Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Palepšaitienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01498, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Palepšaitienė Vilma dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Palepšaitienė Vilma?

2017-12-13, 09:58 | Registruotas lankytojas 1

Man gydytoja patiko. Maloni, bendraujanti. Skyrė pakankamai laiko vizitui, kad viską apžiūrėtų.

2017-08-25, 02:38 | IP: 88.118.171.183

kokie prieštaringi komentarai.Gydytoja gydė mane,o dabar jau ir mano vaikus.Tenka kartais palaukti konsultacijos ir ilgiau,bet nedaugiau nei 15min.,o juk ligos ir gydymas nevienodi,tad ir apžiūros laikas skiriasi.Ji man vienodai gera ir kompetentinga ar dabar ,ar prieš 20m.O gal mes tiesiog nepakantūs,ypatingai reiklūs ir įžeidūs.Gydytoja,linkiu Jums dar ilgų darbingų metų,kad išliktumėt tokia atidi,savo darbą mėgstanti ,puikiai gydanti.O nuomonės turi skirtis,nes mes visi skirtingi

2017-05-17, 18:23 | IP: 195.12.170.220

Su vaiku bendravimas 10 balų! Mano kleckas iš kabineto išėjo dainuodamas, nors gydytojų dėl dažnų sirgimų jau ima vengti:) labai maloni gydytoja!

2016-04-26, 10:00 | IP: *.*.*.*
2016-04-25, 16:27 | IP: 87.247.113.6

Ėjome su vaiku, tai tik teigiami atsiliepimai, su vaiku labai mokėjo bendrauti.maloni gera daktarė

2016-03-09, 16:44 | IP: *.*.*.*
2016-03-06, 14:13 | IP: 178.250.35.105

puiki, rūpestinga, profesionali gydytoja

2015-12-19, 00:10 | IP: 212.117.27.214

GERA GYDYTOJA, NUOSIRDI

2015-06-19, 23:45 | IP: 78.57.169.197

šiandieną lankiausi pas šią gydytoją.Pas ją gydosi mano du mažamečiai vaikai ir draugės šeimos nariai.Keista skaityti neigiamus atsiliepimus(aš prisėdau parašyti padėką)Niekada nesuabejojau gydytojos profesionalumu,o ir bendravimas išlieka mandagus ir betarpiškas.Tėveliams,kurie mano ,kad tik Klinikose gydytojai yra profesionalūs ,patarčiau kreiptis tik ten ir netrukdyti poliklinikų daktarų.Tuomet mums padovanosit galimybę pas juos greičiau patekti

2015-01-13, 22:53 | IP: *.*.*.*

2013-12-19, 08:52 | IP: *.*.*.*

2013-04-24, 09:07 | IP: 88.222.180.237

savotiska, bet maloni gydytoja.

2013-04-02, 16:47 | IP: 88.222.50.135

Gyditoja su stazu,o adenoidus ziuri,pirstus i gerkle kisdama.Reiketu kada juos atkasti.Taip beziuredama nustate kad operuoti adenoidai ataugo.Kai nuvaziavome i Kauno Klynikas nieko panasaus nerado.

2013-03-12, 12:24 | IP: 82.135.234.58

Prisiskaičiau daug blogų komentarų ir buvau jau nusiteikus ne kaip, bet ištikrųjų, patys tik geriausi žodžiai šiai gydytojai. profesionali apžiūra, iškarto nustatė kas yra, be problemų gavau siuntimus tolimesniems tyrimams. Gydytoja tikrai profesionali ir kompetetinga, bendravimas taip pat nepriekaištingas, be galo maloni. Super! Daugiau tokių gydytojų!
Beabejo eilėje pralaukiau apie valandą, bet tai dar kartą, manau įrodo, jog gydytojas yra savo srities profesionalas, nes pas gerus specialistus visada didelės eilės.
Sėkmės darbuose!

2012-10-15, 13:14 | IP: 78.57.145.23

Nuostabi gydytoja ir nuostabus žmogus. Puikiai, tiesiog nuostabiai bendrauja su vaikais