Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2.2

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2019-10-07, 09:56 | 1

Dėkoju gerb. gydytojui. Tikiuosi daugiau problemų neiškils, o jeigu iškils tikrai vėl kreipsiuosi į jį ir draugams rekomenduosiu.

2019-10-04, 10:33 | 1

Labai rekomenduoju. Geras, malonus gydytojas

2019-08-06, 08:37 | 1

Pats buvau gydytojo Burago pacientas ir kai paskaitau kai kuriuos žmonių komentarus - jie atrodo labai keisti, skuboti, pikti ir nekompetetingi. Suprantama, kad žmonės susidūrę su nemaloniu negalavimu ima ieškoti kaltų ir jais dažnai tampa gydytojai. Todėl noriu pasidalinti savo patirtimi. Taigi, pats esu chirurginio profilio daktaras apsigynęs medicinos mokslų disertaciją. Pats, kaip pacientas, turiu nemažai patirties pas kolegas gydytojus ir tiesa, jie ne visada pateisino mano lūkesčius (net nebūtinai jie prastai atliko savo darbą, tiesiog aš su savo turima patirtimi ir žiniomis galbūt būčiau tam tikrose situacijose priėmęs kitokius sprendimus). Taip pat yra tekę kreiptis ir į studijų bendramokslį gyd. M. Buragą. Gydymas tęsėsi ilgokai, bet tokia jau yra lėtinių susirgimų specifika, tai normalu. Palaipsniui gydymas ėmė veikti ir ilgainiui simptomai išnyko, todėl kaip kolega ir pacientas esu dėkingas gydžiusiam kolegai Buragui.

2019-07-09, 11:58 | 1

Ir as, ir keletas pažįstamų lankomės pas šį gydytoją - nusiskundimų niekada neturėjau paslaugos kokybė, kaip ir kiti. Gydytojas atliko tikrai nemažai tyrimų, kad nustatyti tikslią diagnozė. Gydymas aišku nebuvo pigus, tačiau svarbiausia teigiami rezultatai. Liga visiškai išnyko, nes iki tol daug kur lankiausi, vis prislopindavo vaistais simptomus, maniau, pagijau, bet po to vėl viskas atsinaujindavo. Tai šį gydytoją tikrai galiu rekomenduoti.

2019-07-02, 07:58 | 1

Labai noriu padekoti gygytojui. Pagelbejo man ir vyrui. Turejome problemu, taciau Burago deka issprendeme per labai neilga laika. 1,5 menesio laikotapyje pasirtas gydymas issprende visas problemas. uz gydyma nepermokejome. Aciu jam.