Pacientai, kurie rekomenduoja Vitalija Leišienė, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14987, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas onkologas chemoterapeutas

Išduota: 2006-01-25, Nr. MPL-07822, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Leišienė Vitalija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Leišienė Vitalija?

1.5

2021-07-02, 13:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai gaila, nekompetentinga daktarė.

2020-03-01, 09:35 | Registruotas lankytojas 1

Tai mano motinos gyd ir labai gaila mamos kad po paskutinio vizito pas šeimos gyditoja kai pablogejo sveikata del širdies problemu motinai buvo sumaišyti kraujo tyrimai isegti i kortele ne to žmogaus gyd net nepastebejo to skyre netinkama gyd gerai kad dar skyre siuntima pas kardiologus konsultacijai ,tik gaila kad gryžus iš ju konsultaciju su rekomendacijom vaistam ir tolesnem gyd šeimos gyd nerado žadetu 5 min ir pralaukus prie duru visa diena pasake kad prijims tik su talonu po keliu savaiciu .Suprantu dabar kodel žmones miršta prie mediku duru .Labai kad gaila kad morale ir savigarba tokiu gyd baigesi su saldainiu dežute ar viena kita dešimtine .Veterinarijos gyd žino jei jis nesupras pacijento ir tinkamai negydis bus apkandžiotas ir apdraskytas ,aišku ju ir kvalifikacija aukšteste nei Pasvalio šeimos gyr V Leišienes .Gaila .

2020-02-25, 06:43 | Registruotas lankytojas 1

Pritariu nuomonei, kad ši klinika skirta ne gydymui, o komercijai. Po avarijos patyriau daugybinius kūno sužalojimus dėl kelių jų gavau traumatologų rekomendacijas reabilitaciniam gydymui. Išgirdus iš mane gydančios gydytojos, kad galiu rinktis, bet kokią reabilitacinę įstaigą, susitvarkius reikiamus išvykimui dokumentus, paskutinę dieną aš išgirstu iš jos, kad mano reabilitacija atiduota kitam pacientui(akcentuojama) jaunesniam. Paklausus kodėl gydytoja man MELAVO, išgirstu atsakymą: ,,MAN TAIP LIEPIA SAKYTI". Apie kokį žmogiškąjį padorumą, aš jau nekalbu apie gydytojos, čia kalbam?

2017-11-21, 17:38 | IP: *.*.*.*

2017-08-24, 12:41 | IP: *.*.*.*

2016-02-19, 08:47 | IP: *.*.*.*

2014-02-19, 10:36 | IP: 78.63.97.53

Labai maloni, profesionali, suprantanti ir uzjaucianti, bei grazi ir visada pasitempusi gydytoja. Turinti l. gera ir didele sirdi, tik gal ne visi nori tai matyti ir suprasti. Esu jai l. dekinga uz dvasini palaikima. Stiprybes jums gydytoja ir sveikatos. O pacientams noreciau patarti, jei neatitinka jusu magnetiniai laukai su vienu ar kitu gydytoju, rinkites kita ir negadinkite vieni kitiems nuotaikos

2013-04-02, 18:37 | IP: 78.63.122.16

Labai maloni gydytoja,mūsų visą seima gydo,labai aciū jai uz viską

2013-04-02, 18:33 | IP: 78.63.41.103

maloni gydytoja, rupestingai apziuri, isklauso, visa mano seima pas ja gydosi ir neturi priekaistu, sekmes Jums darbe!

2013-03-13, 07:16 | IP: *.*.*.*

2013-01-04, 22:55 | IP: *.*.*.*