Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2020-11-30, 09:25 | Registruotas lankytojas 2

Pas šį gydytoją lankiausi ne vieną kartą ir kiekvieną kartą buvau profesionaliai konsoltuojamas ir mano problemoms buvo skiriamas itin didelis dėmesys. Likau patenkintas visų vizitų kokybe ir galiu rekomenduoti šį gydytoją visiems

2020-11-19, 07:45 | Registruotas lankytojas 6

Savo srities profesionalas ir labai malonus žmogus. Vizitas pas šį daktarą greitas, nes problemą diagnazavo ir gydymą pritaikė akimirksniu

2020-11-12, 07:56 | Registruotas lankytojas 2

Turėjau problemų dėl erekcijos. Galvojau kad tai su amžiumi susijusi problema ir tiesiog numojau ranka, bet žmona parekomendavo apsilankyti pas šį daktarą. Tai galiu pasakyti tiek, kad tai nebuvo problema su mano amžiumi, o šis tas rimčiau, tačiau gydytojas puikiai tai diagnazavo ir pritaikė veiksmingus gydymo metodus, todėl šiai dienai problemos kaip nebūta. Ačiū labai!

2020-11-03, 12:54 | Registruotas lankytojas 2

Likau labai patenkitas vizitu pas šį dakatarą, nes buvo labai profesionali ir draugiška aplinka. Atsakė į visus rūpimus klausimus, greitai ir aiškiai diagnozavo problemą bei išsamiai apie tai pakonsultavo. Suteikti problemos sprenimai buvo veiksmingi ir problema akimirksniu pradėjo spręstis. Drąsiai galiu rekomenduoti visiems

2020-10-22, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Nustatė netikslią diagnozę, liepė pirkti 9 skirtingus vaistus vaistinėje "uz kampo". Kitas urologas pamatęs ir įvertinęs išrašytus 9 skirtingus vaistus mano klaidingai nustatytai diagnozei sakė, kad bent pusės tikrai nereikia. Tai tiesiog brangios įvairios žolelės....

Be to, Mindaugas Buragas rekomendavo spedrą skelti į dalis (kad būtų pigiau), bet kas visiems urologams žinoma, jog perskėlus spedros/viagros tabletę ji nebeveikia.... Tikrai nerekomenduoju šio gydytojo....

Buragas Mindaugas atsakė

Esu dėkingas už Jūsų atsiliepimą, koks jis bebūtų, tačiau panaši tema jau kartojasi keletoje atsiliepimų. Noriu pabrėžti, kad gydytojo paskirtą gydymą konkrečiu atveju gali vertinti ne kitas kokios nors kitos specialybės kolega, bet ne žemesnės kvalifikacijos ir ne trumpesnį darbo stažą turintys gydytojai, o sudėtingais atvejais - gydytojų konsiliumas. Taigi, kito kolegos nuomonė, jei ji ir yra kitokia, nebūtinai reiškia, kad jis yra teisus. Labai kviečiu Jus atvykti į kliniką, kur drauge galėtume aptarti Jums skirtą gydymą, atsakyčiau į visus Jums kylančius klausimus.

2020-10-15, 13:33 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoją rekomendavo draugas ir pasiteisino. 3 metus turėjau bėdų su prostata, erekcija, po gydymo jaučiuosi puikiai. Rekomenduosiu ir kitiems.

2020-09-08, 07:54 | Registruotas lankytojas 10

Po konsultacijos pas Žydrių Karvelį ir dar kelis ne mažiau kompetetingus urologus paaiškėjo, kad šis gydytojas man skyrė netinkamą gydymą ir bereikalingai ilgą laiką gėriau antibiotikus. Pasirodo erekcijos sutrikimai negali būti gydomi antibiotikais. Man buvo nustatyta visai klaidinga diagnozė. Šis urologas sakė, kad kreipiasi daugybė pacientų, kuriems skiriamas netinkamas gydymas. Nerekomenduoju šio gydytojo.

