Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Licencijos

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

81.9% Complete
4.1

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

60.7% Complete
3

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

64.4% Complete
3.2

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

74.3% Complete
3.7

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

71.2% Complete
3.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

65.5% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

49.7% Complete
2.5

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2024-04-02, 06:42 | Registruotas lankytojas 4

Neužkliūkite su juo ant lėtinių prostatitų kalbliuko. Nustatė ne tą diagnozė, o tai paaiškėjo tik tada kai nuėjau pas kitą urologą.

Buragas Mindaugas atsakė

Dėkojame už atsiliepimą, koks jis bebūtų, tačiau norisi, kad kiti pacientai nebūtų klaidinami. Sergančiam žmogui diagnozė yra nustatoma remiantis priimta tvarka: įvertinami nusiskundimai, ligos istorija, tyrimų rezultatai. Natūralu, kad kai kurių gydytojų nuomonės gali skirtis tam tikrų klinikinių situacijų vertinimo klausimais. Gydytojo paskirtą gydymą konkrečiu atveju gali vertinti ne kitas kokios nors kitos specialybės kolega, bet ne žemesnės kvalifikacijos ir ne trumpesnį darbo stažą turintys gydytojai, o sudėtingais atvejais - gydytojų konsiliumas. Taigi, kito kolegos nuomonė, jei ji ir yra kitokia, nebūtinai reiškia, kad jis yra teisus.
Homo Sanus klinikos administracija

2024-04-02, 06:42 | Registruotas lankytojas 4

Neužkliūkite su juo ant lėtinių prostatitų kalbliuko. Nustatė ne tą diagnozė, o tai paaiškėjo tik tada kai nuėjau pas kitą urologą.

2023-12-20, 22:39 | Registruotas lankytojas 1

Is mano patirties Mindaugas Buragu gydytoju nepavadinciau labiau pinigu gaminimo masina su nuliu noru kazka diagnozuoti, labai liudna jog jis vis dar priema zmones ir dar liudniau kad zmones eina neskaitydami atsiliepimu, paciam pries kelis metus teko apsilankyti ir teko labai nusivilti, gerai kad konsultavausi su keliais gydytojais ko pasekoje neteko naudotis jo siulomu gydymo planu, bet teko susimoketi jam uz nulio vertes paslaugas, pinigai dar nieko, patausokite savo sveikata ir tikrai nesvarstykite eiti i sia istaiga!!!

2023-12-13, 16:58 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi net pas kelis gydytoju, išbandžiau įvairius gydymo procesus susidūrus su gimdos priedų uždegimu. Tik Homo Sanus gydytojų taikytas gydymas suveikė. Esu dėkinga gyd. M. Buragui.

2023-11-07, 21:48 | Registruotas lankytojas 6

Jau trecia atsiliepima istrina apie sito ligoto seno aferisto Mindaugo Burago kontora pincetas, ar jus nenorite zinoti objektyvios ir realios informacijos apie si veterinara kuris tik pinigus plesia pas zmones ir savo filosofijas ir isvedziojimus tuscius pilsto jokio realaus gydymo neatlieka kaip jam gydytojo licenzija pries 50metu isduota dar neatimta. venkite aferisto nes liksite apipleati ir be jokios naudos lankiausi ir negaliu patiketi kad dar veikia Homo sanus ir Buragas gali priimti zmones… Visiska tragedija tik biznis pas ji vyksta!!!

2023-05-23, 17:31 | Registruotas lankytojas 2

M. Buraga labai puikus gydytojas, iskart surado problema ir paskyre gydyma, gyvenimo kokybe kardinaliai pagerejo. Tikrai visiems rekomenduoju.

2023-05-23, 17:30 | Registruotas lankytojas 2

M. Buraga labai puikus gydytojas, iskart surado problema ir paskyre gydyma, gyvenimo kokybe kardinaliai pagerejo. Tikrai visiems rekomenduoju.

2023-03-29, 10:13 | Registruotas lankytojas 1

Neseniai lankiausi homosanus klinikoje dėl prostatito, gydymo procesas buvo veiksmingas. Rekomenduoju gydytoją Buraga!

