Pacientai, kurie rekomenduoja Eimantė Bartkutė, %

Akušeris

Išduota: 2019-07-02, Nr. APL-00419, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bartkutė Eimantė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bartkutė Eimantė?

2024-01-05, 14:19 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau pas šią akušerę jau senokai, 2022-09-09, tad tikiu, kad gydytoja dar labiau patobulėjusi, tačiau tik dabar sugalvojau pasidalinti patirtimi :)
Pirmiausia, kas man įstrigo, tai, kad atvažiavus gimdyti į priėmimą, man dar pildant dokumentus, kaip supratau vėliau, tik į naują pamainą atėjusi gydytoja, pamačius mane, tarsi draugė praeinant nusišypsojo ir pasisveikino, aš net pagalvojau, kad gal tiesiog mano pažįstama, kad taip maloniai ir šiltai sureagavo į mane? :)) Tačiau paskui tik supratau, kad ji priims mano leliuką :)))
Esu labai dėkinga akušerei už labai jaukų, šiltą, žemišką bendravimą, kas man, kaip pirmakartei, buvo labai svarbu. Profesionaliai pasakojo kas su manimi vyksta, kokie veiksmai toliau, drąsino ir vis kartojo, kad aš šaunuolė :) Didžiausios sėkmės gydytojai :)

2023-11-04, 00:33 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia akušerė, esu labai laiminga, kad ji priėmė gimdymą. Profesionali, jauna, verta tik pačių geriausių atsiliepimų. Po gimdymo padėjo atsikelti, apsiprausti ir pan. Atsidavimas savo darbui labai jaučiasi! Patys geriausi žodžiai šiai specialistei!

2023-03-30, 04:59 | Registruotas lankytojas 5

Jauna, profesionali, komunikabili, maloni. Puikiai išmano savo darbą. Džiaugiuosi, kad teko gimdyti pas šią jauną specialistę. Patys geriausi atsiliepimai. Ačiū.