Pacientai, kurie rekomenduoja Loreta Dūdienė, %

Išduota: 2019-11-19, Nr. MPL-24507, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

1.7

2024-02-19, 14:41 | Registruotas lankytojas 3

Tai gydytoją, kurį yra dirbą darbą kurio nemėgsta. vieną kartą atėjus normaliai bendraus, o kitą kartą jausiesi kaltas, kad sutrukdei jai dieną.

2024-01-31, 20:34 | Registruotas lankytojas 6

Tai tragedija o ne gydytoja. Ji nezino ar vaistas kompensuojamas ar ne. Tikrina vaistai.lt ???? sakau - vaistininkai sako kompensuojamas, i ka man atsake - jei vaistas nekompensuojamas ir man is algos nurasys, tai ji man skambins ir mes turesim kitoki pokalbi. As turesiu jai sumoket ???? Mamai tulzies akmenys senai nustatyti- skausmai, pykina. Sakau reik siuntimo del operacijos. Sako nematau , kad gastroenterologas butu irases diagnoze tulzies akmenys. Bandau paaiskint, kad pas gastro ejom del skrandzio- ten echoskopijos tulzies nedaro. Senai diagnoze yra. Sako neturiu laiko vartyt ligis istorijos- gastroenterologas apie akmenis nieko neparase. Rimtai? Jai net veterinaru draudziama turi buti. Del jos skundziasi visi - Medicai klinikai ne motais. Darykit isvadas

2023-08-23, 19:52 | Registruotas lankytojas 4

NEREKOMENDUOJU, gydytoja nenoriai bendrauja, pasakius kuom skundžiuosi pasiūlė išgerti vaistų nuo skausmo, nes daugiau negali niekuom padėti, paprašius, kad paaiškintu kraujo tyrimus, pasake, kad ner ką aiškint, nors jie buvo blogi, jokio gydymo neskyre tol kol nepaprašiau.

2023-07-10, 12:48 | Registruotas lankytojas 3

Visiškai abejinga pacientui ir savo darbui. Diagnozę nukabino iš lempos, nepasidomėjusi ankstesniais tyrimais. Jų net neieškojo, nežiūrėjo ir nesidomėjo, nors priminiau, kada ir kas daryta. Nesuvokiu, kaip tokia "gydytoja" gali dirbti su žmonėmis.

2023-04-04, 10:58 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja, kuri yra labai pavargusi nuo savo darbo. Tiesiog nesitveria pykčiu bendraudama su pacientu. Ją erzina viskas, tai ne taip paklausei, tai ne ten atsisėdai. Kaskart atėjęs jautiesi lyg būtum kažką blogo padaręs. Po kelių vizitų reikėjo ieškoti naujos šeimos gydytojos.

2023-03-04, 19:18 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja, kuri visuomet skundžiasi savo darbu ir bloga savijauta. Kaip gali dirbti tokį darbą, toks pesimizmo, neigiamų emocijų, blogos auros kupinas žmogus. Pacientas turi jaustis kaltas vien todėl, kad jam yra priskirta ši šeimos gydytoja. Į šią gydytoją kreipiamės ne dėl malonumo, o dėl to kad reikia- o pravėrus duris pasijauti kaltas, nes kreipiesi pagalbos. Labai rekomenduoju pas šią gydytoją geriau nepatekti.

2023-03-02, 08:58 | Registruotas lankytojas 2

Esu kantrus žmogus ir gerbiu visus medikus už jų sunkų, atsakingą darbą, bet tokios gydytojos dar neteko sutikti. Vietoj pasisveikinimo įėjus į kabinetą, buvau apšaukta, kad iš karto neprisistačiau, bendravo arogantiškai, buvo labai nervinga, įsitempusi, piktinosi, kad pas ją atėjau ir galų gale išvarė iš kabineto. Na tikrai tokia patirtis pasitaiko tik kartą gyvenime. Rekomenduoju apeiti dideliu ratu šią specialistę.

2021-04-24, 19:10 | Registruotas lankytojas 1

Negavau siuntimo pas kitą specialistą - gydytoją, neva negali išrašyti siuntimo į kitą gydymo įstaigą, nors pirmą kartą tai išrašė. Pareiškė,jog turiu eiti tik pas klinikos gydytojus,nors aš noriu eiti pagal asmenines rekomendacijas pas specialistą,kuris gydo lygoninėje.
Daviau šansą šiai gydytojai,bet deja nieko.
Nerekomenduoju