Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Registracija čia ir dabar

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

Registracija čia ir dabar
2022-04-14, 13:02 | Registruotas lankytojas 1

Labai keistas gydytojas, pas kurį per klaidą buvau patekęs prieš porą metų. Turbūt pakartosiu tuos pačius niegiamus komentarus kaip ir kiti atsiliepėjai. Gydytojas "kaip ir visiems" nustatė prostatitą ir išrašė nepaaiškinamai ilgą sąsrašą vaistų, susidarė įspūdis, kad darome chemoterapijos seansą, buvo mesti visi įmanomi antibiotikai ir visokiausi neaiškūs papildai (pvz. mielėmis apdirbti ryžiai). Nepaisant visų vaistų kiekio, simptomai visiškai nepasikeitė. Nustojau lankytis pas gydytoją, nes paprasčiausiai kilo įtrarimas dėl jo metodų ir jis pradėjo intensyviai siūlyti procedūrą suleisti kažkoki sidabro tirpalą į jautrius "takus". Simptomai vėliau praėjo patys, ir gereičiausiai buvo susiję su mano tuo metu propaguota dieta, vartojant labai didelį kiekį naturalių baltymų keikvieną dieną. Man irgi buvo naujieną sužinoti šitame puslapyje, kad gydytojas nėra sertifikuotas urologas, nes jo pasluagos buvo pristatinėjamos/parduodamos būtent kaip urologo.

Buragas Mindaugas atsakė

Ačiū už atsiliepimą. Suprantu, kad uždegimų gydymas nėra maloni procedūra, reikalaujanti gan ilgo ir dažnu atveju galinčio brangiai kainuoti, gydymo medikamentais. Jūsų minimo naudoto savarankiško gydymosi pakomentuoti negaliu.
Tačiau norėčiau dar kartelį patikslinti, kad Homo Sanus klinika, kurioje lankėtės, dirba urologijos, dermatovenerologijos, seksologijos, podologijos sričių specialistai. Aš asmeniškai esu gydytojas dermatovenerologas. Dermatovenerologas pagal medicinos normą privalo žinoti ir mokėti gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus. Taip pat, privalo mokėti gydyti sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą.
Tais atvejais, kai pacientams reikalingi kitų specializacijų gydytojai, jų konsultacijos ir yra skiriamos.

2022-01-27, 07:25 | Registruotas lankytojas 2

Buvau parases komentara, bet jis dingo. Nepatingesiu ir parasysiu ji dar karta. Nerekomenduociau sio “gydytojo” net didziausiam savo priesui. Vaistu paskryrimas ir gydymas neadekvatus. Prie reikiamu vaistu prirasys dar paciu brangiausiu vitaminu imunitetui pastiprinti ir duos kortele, kad apsipirktum su nuolaida kampineje vaistineje. Atvykus isklausyti tyrimu rezultatus, dar israse 70 euru ceki uz “antibijotiku paskyrima”, gaila, kad nebuvau pasidomejas kainu, kitose moderniose, privaciose klinikose vaistu paskyrimas yra nemokamas ar maximum 20 euru. Uz vaistus sumokejau apie 50 euru, o uz papildomus vitaminus 150 euru. Ir pvz. vitamina D paraso pati brangiusia, kuris kainuoja 50€, ne tai, kad parekomenduotu vitamina D ir pats galetum issirinkti pvz uz 10€ :) jauciuosi apgautas ir nusivyles. Beja, diagnoze nustate tik is dalies, gydymas nepadejo, teko eiti pas kita urologa, kur uz konsultacijas, tyrimus ir vaistus sumokejau 140€. Pas Mindauga Buraga uz viska sumokejau 480€ uz viska. Tai va tiek. Pamoka man ir visiems, visada pasiskaitykit apie gydytojus atsiliepimus, sutaupysite ir laiko ir pinigu ir nervu.

2021-12-30, 23:18 | Registruotas lankytojas 1

Diagnoze nustate visiškai ne ta,priraše vaistu ir antibiotiku už kelis šimtus euru ir pasake eit i vaistine už kampo nes ale duos kortele su kuria bus didelios nuolaidos,po vizito pas ji apsilankiau pas dar du urologus ir jie abu iškart paneige jo sapaliones.Pinigus pažysta labai gerai už pora vizitu buvo sumokėta po 200€ NEREKOMENDUOJU ir beje jis net negali gyditi urologiniu ligų,nes yra odos daktaras.

Buragas Mindaugas atsakė

Esu dėkingas už Jūsų atsiliepimą, koks jis bebūtų, tačiau panaši tema jau kartojasi keletoje atsiliepimų, kurie nėra teisingi.

