Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2.1

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2019-08-06, 08:37 | 1

Pats buvau gydytojo Burago pacientas ir kai paskaitau kai kuriuos žmonių komentarus - jie atrodo labai keisti, skuboti, pikti ir nekompetetingi. Suprantama, kad žmonės susidūrę su nemaloniu negalavimu ima ieškoti kaltų ir jais dažnai tampa gydytojai. Todėl noriu pasidalinti savo patirtimi. Taigi, pats esu chirurginio profilio daktaras apsigynęs medicinos mokslų disertaciją. Pats, kaip pacientas, turiu nemažai patirties pas kolegas gydytojus ir tiesa, jie ne visada pateisino mano lūkesčius (net nebūtinai jie prastai atliko savo darbą, tiesiog aš su savo turima patirtimi ir žiniomis galbūt būčiau tam tikrose situacijose priėmęs kitokius sprendimus). Taip pat yra tekę kreiptis ir į studijų bendramokslį gyd. M. Buragą. Gydymas tęsėsi ilgokai, bet tokia jau yra lėtinių susirgimų specifika, tai normalu. Palaipsniui gydymas ėmė veikti ir ilgainiui simptomai išnyko, todėl kaip kolega ir pacientas esu dėkingas gydžiusiam kolegai Buragui.

2019-07-09, 11:58 | 1

Ir as, ir keletas pažįstamų lankomės pas šį gydytoją - nusiskundimų niekada neturėjau paslaugos kokybė, kaip ir kiti. Gydytojas atliko tikrai nemažai tyrimų, kad nustatyti tikslią diagnozė. Gydymas aišku nebuvo pigus, tačiau svarbiausia teigiami rezultatai. Liga visiškai išnyko, nes iki tol daug kur lankiausi, vis prislopindavo vaistais simptomus, maniau, pagijau, bet po to vėl viskas atsinaujindavo. Tai šį gydytoją tikrai galiu rekomenduoti.

2019-07-02, 07:58 | 1

Labai noriu padekoti gygytojui. Pagelbejo man ir vyrui. Turejome problemu, taciau Burago deka issprendeme per labai neilga laika. 1,5 menesio laikotapyje pasirtas gydymas issprende visas problemas. uz gydyma nepermokejome. Aciu jam.

2019-06-27, 17:02 | 1

Turiu ilgametę patirtį gydantis pas įvairius dernatovenerologijos specialistus. Gydžiausi Lietuvoje pas keletą daktarų, bet nesėkmingai iki kol kreipiausi į Mindaugą Buragą. Pastebėjau, kad jobgydymas skiriasi nuo kitų, bet esnė, kad yra veiksmingas. Būklė pagerėjo. Taip pat dar vykau ir į Diuseldorfo universitetinę kliniką, pas ten esantį žymų profesorių, gauti daugiau komentarų apie savo sveikatoa būklę. Žinoma, pateikiau jam ir Lietuvoje gyd. Burago atliktų tyrimų rezultatus, gydymo istoriją ir sulaukiau tokio komentaro: grįžkite namo ir tęskite gydymą pas savo daktarą, o jam perduokite, kad jei norėtų, mes mielai jį priimtume dirbti į mūsų kliniką.
Tai man patvirtinimas, kad M. Buragas puikus specialistas, kuriuo galima pasitikėti.

2019-06-05, 18:33 | 4

Labai nuvylė, kai jo gydymas vyko ne taip kaip tikėjosi, paliko ,,ant ledo", tiesiog neturėjo jokios alternatyvos kaip toliau padėti.

2019-04-18, 14:23 | 1

Niekam nerekomneduoju.

2019-03-13, 16:34 | 6

Visu pirma ateidamas pas daktara jokiu klausimu apie bukle ir t.t iš karto pradieta išrasynet saskaita už vizita , tika tada pradieda kalbet , kainos kosmines net nežinau už ka... darie daug tyrimu pliusas, bet ju kainos visur buvo 3 zenkles sumos, prikalbejo taip kad liksiu impotentu... pradiejo rasyt vaistus , paeme 90 euru... nukopijaves... vaistu prirase apie 15 , turbut buciau pradejaa gert mirciau no tokiu doziu... pvz pasakis gert spedra, kuri yra viagros analogas , gerai kad paskaiciau apie ja , gert kiekviena diena ... dar sakie apie lazerines proceduras 8 po 50 euru... nusprendziau nueit pas kita urologa , apsilankiau pas dvejus ir visi paneige diagnoze... bet kaip pasakiau apie daktaro prirasytus vaistus tai daktarai net neklause kas taip išrase, iš karto pasakie Burogas ne jus pirmas... Tikrai nerekomendoju nes tik išleistit pinigus ir jokios probliemos neispresit

2018-12-21, 18:17 | 1
Atsiliepimo tekstas paslėptas.
2018-07-24, 21:08 | 1

Tikrai geras gydytojas, ismanantis savo darba ir sriti, atliekantis visapusiskus tyrimus ir skiriantis nuoseklu gydyma. Neabejodamas rekomenduociau.

2018-07-06, 09:55 | 1

Iš pat pradžių viskas atrodė gražiai, bet su kiekvienu vizitu pradėjo skirti arkliškas dozes vaistų, tame tarpe ir antibiotikus vienus po kitų. Tuo pačiu brangių papildų, kuriuos, panašu, pats "pradtūminėja ". Kiek antibiotikų jau suvartota, net baisu. ....dabar paskyrė procedūrą, dėl kurios labai abejoju. Tuo tarpu net nepasižiūrėjo paskutinio tyrimo rezultatų ir nebuvo pasižymėjęs, kokius antibiotikus man paskyrė paskutinio vizito metu. .... sumos kosminės nuėjus į vaistinę. Kai paklausiau vaistininkės kas čia per vaistai, tai pasirodo tik vitaminai ar kažkokios ypatingos(tiesiog geros amerikoniškos žolelės ). Dabar vėl gavau krūvą receptų ir vėl su antibiotikais, bet eisiu su visais tyrimais pas kitą daktarą. ....