[ie jos profesionaluma spresti negaliu, taciau jai visai vienodai, kad uz duru 10 vaiku ir labai mazu, ji dirbti visiskai neskuba ( sukuriama dirbtine eile), jai svarbiau su kolegomis pakalbeti apie buiti, o ne galvoti apie tai, kaip greiciau sumazinti uz duru laukiancia eile...

2013-04-24, 09:07 | IP: 88.222.180.237 Kas parašė?

savotiska, bet maloni gydytoja.

2013-04-02, 16:47 | IP: 88.222.50.135 Kas parašė?

Gyditoja su stazu,o adenoidus ziuri,pirstus i gerkle kisdama.Reiketu kada juos atkasti.Taip beziuredama nustate kad operuoti adenoidai ataugo.Kai nuvaziavome i Kauno Klynikas nieko panasaus nerado.

2013-03-12, 12:24 | IP: 82.135.234.58 Kas parašė?

Prisiskaičiau daug blogų komentarų ir buvau jau nusiteikus ne kaip, bet ištikrųjų, patys tik geriausi žodžiai šiai gydytojai. profesionali apžiūra, iškarto nustatė kas yra, be problemų gavau siuntimus tolimesniems tyrimams. Gydytoja tikrai profesionali ir kompetetinga, bendravimas taip pat nepriekaištingas, be galo maloni. Super! Daugiau tokių gydytojų!
Beabejo eilėje pralaukiau apie valandą, bet tai dar kartą, manau įrodo, jog gydytojas yra savo srities profesionalas, nes pas gerus specialistus visada didelės eilės.
Sėkmės darbuose!

2012-10-15, 13:14 | IP: 78.57.145.23 Kas parašė?

Nuostabi gydytoja ir nuostabus žmogus. Puikiai, tiesiog nuostabiai bendrauja su vaikais

2012-10-09, 10:05 | IP: 87.247.117.155 Kas parašė?

Puiki, be galo rupestinga gydytoja.

2012-09-28, 08:43 | IP: 193.219.135.233 Kas parašė?

Galima pasikalbeti apie viska, tik ne apie gydyma. Siuntimas buvo duotas tik po rimtu komplikaciju.

2012-05-28, 13:54 | IP: 78.62.222.136 Kas parašė?

Labai rupestinga, maloni gydytoja, tikrai siulau kaip gera spesialista.

2012-03-21, 20:22 | IP: 212.117.29.145 Kas parašė?

Kiek teko lankytis pas sia gydytoja,dar niekada laiku neatejo i darba,o ir atejus nepuola priimti ligoniu.Kazin kaip i sios pasiputusios ponios drausme reaguoja administracija?

2011-03-15, 15:33 | IP: 84.55.5.98 Kas parašė?

Vienintelis dalykas ką sugeba ši 'specialistė' tai malti liežuviu, visi jos pastebėjimai, rekomendacijos ir ligos diagnozė buvo neteisingi. Pribūrė iš kavos tirščių, prirašė šakėm ant vandens. Juk buvo galima, kaip vėliau sužinojau, padaryti kelis tyrimukus ir viskas aišku. Pas kitą specialistę ir maloniau aptarnavo, suteikė PROFESIONALIĄ konsultaciją, net nereikėjo papildomos padėkos.

2011-02-14, 21:01 | IP: 88.222.26.57 Kas parašė?

Du kartus nustatė ausų uzdegima, KURIO IS TIESU NEBUVO. Musu kudikiui, kuri nuvezem po jos apziuros i ligonine (pasitikrinti diagnoze, nes abejojome, nebuvo jokiu uzdegimo pozymiu, isskyrus auksta temperatura) pirmiausia isplove abieju ausu kamscius, o tada pasake kad nera jokio uzdegimo. O jau butume ZINATA (antibiotika) gere, o vaikui tai nei metu nera..Siaubas kazkoks. Ir taip du kartus. Daugiau pas ja nei kojos nekelsime. O rasom tam kad ispeti kitus.

2011-01-11, 15:29 | IP: 217.17.94.138 Kas parašė?

Labai švelni,maloni gydytoja, su vaiku labai atsargiai ramiai ir gražiai bendravo. Išsamiai paaiškino kas yra ir kaip toliau gydytis.

2010-12-22, 20:31 | IP: 84.55.12.244 Kas parašė?

Arogantiška, turinti 25 metų darbo stažą, kategoriškai ginanti savo nuomonę, dalijanti patarimus , tik ne diagnozės linkme , labai rūpinasi pacientų pinigine ir šaip labai domisi kažkuom , tik ne paciento savijauta ... ypatingai grubi moterims pacientėms ...

2010-10-20, 09:59 | IP: 193.219.62.238 Kas parašė?

Gera gydytoja, stengiasi, rūpinasi savo pacientais.

2010-03-18, 11:12 | IP: 94.246.126.162 Kas parašė?

Nuvedėm vaiką dėl nepraeinančios slogos, tai apžiūrėjo ir paskyrė antibiotikų. Tik pati, jau namuose, pagal ligos kodą sužinojau, kad pasirodo vaikui ausies uzdegimas, o ji apie tai per konsultaciją net neužsiminė! Daugiau pas ją nebevesiu savo vaiko.

2010-02-22, 23:21 | IP: 78.62.25.60 Kas parašė?

maloni, profesionali gydytoja

2009-04-01, 16:22 | IP: 62.212.206.202 Kas parašė?

labai pasikėlusi pasipūtusi gydytoja, šiurkščiai bendrauja, provokuoja konfliktines situacijas, daugiau niekada pas ją nebesiu savo vaikų, sugandinta nuotaika visai dienai, LABAI NEMALONI, FUI...

2009-01-04, 19:20 | IP: 78.57.48.73 Kas parašė?

Gero tikrai nėra ką pasakyti... Visiškai neprofesionali gydytoja. Pareikalavome siuntimo "aukščiau" ir tik taip sulaukėme profesionalios pagalbos.

2008-05-24, 12:43 | IP: 78.62.73.91 Kas parašė?

Gydytoja (kaip specialistė) konsultuoja tik pamaloninta dovanomis. Nepamaloninę gal sužinosit, kad gražūs batai, gal kad kaklaraištis jums neva labai tinka, bet tik ne tai, kodėl blogai jaučiatės. Nes "profesionalios" konsultacijos matyt kainuoja... Šį tą į kišenuką, kažką į stalčiuką... O tada jau gal (!) ir pasakys kažką kaip gydytoja. Respect! Taip ir toliau! Gražiu žiūrėt, kaip dirbat! P.S. Tikiuosi, kad bent maždaug jaučiat, kur ironija.