Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Vasiljevaitė, %

Altamedica Senamiesčio klinika

Išduota: 2023-06-27, Nr. MPL-27505, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2023-08-07)

Altamedica Senamiesčio klinika
2023-12-13, 08:46 | Registruotas lankytojas 2

Puiki, aukštos kompetencijos gydytoja. Išsamiai atsakė į klausimus, rūpinosi po operacijos. Taktiška, maloni, skirianti laiko pacientėms. Ačiū.

2023-09-12, 16:57 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja Diana man pasirodė itin atsakinga ir rūpestinga, likau sužavėta jaunos gydytojos kompetencija priimant sprendimus. Gimdymo metu palaikė, buvo švelni, atsakė į visus klausimus ir net sudėtingoje situacijoje sukūrė jaukią atmosferą

2023-08-20, 21:32 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja, rekomenduoju visoms moterims ir merginoms! Labai rūpestinga ir švelni, be to pateikė daug išsamios informacijos apie mano ligą, paaiškino kaip ir kodėl atlieka tam tikras procedūras ir tyrimus.:)
Registruosiuos tik pas šią nuostabią gydytoją!

2023-04-14, 18:09 | Registruotas lankytojas 1

Atvukus į klinikų priėmimą labai jaudinausi dėl esamos savo ir vaikelio sveikatos situacijos, tai esu dėkinga, kad priėmimo metu viską paaiškino, nuramino. Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją - švelni, kompetetinga ir pasirodė labai dėmesinga. Priėmimo metu atidžiai apžiūrėjo ir skyrė tyrimus. Antro nėštumo metu lankyčiausi ir norėčiau gimdyti tik pas šią gydytoją. Ačiū Jums.

2023-03-30, 15:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, švelni ir kompetetinga gydytoja. Išsamiai atsakė į man rūpimus klausimus, detaliai paaiškino mano situaciją. Suteikė informacijos dėl galimų gydymo variantų, drauge priėmėme man labiausiai tinkamą sprendimą. Rekomenduoju!

2022-10-27, 14:24 | Registruotas lankytojas 4

Atvykus į gimdymo namus teko labai ilgai laukti, kol pasirodys gydytoja. Gimdymo metu ją mačiau tik keletą kartų, kad patikrintų gimdos kaklelį. Šią procedūrą, mano nuomone,atliko grubiai, nesistengė bent jau suprasti, kad beprotiškai skauda, nepasiūlė alternatyvų šiai procedūrai,jei tokių esama... Aktyvaus gimdymo metu apskritai nedalyvavo, trumpam atėjo į palatą tik prieš pat gimstant vaikui, o visą darbą dirbo akušerė. Po gimdymo nesidomėjo mano būkle, daugiau šios gydytojos taip ir nemačiau.. Švelnaus žodžio, kurio, Dievaži, toje situacijoje taip reikėjo - neišgirdau. Nemaloni patirtis.