2023-03-02, 06:22 | Registruotas lankytojas 1

Tiek profilaktiškai, tiek turint sveikatos sutrikimų lankausi pas gyd. M. Buraga jau daugelį metų. Puikus gydytojas, savo srities specialistas!

2023-02-13, 12:25 | Registruotas lankytojas 6

Vis parasau komentara, o ji vis istrina! nepatingesiu ir parasysiu dar karta, Mindaugai :)

siulau VENGTI SIO GYDYTOJO, atejau del erekcijos sutrikimu, diagnozavo letini prostatita israse pilna sarasa ivairiu vaistu, kuriu net nereikejo gydymui.. Issigandes del susnio vaistu pasikonsultavau su kitu urologu, kuris diagnoze paneige ir nustate tikraja priezasti - nerima. Gerai, kad nuejau pasikonsultuoti pries pumpudamas bereikalingus vaistus i savo organizma. Taigi venkite Mindaugo Burago, o jei jau teko apsilankyti pas ji, nueikite pasikonsultuokite su kitu/ais urologais del paskirto gydymo ir nustatytos diagnozes - tikrai nepasigailesite!

Taip pat skaitykite ir rasykite komentarus googleje ir rekvizituose, ten kur juos istrinti galimybes yra ribotos:
google:
https://www.google.com/search?q=homosanus&oq=homosanus&aqs=chrome..69i57j46i175i199i512.2566j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x46dd9a6bd8c568c9:0x811c0cc410fbe997,1,,,,

Rekvizitai:
https://rekvizitai.vz.lt/imone/homo_sanus/atsiliepimai/

Buragas Mindaugas atsakė

Komentaras pincetas.lt administracijos buvo įvertintas, kaip netinkamas, todėl ir nėra daugiau viešai rodomas.
Tam yra esminės priežastys: Gydytojas urologas neturi kompetencijos nustatyti ir gydyti nerimo sutrikimų, todėl komentaras negali atitikti tikrovės. Gydytojo urologo kompetencija apibrėžta Lietuvos medicinos normoje MN 140:2019 "Gydytojas urologas". Nėra pagrindo matyti, kad gydytojas urologas teikė paslaugas pažeisdamas teisės aktų reikalavimus.

2023-02-02, 18:42 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, turintis ilgametę patirtį, išamiai papasakoja apie procedūras, tyrimus, kaip kodėl ir kokius vitaminus bei papildus reikia gerti.
Esu patenkintas, tikrai galiu drąsiai rekomenduoti.

2023-01-25, 17:16 | Registruotas lankytojas 2

Geras savo srities specialistas, matosi, kad daug patirties turi, rūpinosi labai nuoširdžiai, procedūrų metu paaiškino, ką ir kodėl daro, nuramino.

2022-12-09, 11:19 | Registruotas lankytojas 1

neteisinga diagnoze, ir prirasyti kalnai antibiotiku. Klausimas kaip sis asmuo gali teikti paslaugas..

2022-11-16, 19:29 | Registruotas lankytojas 1

Problema buvo isspresta google’je ir buvo grynai psichologinė ir nereikejo brangių ir ilgų tyrimų, kuriuos siūlė gydytojas Mindaugas Buragas

2022-10-05, 14:18 | Registruotas lankytojas 1

Я имею проблему уже 6 лет. До этого я безуспешно лечился у Украине.
Три года назад я переехал на ПМЖ в Литву.
В Литве я посещал трех врачей, два врача высшей категории и один профессор. По этическим соображением я не буду называть их имен, но поверьте мне это врачи с очень хорошими рекомендациями. Лечение было длительным у каждого из них. Все было абсолютно безрезультатно, мое состояние не улучшалось совсем а профессор в итоге сказал что "я не знаю, что с тобой делать, я не знаю как тебе помочь" Согласитесь, это не то что вы хотите услышать от врача да еще и от профессора.
После этого я попал к доктору Algirdas Šumila - он выслушав мою проблему и ознакомившись со всеми документами, посоветовал мне обратиться к Buragas Mindaugas.
Так я и познакомился с доктором и начал свое лечение у него.
Уже после первого месяца лечения, я почувствовал себя лучше, а после первой специфической процедуры мое состояние значительно улучшилось, исчезла боль, и дискомфорт который я испытывал все это время.
У меня хроническое заболевание и я знаю что лечение не будет быстрым, но за то короткое время, что я работаю с доктором Бурагасом я вижу положительную динамику как в своем самочувствии так и в результатах анализов, чего не было за все эти 6 лет.
Врача рекомендую

