Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2.2

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2020-10-15, 15:33 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoją rekomendavo draugas ir pasiteisino. 3 metus turėjau bėdų su prostata, erekcija, po gydymo jaučiuosi puikiai. Rekomenduosiu ir kitiems.

2020-08-26, 07:50 | Registruotas lankytojas 2

Konsultavausi pas gydytoją M. Buragą dėl aknės ir likau nustebinta, kaip gerai gydytojas išmano savo sritį. :) Paskirti metodai kaip prižiūrėt odą veikia puikiai ir aknė pamažu blėsta.

2020-08-21, 08:58 | Registruotas lankytojas 5

Ne vienerius metus lankausi pas gydytoją M. Buragą. Patyręs ir patikimas specialistas

2020-08-17, 07:55 | Registruotas lankytojas 1

Patiko, kad issamiai atsake i klausimus ir nesvarbu ko paklausciai, zinojo atsakyma, tad daug ismanantis gydytojas

2020-07-27, 14:11 | Registruotas lankytojas 3

Taip pačiai kaip ir paskutiniame komentare - reikėjo kažkiek man daugiau pasirūpint, kad atsakytų į klausimus ir rūpintųsi diagnoze, bet šiaip bendrai paėmus geros paslaugos ir diagnozavo tiksliai, išsigydžiau greit

2020-07-03, 19:08 | Registruotas lankytojas 2

Daktaro paslaugomis esu patenkintas. Gydimą parenka pagal esama sitacija ir atliktus tyrimus. Išsamiai paaiškina visus kilusius klausimus. Atlieka reikiamas procedūras.

2020-06-30, 08:17 | Registruotas lankytojas 5

Rekomenduoju Mindaugą kaip specialistą, ne vienam žmogui iš mūsų šeimos teko kreiptis dėl įvairių problemų tai likom patenkinti. Kainos 50/50 tokios, galėtų būt pigiau, bet kai į visus klausimus atsako ir plačiai išanalizuoja problemas tai ir tos kainos atrodo pateisinamos.

2020-06-25, 15:05 | Registruotas lankytojas 1

Pats kaip pacientas, lankiausi pas kitus urolagus ir jie nepateisino mano lūkesčių. Tada kreipiausi pas gyd. M. Buragą. Puikus gydytojas tiksliai nustatė kamavusią problemą, paskyrė gydimo kursą ne vien tik antibijotikais ir simptomai išnyko. Todėl kaip pacientas esu dėkingas gyd. M. Buragui. Galiu rekomeduoti.

2020-06-22, 13:14 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas. Padėjo išspręsti problemas ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

2020-06-21, 14:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-06-21, 14:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-02-20, 08:34 | Registruotas lankytojas 1

Man teko lankytis pas šį gydytoją ir buvo paskirtas antibijotikų kursas kurie padėjo išgydyti ilgai kamavusią infekciją. Paslaugas vertinu labai gerai

2020-02-11, 15:16 | Registruotas lankytojas 5

Ilgus metus infekcija kankino mano vyrą, tai tik apsilankius pas šį gydytoją, buvo rastas būdas, kaip ją galutinai išgydyti, nes vis atsinaujindavo. gydymo procesas nebuvo trumpas, bet svarbiausia rezultate tyrimai parodė, kad infekcijos nebėra. Ačiū gydytojui

2019-10-07, 08:56 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gerb. gydytojui. Tikiuosi daugiau problemų neiškils, o jeigu iškils tikrai vėl kreipsiuosi į jį ir draugams rekomenduosiu.

2019-10-04, 09:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju. Geras, malonus gydytojas