Pirmiausia norėčiau pastebėti, kad esu gydytojas dermatovenerologas. Dermatovenerologas pagal medicinos normą privalo žinoti ir mokėti gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus. Taip pat, privalo mokėti gydyti sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą.

Taip pat, norėčiau pabrėžti, kad yra natūralu, kad kai kurių gydytojų nuomonės gali skirtis tam tikrų klinikinių situacijų vertinimo klausimais. Gydytojo paskirtą gydymą konkrečiu atveju gali vertinti ne kitas kokios nors kitos specialybės kolega, bet ne žemesnės kvalifikacijos ir ne trumpesnį darbo stažą turintys gydytojai, o sudėtingais atvejais - gydytojų konsiliumas. Taigi, kito kolegos nuomonė, jei ji ir yra kitokia, nebūtinai reiškia, kad jis yra teisus.

2021-09-18, 09:24 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai patariu,prieš einant pas šį gydytoja,kreipkites į bet kurį kitą.

2021-05-22, 23:21 | Registruotas lankytojas 2

Aš taip pat prisidedu prie žmonių, kurie šio gydytojo nerekomenduoja. Tikrai stipriai nusivyliau. Geriau pasirinkite kitą gydytoją.

2021-05-22, 20:33 | Registruotas lankytojas 3

Gaila, kad pinceto komentarus paskaiciau per velai. Man buvo nustatytas prostatitas. Visa laime, kad kreipiausi pas kita labai rimta urologa - Karvelį. Pasirodo, kad sis gydytojas visiems nustato prostatitus ir sakė, kad as ne pirmas toks pacientas pas ji atejas is Burago. Pasirodo visia be reikalo geriau antibiotikus, o isauginta bakterija buvo nuo odos. Jei gydytojas ir jums nustat4 letini prostatita - iskalusykite kita numone.

Buragas Mindaugas atsakė

Gerbiame paciento teisę į kito gydytojo nuomonę. Net ir gavus kitokią kito gydytojo nuomonę, kviečiame situaciją aptarti su mūsų klinikos gydytoju, kad būtų išsklaidytos abejonės dėl priimtų sprendimų.

2020-10-22, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Nustatė netikslią diagnozę, liepė pirkti 9 skirtingus vaistus vaistinėje "uz kampo". Kitas urologas pamatęs ir įvertinęs išrašytus 9 skirtingus vaistus mano klaidingai nustatytai diagnozei sakė, kad bent pusės tikrai nereikia. Tai tiesiog brangios įvairios žolelės....

Be to, Mindaugas Buragas rekomendavo spedrą skelti į dalis (kad būtų pigiau), bet kas visiems urologams žinoma, jog perskėlus spedros/viagros tabletę ji nebeveikia.... Tikrai nerekomenduoju šio gydytojo....

Buragas Mindaugas atsakė

Esu dėkingas už Jūsų atsiliepimą, koks jis bebūtų, tačiau panaši tema jau kartojasi keletoje atsiliepimų. Noriu pabrėžti, kad gydytojo paskirtą gydymą konkrečiu atveju gali vertinti ne kitas kokios nors kitos specialybės kolega, bet ne žemesnės kvalifikacijos ir ne trumpesnį darbo stažą turintys gydytojai, o sudėtingais atvejais - gydytojų konsiliumas. Taigi, kito kolegos nuomonė, jei ji ir yra kitokia, nebūtinai reiškia, kad jis yra teisus. Labai kviečiu Jus atvykti į kliniką, kur drauge galėtume aptarti Jums skirtą gydymą, atsakyčiau į visus Jums kylančius klausimus.

2020-04-10, 05:43 | Registruotas lankytojas 7

Niekam nerekomenduoju. Jis gydo urologines ligas, bet pasirodo, kad jis net neturi teisės to daryti. Jis yra dermatologas. Neturi teisės gydyti prostatitų ir kitų urologinių ligų.

Buragas Mindaugas atsakė

Sveiki, norėčiau pastebėti, kad esu gydytojas dermatovenerologas. Dermatovenerologas pagal medicinos normą privalo žinoti ir mokėti gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus. Taip pat, privalo mokėti gydyti sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą.

2019-12-18, 10:56 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes ieško tik infekcijų ir nesigilina giliau ar plačiau. Gydo tai, ko mano manymu nėra. Nepatariu

2019-03-13, 14:34 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-12-21, 16:17 | Registruotas lankytojas 2
2018-07-06, 06:55 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-21, 16:18 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-11-15, 15:55 | IP: *.*.*.*
2017-06-05, 15:41 | IP: *.*.*.*