2022-09-08, 17:00 | Registruotas lankytojas 2

Gydžiausi pas šį gydytoją ir esu dėkingas jam už pagalbą. Rekomenduoju

2022-08-10, 13:34 | Registruotas lankytojas 1

Pas Mindaugą Buragą apsilankiau pagal kolegos rekomendaciją. Jau gerą pusmetį gydausi prostatos problemas ir galiu pasakyti, kad po truputį gydymas duoda teigiamus rezultatus. Rekomenduočiau šį gydytoją ir kitiems. Įsisenėjusios problemos reikalauja abipusės gydytojo ir paciento kantrybės ir laiko, Nepamirškime to. Sėkmės visiems.

2022-08-09, 15:56 | Registruotas lankytojas 1

Lankausi pas gydytoją apie 3 metus, kai atėjau pirmą kartą iš skausmo vos išsedėjau ant kėdės. Atliko nemažai tyrimų, paskyrę gydymą atsižvelgdamas į tyrimo rezultatus. Per gydymo laikotarpį gydė ne tik vaistais, bet ir procedūromis.
Gydausi iki šiol, bet jaučiamas ryškus būklės pagerėjimas, pats asmeniškai domiuosi prostatito liga, tad žinau, kad liga sunkiai pasiduoda gydymui. Rekomenduoju ir kitiems !

2022-07-15, 11:34 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju rašo nereikalingus papildus pinigu leidimui

2022-06-18, 04:30 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gyditojas ,diagnozė buvo nustatyta iškart po apžiūros, kaina atitinka paslaugų kokybę, gydimas buvo efektyvus !

2022-04-21, 17:51 | Registruotas lankytojas 1

Esu dekingas gydytojui už rūpestį ir greita priemimą konsultacijai ir tyrimams. Padėjo kai kiti nepriemė nors ir buvo labai skubi situacija, prasta savijauta. Ačiū

2022-04-14, 13:02 | Registruotas lankytojas 1

Labai keistas gydytojas, pas kurį per klaidą buvau patekęs prieš porą metų. Turbūt pakartosiu tuos pačius niegiamus komentarus kaip ir kiti atsiliepėjai. Gydytojas "kaip ir visiems" nustatė prostatitą ir išrašė nepaaiškinamai ilgą sąsrašą vaistų, susidarė įspūdis, kad darome chemoterapijos seansą, buvo mesti visi įmanomi antibiotikai ir visokiausi neaiškūs papildai (pvz. mielėmis apdirbti ryžiai). Nepaisant visų vaistų kiekio, simptomai visiškai nepasikeitė. Nustojau lankytis pas gydytoją, nes paprasčiausiai kilo įtrarimas dėl jo metodų ir jis pradėjo intensyviai siūlyti procedūrą suleisti kažkoki sidabro tirpalą į jautrius "takus". Simptomai vėliau praėjo patys, ir gereičiausiai buvo susiję su mano tuo metu propaguota dieta, vartojant labai didelį kiekį naturalių baltymų keikvieną dieną. Man irgi buvo naujieną sužinoti šitame puslapyje, kad gydytojas nėra sertifikuotas urologas, nes jo pasluagos buvo pristatinėjamos/parduodamos būtent kaip urologo.

Buragas Mindaugas atsakė

Ačiū už atsiliepimą. Suprantu, kad uždegimų gydymas nėra maloni procedūra, reikalaujanti gan ilgo ir dažnu atveju galinčio brangiai kainuoti, gydymo medikamentais. Jūsų minimo naudoto savarankiško gydymosi pakomentuoti negaliu.
Tačiau norėčiau dar kartelį patikslinti, kad Homo Sanus klinika, kurioje lankėtės, dirba urologijos, dermatovenerologijos, seksologijos, podologijos sričių specialistai. Aš asmeniškai esu gydytojas dermatovenerologas. Dermatovenerologas pagal medicinos normą privalo žinoti ir mokėti gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus. Taip pat, privalo mokėti gydyti sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą.
Tais atvejais, kai pacientams reikalingi kitų specializacijų gydytojai, jų konsultacijos ir yra skiriamos.