Buragas Mindaugas atsakė

Dėkoju, mums svarbi Jūsų nuomonė. Šiame ir anksčiau buvusiame komentare minimas to paties gydytojo vardas ir pavardė, kas kelia įtarimą dėl negarbingų, nesąžiningų konkuruojančių kolegų veiksmų.
Tačiau, norėčiau pabrėžti, kad yra natūralu, kad kai kurių gydytojų nuomonės gali skirtis tam tikrų klinikinių situacijų vertinimo klausimais. Noriu pabrėžti, kad gydytojo paskirtą gydymą konkrečiu atveju gali vertinti ne kitas kokios nors kitos specialybės kolega, bet ne žemesnės kvalifikacijos ir ne trumpesnį darbo stažą turintys gydytojai, o sudėtingais atvejais - gydytojų konsiliumas. Taigi, kito kolegos nuomonė, jei ji ir yra kitokia, nebūtinai reiškia, kad jis yra teisus. Kito kolegos kompetencija gali neleisti jam suprasti sudėtingų ir ilgų gydymo schemų.
Norime išvengti pacientų klaidinimo, todėl visais neaiškiais atvejais, ar jei kyla abejonių dėl gydymo, kviečiu atvykti į kliniką, kur bus dar kartą aptartas gydymo planas ir atsakyta į visus klausimus.

2020-08-26, 05:50 | Registruotas lankytojas 2

Konsultavausi pas gydytoją M. Buragą dėl aknės ir likau nustebinta, kaip gerai gydytojas išmano savo sritį. :) Paskirti metodai kaip prižiūrėt odą veikia puikiai ir aknė pamažu blėsta.

2020-08-21, 06:58 | Registruotas lankytojas 5

Ne vienerius metus lankausi pas gydytoją M. Buragą. Patyręs ir patikimas specialistas

2020-08-17, 05:55 | Registruotas lankytojas 1

Patiko, kad issamiai atsake i klausimus ir nesvarbu ko paklausciai, zinojo atsakyma, tad daug ismanantis gydytojas

2020-07-27, 12:11 | Registruotas lankytojas 3

Taip pačiai kaip ir paskutiniame komentare - reikėjo kažkiek man daugiau pasirūpint, kad atsakytų į klausimus ir rūpintųsi diagnoze, bet šiaip bendrai paėmus geros paslaugos ir diagnozavo tiksliai, išsigydžiau greit

2020-07-16, 06:09 | Registruotas lankytojas 1

Dėl rupimų klausimų reikėjo pasistengt papildomai gauti atsakymus, bet bendrai paėmus likau patenkinta

2020-07-03, 17:08 | Registruotas lankytojas 2

Daktaro paslaugomis esu patenkintas. Gydimą parenka pagal esama sitacija ir atliktus tyrimus. Išsamiai paaiškina visus kilusius klausimus. Atlieka reikiamas procedūras.

2020-06-30, 06:17 | Registruotas lankytojas 5

Rekomenduoju Mindaugą kaip specialistą, ne vienam žmogui iš mūsų šeimos teko kreiptis dėl įvairių problemų tai likom patenkinti. Kainos 50/50 tokios, galėtų būt pigiau, bet kai į visus klausimus atsako ir plačiai išanalizuoja problemas tai ir tos kainos atrodo pateisinamos.

2020-06-25, 13:05 | Registruotas lankytojas 1

Pats kaip pacientas, lankiausi pas kitus urolagus ir jie nepateisino mano lūkesčių. Tada kreipiausi pas gyd. M. Buragą. Puikus gydytojas tiksliai nustatė kamavusią problemą, paskyrė gydimo kursą ne vien tik antibijotikais ir simptomai išnyko. Todėl kaip pacientas esu dėkingas gyd. M. Buragui. Galiu rekomeduoti.

2020-06-22, 11:14 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas. Padėjo išspręsti problemas ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

2020-06-21, 12:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-06-21, 12:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-04-10, 05:43 | Registruotas lankytojas 7

Niekam nerekomenduoju. Jis gydo urologines ligas, bet pasirodo, kad jis net neturi teisės to daryti. Jis yra dermatologas. Neturi teisės gydyti prostatitų ir kitų urologinių ligų.

Buragas Mindaugas atsakė

Sveiki, norėčiau pastebėti, kad esu gydytojas dermatovenerologas. Dermatovenerologas pagal medicinos normą privalo žinoti ir mokėti gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus. Taip pat, privalo mokėti gydyti sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą.

