Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2.1

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2020-07-27, 15:11 | 3

Taip pačiai kaip ir paskutiniame komentare - reikėjo kažkiek man daugiau pasirūpint, kad atsakytų į klausimus ir rūpintųsi diagnoze, bet šiaip bendrai paėmus geros paslaugos ir diagnozavo tiksliai, išsigydžiau greit

2020-07-16, 09:09 | 1

Dėl rupimų klausimų reikėjo pasistengt papildomai gauti atsakymus, bet bendrai paėmus likau patenkinta

2020-07-03, 20:08 | 2

Daktaro paslaugomis esu patenkintas. Gydimą parenka pagal esama sitacija ir atliktus tyrimus. Išsamiai paaiškina visus kilusius klausimus. Atlieka reikiamas procedūras.

2020-06-30, 09:17 | 4

Rekomenduoju Mindaugą kaip specialistą, ne vienam žmogui iš mūsų šeimos teko kreiptis dėl įvairių problemų tai likom patenkinti. Kainos 50/50 tokios, galėtų būt pigiau, bet kai į visus klausimus atsako ir plačiai išanalizuoja problemas tai ir tos kainos atrodo pateisinamos.

2020-06-25, 16:05 | 1

Pats kaip pacientas, lankiausi pas kitus urolagus ir jie nepateisino mano lūkesčių. Tada kreipiausi pas gyd. M. Buragą. Puikus gydytojas tiksliai nustatė kamavusią problemą, paskyrė gydimo kursą ne vien tik antibijotikais ir simptomai išnyko. Todėl kaip pacientas esu dėkingas gyd. M. Buragui. Galiu rekomeduoti.

2020-06-22, 14:14 | 1

Labai puikus gydytojas. Padėjo išspręsti problemas ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

2020-06-21, 15:08 | 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-06-21, 15:08 | 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-05-07, 14:34 | 5

Nerekomenduoju.

2020-05-02, 14:46 | 6

Gerai, kad po šio gydytojo konsultacijos nuėjau pas gydytoja urologą Židrūną Kurvelį. Tai jis nerekomendavo daugiau lankytis. Dažnai skiriami antibiotikai be reikalo.

2020-04-10, 08:43 | 5

Niekam nerekomenduoju. Jis gydo urologines ligas, bet pasirodo, kad jis net neturi teisės to daryti. Jis yra dermatologas. Neturi teisės gydyti prostatitų ir kitų urologinių ligų.

Buragas Mindaugas atsakė

Sveiki, norėčiau pastebėti, kad esu gydytojas dermatovenerologas. Dermatovenerologas pagal medicinos normą privalo žinoti ir mokėti gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus. Taip pat, privalo mokėti gydyti sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą.

2020-03-03, 18:53 | 6

Bent trys urologai rekomendavo bėgti nuo jo kuo toliau. Visiems ligoniams diagnozuota lėtinį prostatitą, nors mane vargino visai kiti simtpmai. Neprasidėkit su juo.

2020-02-20, 09:34 | 1

Man teko lankytis pas šį gydytoją ir buvo paskirtas antibijotikų kursas kurie padėjo išgydyti ilgai kamavusią infekciją. Paslaugas vertinu labai gerai

2020-02-18, 13:01 | 5

NIEKAM NEREKOMENDUOJU. APIE MEDICINA NIEKO NEIŠMANO. NUO VISŲ LIGŲ GYDO 3 MĖNESIŲ ANTIBIOTIKŲ KURSU. BĖKITE NUO JO KUO TOLIAU.

2020-02-11, 16:16 | 4

Ilgus metus infekcija kankino mano vyrą, tai tik apsilankius pas šį gydytoją, buvo rastas būdas, kaip ją galutinai išgydyti, nes vis atsinaujindavo. gydymo procesas nebuvo trumpas, bet svarbiausia rezultate tyrimai parodė, kad infekcijos nebėra. Ačiū gydytojui