2022-04-06, 18:08 | Registruotas lankytojas 2

geras profesionalus gydytojas aciu jam

2022-02-08, 19:29 | Registruotas lankytojas 6

Gydžiausi prostatos problemas pas M. Buraga. Gydymas užtruko, bet buvo veiksmingas, dabar nebeturiu jokių problemų. Esu dėkingas gydytojui.
Kiek stebiuosi kitais atsiliepimais. Iš savo pusės su tokiomis problemomis gydymo metu nesusidūriau, priešingai, gydytojas M. Buragas buvo labai malonus, paaiškino aiškiai gydymo eigą, priežastis.

2022-01-27, 07:25 | Registruotas lankytojas 2

Buvau parases komentara, bet jis dingo. Nepatingesiu ir parasysiu ji dar karta. Nerekomenduociau sio “gydytojo” net didziausiam savo priesui. Vaistu paskryrimas ir gydymas neadekvatus. Prie reikiamu vaistu prirasys dar paciu brangiausiu vitaminu imunitetui pastiprinti ir duos kortele, kad apsipirktum su nuolaida kampineje vaistineje. Atvykus isklausyti tyrimu rezultatus, dar israse 70 euru ceki uz “antibijotiku paskyrima”, gaila, kad nebuvau pasidomejas kainu, kitose moderniose, privaciose klinikose vaistu paskyrimas yra nemokamas ar maximum 20 euru. Uz vaistus sumokejau apie 50 euru, o uz papildomus vitaminus 150 euru. Ir pvz. vitamina D paraso pati brangiusia, kuris kainuoja 50€, ne tai, kad parekomenduotu vitamina D ir pats galetum issirinkti pvz uz 10€ :) jauciuosi apgautas ir nusivyles. Beja, diagnoze nustate tik is dalies, gydymas nepadejo, teko eiti pas kita urologa, kur uz konsultacijas, tyrimus ir vaistus sumokejau 140€. Pas Mindauga Buraga uz viska sumokejau 480€ uz viska. Tai va tiek. Pamoka man ir visiems, visada pasiskaitykit apie gydytojus atsiliepimus, sutaupysite ir laiko ir pinigu ir nervu.

2022-01-12, 11:03 | Registruotas lankytojas 3

geras gydytojas. rekomenduoju

2022-01-04, 14:40 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, išmanantis savodarbą. Taip sutinku kas profesionalu tas ir kainuoja. Nustatė priežastį, teko nemažai investuoti tiek į vaistus bei vitaminus, bet sukandęs dantis laikiausi gydytojo sudaryto plano. Na o aišku didelis Ačių, nes po gydymo kurso , dabar begioja po namus metukų mergytė. Ačiū Jums labai.

2021-12-30, 23:18 | Registruotas lankytojas 1

Diagnoze nustate visiškai ne ta,priraše vaistu ir antibiotiku už kelis šimtus euru ir pasake eit i vaistine už kampo nes ale duos kortele su kuria bus didelios nuolaidos,po vizito pas ji apsilankiau pas dar du urologus ir jie abu iškart paneige jo sapaliones.Pinigus pažysta labai gerai už pora vizitu buvo sumokėta po 200€ NEREKOMENDUOJU ir beje jis net negali gyditi urologiniu ligų,nes yra odos daktaras.

Buragas Mindaugas atsakė

Esu dėkingas už Jūsų atsiliepimą, koks jis bebūtų, tačiau panaši tema jau kartojasi keletoje atsiliepimų, kurie nėra teisingi.

Pirmiausia norėčiau pastebėti, kad esu gydytojas dermatovenerologas. Dermatovenerologas pagal medicinos normą privalo žinoti ir mokėti gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus. Taip pat, privalo mokėti gydyti sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą.