2020-02-20, 07:34 | Registruotas lankytojas 1

Man teko lankytis pas šį gydytoją ir buvo paskirtas antibijotikų kursas kurie padėjo išgydyti ilgai kamavusią infekciją. Paslaugas vertinu labai gerai

2020-02-11, 14:16 | Registruotas lankytojas 5

Ilgus metus infekcija kankino mano vyrą, tai tik apsilankius pas šį gydytoją, buvo rastas būdas, kaip ją galutinai išgydyti, nes vis atsinaujindavo. gydymo procesas nebuvo trumpas, bet svarbiausia rezultate tyrimai parodė, kad infekcijos nebėra. Ačiū gydytojui

2019-12-18, 10:56 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes ieško tik infekcijų ir nesigilina giliau ar plačiau. Gydo tai, ko mano manymu nėra. Nepatariu

2019-10-07, 06:56 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gerb. gydytojui. Tikiuosi daugiau problemų neiškils, o jeigu iškils tikrai vėl kreipsiuosi į jį ir draugams rekomenduosiu.

2019-10-04, 07:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju. Geras, malonus gydytojas

2019-08-06, 05:37 | Registruotas lankytojas 1

Pats buvau gydytojo Burago pacientas ir kai paskaitau kai kuriuos žmonių komentarus - jie atrodo labai keisti, skuboti, pikti ir nekompetetingi. Suprantama, kad žmonės susidūrę su nemaloniu negalavimu ima ieškoti kaltų ir jais dažnai tampa gydytojai. Todėl noriu pasidalinti savo patirtimi. Taigi, pats esu chirurginio profilio daktaras apsigynęs medicinos mokslų disertaciją. Pats, kaip pacientas, turiu nemažai patirties pas kolegas gydytojus ir tiesa, jie ne visada pateisino mano lūkesčius (net nebūtinai jie prastai atliko savo darbą, tiesiog aš su savo turima patirtimi ir žiniomis galbūt būčiau tam tikrose situacijose priėmęs kitokius sprendimus). Taip pat yra tekę kreiptis ir į studijų bendramokslį gyd. M. Buragą. Gydymas tęsėsi ilgokai, bet tokia jau yra lėtinių susirgimų specifika, tai normalu. Palaipsniui gydymas ėmė veikti ir ilgainiui simptomai išnyko, todėl kaip kolega ir pacientas esu dėkingas gydžiusiam kolegai Buragui.

2019-07-09, 08:58 | Registruotas lankytojas 5

Ir as, ir keletas pažįstamų lankomės pas šį gydytoją - nusiskundimų niekada neturėjau paslaugos kokybė, kaip ir kiti. Gydytojas atliko tikrai nemažai tyrimų, kad nustatyti tikslią diagnozė. Gydymas aišku nebuvo pigus, tačiau svarbiausia teigiami rezultatai. Liga visiškai išnyko, nes iki tol daug kur lankiausi, vis prislopindavo vaistais simptomus, maniau, pagijau, bet po to vėl viskas atsinaujindavo. Tai šį gydytoją tikrai galiu rekomenduoti.

2019-07-02, 04:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padekoti gygytojui. Pagelbejo man ir vyrui. Turejome problemu, taciau Burago deka issprendeme per labai neilga laika. 1,5 menesio laikotapyje pasirtas gydymas issprende visas problemas. uz gydyma nepermokejome. Aciu jam.

2019-06-27, 14:02 | Registruotas lankytojas 2

Turiu ilgametę patirtį gydantis pas įvairius dernatovenerologijos specialistus. Gydžiausi Lietuvoje pas keletą daktarų, bet nesėkmingai iki kol kreipiausi į Mindaugą Buragą. Pastebėjau, kad jobgydymas skiriasi nuo kitų, bet esnė, kad yra veiksmingas. Būklė pagerėjo. Taip pat dar vykau ir į Diuseldorfo universitetinę kliniką, pas ten esantį žymų profesorių, gauti daugiau komentarų apie savo sveikatoa būklę. Žinoma, pateikiau jam ir Lietuvoje gyd. Burago atliktų tyrimų rezultatus, gydymo istoriją ir sulaukiau tokio komentaro: grįžkite namo ir tęskite gydymą pas savo daktarą, o jam perduokite, kad jei norėtų, mes mielai jį priimtume dirbti į mūsų kliniką.
Tai man patvirtinimas, kad M. Buragas puikus specialistas, kuriuo galima pasitikėti.

2019-06-05, 15:33 | Registruotas lankytojas 4

Labai nuvylė, kai jo gydymas vyko ne taip kaip tikėjosi, paliko ,,ant ledo", tiesiog neturėjo jokios alternatyvos kaip toliau padėti.

2019-03-13, 14:34 | Registruotas lankytojas 6

Visu pirma ateidamas pas daktara jokiu klausimu apie bukle ir t.t iš karto pradieta išrasynet saskaita už vizita , tika tada pradieda kalbet , kainos kosmines net nežinau už ka... darie daug tyrimu pliusas, bet ju kainos visur buvo 3 zenkles sumos, prikalbejo taip kad liksiu impotentu... pradiejo rasyt vaistus , paeme 90 euru... nukopijaves... vaistu prirase apie 15 , turbut buciau pradejaa gert mirciau no tokiu doziu... pvz pasakis gert spedra, kuri yra viagros analogas , gerai kad paskaiciau apie ja , gert kiekviena diena ... dar sakie apie lazerines proceduras 8 po 50 euru... nusprendziau nueit pas kita urologa , apsilankiau pas dvejus ir visi paneige diagnoze... bet kaip pasakiau apie daktaro prirasytus vaistus tai daktarai net neklause kas taip išrase, iš karto pasakie Burogas ne jus pirmas... Tikrai nerekomendoju nes tik išleistit pinigus ir jokios probliemos neispresit

2018-12-21, 16:17 | Registruotas lankytojas 2
2018-07-24, 18:08 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai geras gydytojas, ismanantis savo darba ir sriti, atliekantis visapusiskus tyrimus ir skiriantis nuoseklu gydyma. Neabejodamas rekomenduociau.

2018-07-06, 06:55 | Registruotas lankytojas 1

Iš pat pradžių viskas atrodė gražiai, bet su kiekvienu vizitu pradėjo skirti arkliškas dozes vaistų, tame tarpe ir antibiotikus vienus po kitų. Tuo pačiu brangių papildų, kuriuos, panašu, pats "pradtūminėja ". Kiek antibiotikų jau suvartota, net baisu. ....dabar paskyrė procedūrą, dėl kurios labai abejoju. Tuo tarpu net nepasižiūrėjo paskutinio tyrimo rezultatų ir nebuvo pasižymėjęs, kokius antibiotikus man paskyrė paskutinio vizito metu. .... sumos kosminės nuėjus į vaistinę. Kai paklausiau vaistininkės kas čia per vaistai, tai pasirodo tik vitaminai ar kažkokios ypatingos(tiesiog geros amerikoniškos žolelės ). Dabar vėl gavau krūvą receptų ir vėl su antibiotikais, bet eisiu su visais tyrimais pas kitą daktarą. ....

2018-05-21, 16:18 | Registruotas lankytojas 4

Beveik 1 metus erekcijos sutrikimus gydė antibiotikais. Įtikino, kad lėtinis prostatitas. Gerai, kad nuėjau pas normalų urologą. Būčiau miręs nuo antibiotikų.

2018-05-14, 12:56 | Registruotas lankytojas 4

Geras gydytojas, lengva bendraut, viską paaiškina paprastais žodžiais. Pagydė, nors ir sunki bėda buvo, greitai priėmė. Tik geri atsiliepimai šiam daktarui.

2017-11-15, 15:55 | IP: *.*.*.*
2017-06-25, 13:21 | IP: 165.120.166.1

Iš esmės gydytoju džiaugiuosi - diagnozė buvo tiksli ir pilnai išgydė, žinoma tai turėjo savo kainą. Bet tikrai neturiu kuo skųstis, gerai, kad daro daug tyrimų - sumažėja "pražiūrėjimo" galimybių, man tai buvo svarbiausia. Pažįstamiems su panašiom problemom rekomendavau, blogų atsiliepimų dar negirdėjau.

2017-06-05, 15:41 | IP: *.*.*.*
2017-03-17, 15:29 | IP: *.*.*.*
2017-02-21, 23:41 | IP: *.*.*.*
2017-01-01, 18:29 | IP: 78.56.205.3

mano vaikinui buvo atsiradę tokių problemų "ten", kad mažiausiai pusę metų santykiai virto kažkokia kankyne. kadangi vyrams nėra didesnės gėdos nei pripažinti tokias problemas, tai tuomet ir gydymas uždelsiamas. bet kai galų gale visai prispaustas skausmo draugas apsilankė pas Buragą, ne tik fiziškai išsigydė, bet ir matosi visai pakeitė nuomonę apie urologus. buvau skaičiusi apie tokius "specialistus", kurie įsivaizduoja, kad vyrams jų problemos kelnėse nekelia jokių jausmų, o tikrai kelia ir gėdą ir baimes, viską. buragas tikrai informatyviai ir išsamiai, etiškai išdėstę draugo gydymo eigą, pasiūlė reikalingus tyrimus ir procedūras. vaikinas praktiškai po savaitės pagijo ir iškart pasijautė ir lytinio mūsų gyvenimo pagerėjimas.
reikėjo dviejų vizitų, kartu su gydymu konsultacijoms dar padarė nuolaidą ir dar davė daug profilaktinių patarimų, kaip ateity išvengti panašių ligų. tai manau viskas tvarkoje su šiuo daktaru,

2016-11-23, 17:15 | IP: 5.20.125.113

Vizito metu gydytojas buvo malonus, pasirode ismanantis savo darba. Paskirtas gydymas - tinkamas. Aciu!

2014-12-15, 16:19 | IP: 84.240.24.153

Kaip supratau, jis beveik visiems, o gal ir visiems pacientams skyria proceduras savo lazerines terapijos komplekse. Vienas kursas apie 1000 lt, bet siulo daryti keleta kursu su pertrauka. O tam kad paskirti tokias proceduras, aisku reikia surasti ir lyga :) kuria aisku galima butu gydyti tik siomis stebuklingomis proceduromis ir kuo ilgiau tuo geriau :)
Zodziu, man pasirode keista, kad visiems savo pacientams jis skiria vienodas proceduras ir dauguma pacientu dare tai jau pakankamai ilga laika. Tai kad po eiliniu tyrimu ir daktaro isvadu kad manes dar laukia ilgas gydymas lazeriu pagalba, nuejau pas kita specialista ir man pasake kad as visiskai sveikas, tada nuejau dar pas kita, ir jis patvirtino kad jokiu problemu nera!

2014-10-06, 12:54 | IP: 212.52.56.70

Gydytojas, zino kaip gydyti, turi daug metodu, matosi, kad patyres ir kruopstus. Labai brangu, niekaip nesupratau uz ka mokejau, visai neatitiko kainorastis ir mano sumoketos sumos, vertina pagal zmogaus materialine padeti ir paskiria kainas.

2013-12-18, 06:31 | IP: 5.20.213.147

Patiko, jog bendrauja issamiai, stengiasi viska isaiskinti, isnaudojo minuciu tikslumu visa konsultacija (30min). Elgesi profesionaliai. Nepatiko tai, kad mano draugui dare tyrimus, kurie is principo reikalingi nebuvo. Ir ji ir mane "prigasdino", kad turim abu kazka rimto, kiekvienam rekomendavo pasidaryti tyrimus po 500-600lt ir tik tada ziuresim kaip paskui. Paklausus ar tai skubu, nes siuo metu finansai suvarzyti, pasake, kad "nelabai, galima ir po poros menesiu".
Su draugu ilgai dvejojom del jo gydymo profesionalumo. Galutiniame taske paaiskejo, kad turejom pienlige abudu, o gydytojo akyse pasijauciau turi gimdos kaklelio vezi. Gerai, kad ir sutaupem po 600 lt :)

2013-03-12, 11:46 | IP: 31.7.60.220

Malonus ir paslaugus daktaras.

2013-02-27, 14:21 | IP: 194.126.252.241

Grąžino pinigus, sumokėtus už konsultaciją, t.y. 150 Lt. Liga, dėl kurios kreipiausi: balanopostitas;
Gydė apie 4 savaites (4 vizitai, 4-as nemokamas).
Gydė keliais antibiotikais, eksperimentavo tepaliukais ir pan.
Pirmas dvi savaites būklė neblogėjo, vėliau, stipriai komplikavosi.
Pakeičiau gydytoją.
Kitas gydytojas kategoriškai konstatavo, kad paskirtas gydymas buvo netinkas ir komplikacijos tik dėl jo.
Komplikacijų esmė: visa varpos galvutė ir apyvarpės vidinė dalis tapo viena atvira žaizda.
Paskyrus tinkamą gydymą pasveikau per maždaug 10 dienų.
Patirti nuostoliai dėl netinkamo gydymo ir komplikacijų - apie 2.000Lt (tyrimai, vaistai, nuostoliai dėl nedarbingumo), neskaitant moralinės žalos ir ištverto skausmo.

2011-08-26, 20:35 | IP: *.*.*.*