Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2.1

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2020-09-08, 11:14 | Registruotas lankytojas 2

Man nustatė lėtinį prostatitą, nors kreipiausi dėl erekcijos pablogėjimo. Pasirodo, kad jis taip elgiasi su daugeliu. Nustato lėtinį prostatitą ir skiria nesibaigiantį gydymą, kuris aišku ne veiksmingas. Įdomiausia, kad jis yra dermatovenerologas ir urologinių susirgimų net negali gydyti. Kur žiūri akreditacijos tarnyba ir kitos kontroliuojančios institucijos. Skundą jau pateikiau.

Buragas Mindaugas atsakė

Sveiki, įtariamas piktybinis noras apšmeižti, dėl besikartojančių, panašaus turinio ir stilistikos komentarų. Tačiau svarbiausia, noriu dar kartą pastebėti, kad esu gydytojas dermatovenerologas. Dermatovenerologas pagal medicinos normą privalo žinoti ir mokėti gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus. Taip pat, privalo mokėti gydyti sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą. Tai yra tas ligas, kurias Jūs vadinate "urologiniais susirgimais".

2020-09-08, 10:57 | Registruotas lankytojas 7

Niekam nerekomenduoju. Pasisaugokite.

2020-09-08, 10:54 | Registruotas lankytojas 9

Po konsultacijos pas Žydrių Karvelį paaiškėjo, kad šis gydytojas man skyrė netinkamą gydymą ir bereikalingai ilgą laiką gėriau antibiotikus. Šis urologas sakė, kad kreipiasi daugybė pacientų, kuriems skiriamas netinkamas gydymas. Nerekomenduoju šio gydytojo.

2020-08-26, 08:50 | Registruotas lankytojas 2

Konsultavausi pas gydytoją M. Buragą dėl aknės ir likau nustebinta, kaip gerai gydytojas išmano savo sritį. :) Paskirti metodai kaip prižiūrėt odą veikia puikiai ir aknė pamažu blėsta.

2020-08-21, 09:58 | Registruotas lankytojas 5

Ne vienerius metus lankausi pas gydytoją M. Buragą. Patyręs ir patikimas specialistas

2020-08-17, 08:55 | Registruotas lankytojas 1

Patiko, kad issamiai atsake i klausimus ir nesvarbu ko paklausciai, zinojo atsakyma, tad daug ismanantis gydytojas

2020-07-27, 15:11 | Registruotas lankytojas 3

Taip pačiai kaip ir paskutiniame komentare - reikėjo kažkiek man daugiau pasirūpint, kad atsakytų į klausimus ir rūpintųsi diagnoze, bet šiaip bendrai paėmus geros paslaugos ir diagnozavo tiksliai, išsigydžiau greit

2020-07-16, 09:09 | Registruotas lankytojas 1

Dėl rupimų klausimų reikėjo pasistengt papildomai gauti atsakymus, bet bendrai paėmus likau patenkinta

2020-07-03, 20:08 | Registruotas lankytojas 2

Daktaro paslaugomis esu patenkintas. Gydimą parenka pagal esama sitacija ir atliktus tyrimus. Išsamiai paaiškina visus kilusius klausimus. Atlieka reikiamas procedūras.

2020-06-30, 09:17 | Registruotas lankytojas 5

Rekomenduoju Mindaugą kaip specialistą, ne vienam žmogui iš mūsų šeimos teko kreiptis dėl įvairių problemų tai likom patenkinti. Kainos 50/50 tokios, galėtų būt pigiau, bet kai į visus klausimus atsako ir plačiai išanalizuoja problemas tai ir tos kainos atrodo pateisinamos.

2020-06-25, 16:05 | Registruotas lankytojas 1

Pats kaip pacientas, lankiausi pas kitus urolagus ir jie nepateisino mano lūkesčių. Tada kreipiausi pas gyd. M. Buragą. Puikus gydytojas tiksliai nustatė kamavusią problemą, paskyrė gydimo kursą ne vien tik antibijotikais ir simptomai išnyko. Todėl kaip pacientas esu dėkingas gyd. M. Buragui. Galiu rekomeduoti.

2020-06-22, 14:14 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas. Padėjo išspręsti problemas ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

2020-06-21, 15:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą