Pacientai, kurie rekomenduoja Karolina Daunaraitė, %

Išduota: 2020-07-14, Nr. MPL-25011, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-11-18, 00:30 | Registruotas lankytojas 2

Daktarė iš didžiosios raidės, kuri tik į pavyzdį daugeliui kitų daktarų. Ši garbinga profesija visiškai dera su Jos pačios dėmesingumu, rūpestingumu, IQ, išor. savybėmis (dar ir graži), problemos analize bei jos sprendimu, o svarbiausia - žmogiškumu. REKOMENDUOJU.

2023-08-16, 09:17 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas gydytoją, nes mano šeimos gydytoja neturėjo tai dienai skubaus talono. Labai empatiška, profesionali gydytoja, kuri pasiūlė dar papildomų tyrimų, išrašė vaistų. Svarstau persirašyti pas šią gydytoją. Jauna, bet naujausios mokslinės žinios ir pas gydytoją jautiesi, kad jai rūpi, nori padėti, gali atvirai pasakyti. Kadangi tikrai esu jautųsis, kad trukdau gydytojams, nors lankausi, kai nebėra kitos išeities, tai ši gydytoja nežiūri į laikrodį kaip greičiau atsikratyti.

2023-06-15, 09:28 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! Maniau, kad tokių rūpėstingų gydytojų nėra. Labai padėjo gydymas. Geriausios rekomendacijos!!!

2023-03-10, 09:05 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali gydytoja. Aš labai džiaugiuosi.

2023-02-16, 15:24 | Registruotas lankytojas 1

Labai ačiū jaunai gydytojai Karolinai už nuostabų bendravimą ir profesionalumą .Ypatingai maloni rūpestinga ir dėmesinga gydytoja .Dar labai jauna,bet žinios ir jų naudojimas labai platus.Nuostabi ir jautri,suprantanti žmogaus skausmą .Rekomenduoju šia puikia gydytoja .
Pacientė Svetlana.

2023-01-29, 20:19 | Registruotas lankytojas 4

Esu labai dėkinga gydytojai Karolinai už empatiją, nuostabų bendravimą ir profesionalumą. Linkiu kuo didžiausios sėkmės ir rekomenduoju šią puikią jauną gydytoją.
Audronė

2022-11-09, 15:55 | Registruotas lankytojas 9

Žmogiškumo, intelekto ir profesionalumo derinys viename žmoguje. Labai gera daktarė, dar labai jauna, bet žinios ir jų naudojimas labai platūs.
Pacientė K. S.

2022-01-03, 18:26 | Registruotas lankytojas 9

Ačiū jaunai Daktarytei už gydymą, operacija praėjo sėkmingai, dabar esu ant kojų. Rekomenduoju ir dėkoju širdingai.
Su didžiausia pagarba,
Pacientas Audrius M.

2021-06-25, 10:07 | Registruotas lankytojas 2

Dieve, atsiųsk ant Lietuvos daugiau tokių jaunų gydytojų, tada sveikatos sistema pas mus pasveiks, o mes visi būsime laimingesni ir sveikesni. Profesionali, maloni ir nuostabiai jautri gydytoja. Kai norėdama po operacijos tave padrąsinti, o kartais taip to reikia, paima už rankos, supranti, kad tu jai tikrai rūpi ir tai nesuvaidinta ar neapspręsta ko nors kito, tai jauti širdimi, o jos neapgausi. Linkiu gydytojai kuo geriausios profesinės kloties ir svarbiausia nepervargti, neperdegti ir visada išlikti tokiai profesionaliai, nuostabiai, jautriai ir nepakartojamai.
Su pagarba Ožiaragė.

2020-10-21, 14:55 | Registruotas lankytojas 2

Širdingai Ačiū gyd.Karolinai Daunaraitėj.Nuostabiai bendraujantis žmogus.Mokantis paaiškinti ligos esmę ir nuraminti iki tiek kad jautiesi saugus.Ypatingai maloni rupestinga ir dėmesinga.Rekomenduoju.

Pagarbiai
R.U