Taip pat, norėčiau pabrėžti, kad yra natūralu, kad kai kurių gydytojų nuomonės gali skirtis tam tikrų klinikinių situacijų vertinimo klausimais. Gydytojo paskirtą gydymą konkrečiu atveju gali vertinti ne kitas kokios nors kitos specialybės kolega, bet ne žemesnės kvalifikacijos ir ne trumpesnį darbo stažą turintys gydytojai, o sudėtingais atvejais - gydytojų konsiliumas. Taigi, kito kolegos nuomonė, jei ji ir yra kitokia, nebūtinai reiškia, kad jis yra teisus.

Labai kviečiu Jus atvykti į kliniką, kur drauge galėtume aptarti Jums skirtą gydymą, atsakyčiau į visus Jums kylančius klausimus.

2021-12-21, 11:06 | Registruotas lankytojas 5

Profesionalus, taktiskas gydytojas. Aciu

2021-12-06, 18:43 | Registruotas lankytojas 1

Apsilankiau pas si gydytoja pagal pazistamo rekomendacija. Konsultacija praejo sklandziai, gydytojas malonus, profesionalus, atliko tyrimus, paaiskino situacija ir paskyre gydyma. Esu patenkintas. Rekomenduoju

2021-10-21, 21:00 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šio specialisto, diagnozę visai kitą nustatė, atsainiai bendravo, rekomendavo darytis tyrimus ir jokiu būdu nesikonsultuoti su ginekolog, o tik atlikti tyrimus, kai kuriuos tyrimus pats paėmė.. Šis gydytojas nesugebėjo nustatyti elementaraus herpes viruso. Kreipiausi į kitą gydytoją(diagnozei patikslinti) , nustatė per 5 min diagnozę, padarė tyrimus ir tyrimai patvirtino tą diagnozę. Kiti specialistai(Grybo medicinos ir diagnostikos centre) buvo pašiurpę nuo šios gydytojo ne profesionalumo. Atėjus į kabinetą pas M.Buragą pirmas klausimas buvo, ar esu alergiška vaistams, ne kas atsitiko. Labai prastai jaučiausi neišrašė jokių lengvinančių vaistų po vizito, o nepagarbiai atsakė, "Ką aš tau rašysiu, eik tyrimus darytis" Žinokit apsaugok Dieve nuo tokių gydytojų........Baisu.......Dar atkreipsiu dėmesį registratorė , kuria dirba bendrosios praktikos slaugtoja atkalbinėja nuo kitų specialistų, kai nori kreiptis, o rekomenduoja būtent šį gydytoją, nes tik jis gali pasakyti tikslią diagnozę, įtariu, kad čia toks susitarimas. reikėtų šiai įstaigai homo sanus atlikti auditą dėl neprofesionalumo.

Buragas Mindaugas atsakė

Dėkojame už Jūsų nuomonę. Sprendžiant pacientų sveikatos problemas iškyla įvairių klausimų. Visuomet rekomenduojame ir skatiname pacientus užduoti klausimus gydytojams tiesiogiai vizito metu. Klinikos gydytojai paaiškina kodėl buvo nustatyta tam tikra diagnozė, ar paskirti vienokie ar kitokie vaistai. Tyrimų ir gydymo planas visuomet sudaromas tik viską aptarus su pacientu ir tik pacientui sutikus. Mes gerbiame paciento teisę į kito gydytojo nuomonę. Net ir gavus kitokią kito gydytojo nuomonę, prašytume situaciją aptarti su mūsų klinikos gydytoju, kad būtų išsklaidytos abejonės dėl priimtų sprendimų.

2021-09-18, 09:24 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai patariu,prieš einant pas šį gydytoja,kreipkites į bet kurį kitą.

2021-05-22, 23:21 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-05-22, 20:33 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Buragas Mindaugas atsakė

Gerbiame paciento teisę į kito gydytojo nuomonę. Net ir gavus kitokią kito gydytojo nuomonę, kviečiame situaciją aptarti su mūsų klinikos gydytoju, kad būtų išsklaidytos abejonės dėl priimtų sprendimų.

2020-12-28, 09:23 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus gydytojas žinantis kaip tinkamai atlikti savo darbą. Su juo pažystamas jau ne vienerius metus ir galiu pasakyti, kad per keletą metų nei karto ne teko nusivilti paslaugų kokybe. Rekomenduoju visiems kas susiduria su panašiois problemomis

2020-12-24, 15:21 | Registruotas lankytojas 2

Gerai pažinodamas savo kolegą Mindaugą Buragą negaliu tylėti, kai matau šmeižto laviną prieš jį.

Akivaizdu, kad rašo ne pacientas, o gydytojas urologas, nepatenkintas konkurencija. Noriu, Tamsta Urologe, priminti, kad pacientas, nepatenkintas gauta paslauga, visų pirma teikia pretenziją paslaugą suteikusiai klinikai, o ne prisidengdamas anonimiškumu viešojoje erdvėje rašinėja šmeižikiškas žinutes. Jeigu esate pacientas ir taip jau jums rūpi jūsų interesai, tai kreipkitės į kliniką. Kodėl to nedarote? Nes esate išgalvotu pacientu prisidengęs gėdingai pasislėpęs gydytojo konkurentas. Tai apsišvieskite, kas toks esate, arba užsičiaupkite.

O visiems pacientams noriu pasakyti, kad kiek siunčiau savo pacientų gydytojo Mindaugo Burago konsultacijoms, nebuvo nei vieno nusivylusio gydytojo kompetencija ir gydymo rezultatais.

2020-12-18, 08:48 | Registruotas lankytojas 4

Vizitas pas šį gydytoją nebuvo toks baisus kaip tikėjausi. Viskas praėjo sklandžiai ir labai profesionaliai. Likau patenkintas gydytojo darbu

2020-12-09, 09:26 | Registruotas lankytojas 1

Su amžiumi atsirado erekcijos problemos, todėl parekomenduotas kitų nusprendžiau apislankyti būtent pas šį gydytoją. Apsilankymo metu buvo jaučiamas profesionalumas ir pilnas atisdavimas pacientui. Mane išklausė ir net papildė, taip supratau, kad atvykau pas šios srities specialistą. Likau labai patenkitas tiksliai nustatyta diagnoze bei pritaikytu gydymo metodu. Problema išspręsta ir aš toliau su žmona galiu džiaugtis seksualiniu gyvenimu.

2020-11-30, 09:25 | Registruotas lankytojas 3

Pas šį gydytoją lankiausi ne vieną kartą ir kiekvieną kartą buvau profesionaliai konsoltuojamas ir mano problemoms buvo skiriamas itin didelis dėmesys. Likau patenkintas visų vizitų kokybe ir galiu rekomenduoti šį gydytoją visiems

2020-11-19, 07:45 | Registruotas lankytojas 7

Savo srities profesionalas ir labai malonus žmogus. Vizitas pas šį daktarą greitas, nes problemą diagnazavo ir gydymą pritaikė akimirksniu

2020-11-12, 07:56 | Registruotas lankytojas 4

Turėjau problemų dėl erekcijos. Galvojau kad tai su amžiumi susijusi problema ir tiesiog numojau ranka, bet žmona parekomendavo apsilankyti pas šį daktarą. Tai galiu pasakyti tiek, kad tai nebuvo problema su mano amžiumi, o šis tas rimčiau, tačiau gydytojas puikiai tai diagnazavo ir pritaikė veiksmingus gydymo metodus, todėl šiai dienai problemos kaip nebūta. Ačiū labai!

2020-11-03, 12:54 | Registruotas lankytojas 2

Likau labai patenkitas vizitu pas šį dakatarą, nes buvo labai profesionali ir draugiška aplinka. Atsakė į visus rūpimus klausimus, greitai ir aiškiai diagnozavo problemą bei išsamiai apie tai pakonsultavo. Suteikti problemos sprenimai buvo veiksmingi ir problema akimirksniu pradėjo spręstis. Drąsiai galiu rekomenduoti visiems

2020-10-22, 10:48 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Buragas Mindaugas atsakė

Esu dėkingas už Jūsų atsiliepimą, koks jis bebūtų, tačiau panaši tema jau kartojasi keletoje atsiliepimų. Noriu pabrėžti, kad gydytojo paskirtą gydymą konkrečiu atveju gali vertinti ne kitas kokios nors kitos specialybės kolega, bet ne žemesnės kvalifikacijos ir ne trumpesnį darbo stažą turintys gydytojai, o sudėtingais atvejais - gydytojų konsiliumas. Taigi, kito kolegos nuomonė, jei ji ir yra kitokia, nebūtinai reiškia, kad jis yra teisus. Labai kviečiu Jus atvykti į kliniką, kur drauge galėtume aptarti Jums skirtą gydymą, atsakyčiau į visus Jums kylančius klausimus.

2020-10-15, 13:33 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoją rekomendavo draugas ir pasiteisino. 3 metus turėjau bėdų su prostata, erekcija, po gydymo jaučiuosi puikiai. Rekomenduosiu ir kitiems.

2020-09-08, 07:54 | Registruotas lankytojas 11

Po konsultacijos pas Žydrių Karvelį ir dar kelis ne mažiau kompetetingus urologus paaiškėjo, kad šis gydytojas man skyrė netinkamą gydymą ir bereikalingai ilgą laiką gėriau antibiotikus. Pasirodo erekcijos sutrikimai negali būti gydomi antibiotikais. Man buvo nustatyta visai klaidinga diagnozė. Šis urologas sakė, kad kreipiasi daugybė pacientų, kuriems skiriamas netinkamas gydymas. Nerekomenduoju šio gydytojo.

Buragas Mindaugas atsakė

Dėkoju, mums svarbi Jūsų nuomonė. Šiame ir anksčiau buvusiame komentare minimas to paties gydytojo vardas ir pavardė, kas kelia įtarimą dėl negarbingų, nesąžiningų konkuruojančių kolegų veiksmų.
Tačiau, norėčiau pabrėžti, kad yra natūralu, kad kai kurių gydytojų nuomonės gali skirtis tam tikrų klinikinių situacijų vertinimo klausimais. Noriu pabrėžti, kad gydytojo paskirtą gydymą konkrečiu atveju gali vertinti ne kitas kokios nors kitos specialybės kolega, bet ne žemesnės kvalifikacijos ir ne trumpesnį darbo stažą turintys gydytojai, o sudėtingais atvejais - gydytojų konsiliumas. Taigi, kito kolegos nuomonė, jei ji ir yra kitokia, nebūtinai reiškia, kad jis yra teisus. Kito kolegos kompetencija gali neleisti jam suprasti sudėtingų ir ilgų gydymo schemų.
Norime išvengti pacientų klaidinimo, todėl visais neaiškiais atvejais, ar jei kyla abejonių dėl gydymo, kviečiu atvykti į kliniką, kur bus dar kartą aptartas gydymo planas ir atsakyta į visus klausimus.

2020-08-26, 05:50 | Registruotas lankytojas 2

Konsultavausi pas gydytoją M. Buragą dėl aknės ir likau nustebinta, kaip gerai gydytojas išmano savo sritį. :) Paskirti metodai kaip prižiūrėt odą veikia puikiai ir aknė pamažu blėsta.

2020-08-21, 06:58 | Registruotas lankytojas 5

Ne vienerius metus lankausi pas gydytoją M. Buragą. Patyręs ir patikimas specialistas

2020-08-17, 05:55 | Registruotas lankytojas 1

Patiko, kad issamiai atsake i klausimus ir nesvarbu ko paklausciai, zinojo atsakyma, tad daug ismanantis gydytojas

2020-07-27, 12:11 | Registruotas lankytojas 5

Taip pačiai kaip ir paskutiniame komentare - reikėjo kažkiek man daugiau pasirūpint, kad atsakytų į klausimus ir rūpintųsi diagnoze, bet šiaip bendrai paėmus geros paslaugos ir diagnozavo tiksliai, išsigydžiau greit

2020-07-16, 06:09 | Registruotas lankytojas 1

Dėl rupimų klausimų reikėjo pasistengt papildomai gauti atsakymus, bet bendrai paėmus likau patenkinta