Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2.1

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2018-07-24, 21:08 | 1

Tikrai geras gydytojas, ismanantis savo darba ir sriti, atliekantis visapusiskus tyrimus ir skiriantis nuoseklu gydyma. Neabejodamas rekomenduociau.

2018-07-06, 09:55 | 1

Iš pat pradžių viskas atrodė gražiai, bet su kiekvienu vizitu pradėjo skirti arkliškas dozes vaistų, tame tarpe ir antibiotikus vienus po kitų. Tuo pačiu brangių papildų, kuriuos, panašu, pats "pradtūminėja ". Kiek antibiotikų jau suvartota, net baisu. ....dabar paskyrė procedūrą, dėl kurios labai abejoju. Tuo tarpu net nepasižiūrėjo paskutinio tyrimo rezultatų ir nebuvo pasižymėjęs, kokius antibiotikus man paskyrė paskutinio vizito metu. .... sumos kosminės nuėjus į vaistinę. Kai paklausiau vaistininkės kas čia per vaistai, tai pasirodo tik vitaminai ar kažkokios ypatingos(tiesiog geros amerikoniškos žolelės ). Dabar vėl gavau krūvą receptų ir vėl su antibiotikais, bet eisiu su visais tyrimais pas kitą daktarą. ....

2018-05-21, 19:18 | 4

Beveik 1 metus erekcijos sutrikimus gydė antibiotikais. Įtikino, kad lėtinis prostatitas. Gerai, kad nuėjau pas normalų urologą. Būčiau miręs nuo antibiotikų.

2018-05-14, 15:56 | 4

Geras gydytojas, lengva bendraut, viską paaiškina paprastais žodžiais. Pagydė, nors ir sunki bėda buvo, greitai priėmė. Tik geri atsiliepimai šiam daktarui.

2017-11-15, 17:55 | IP: *.*.*.*
2017-06-25, 16:21 | IP: 165.120.166.1

Iš esmės gydytoju džiaugiuosi - diagnozė buvo tiksli ir pilnai išgydė, žinoma tai turėjo savo kainą. Bet tikrai neturiu kuo skųstis, gerai, kad daro daug tyrimų - sumažėja "pražiūrėjimo" galimybių, man tai buvo svarbiausia. Pažįstamiems su panašiom problemom rekomendavau, blogų atsiliepimų dar negirdėjau.

2017-06-05, 18:41 | IP: *.*.*.*
Atsiliepimo tekstas paslėptas.
2017-03-17, 17:29 | IP: *.*.*.*
2017-02-22, 01:41 | IP: *.*.*.*
2017-01-01, 20:29 | IP: 78.56.205.3

mano vaikinui buvo atsiradę tokių problemų "ten", kad mažiausiai pusę metų santykiai virto kažkokia kankyne. kadangi vyrams nėra didesnės gėdos nei pripažinti tokias problemas, tai tuomet ir gydymas uždelsiamas. bet kai galų gale visai prispaustas skausmo draugas apsilankė pas Buragą, ne tik fiziškai išsigydė, bet ir matosi visai pakeitė nuomonę apie urologus. buvau skaičiusi apie tokius "specialistus", kurie įsivaizduoja, kad vyrams jų problemos kelnėse nekelia jokių jausmų, o tikrai kelia ir gėdą ir baimes, viską. buragas tikrai informatyviai ir išsamiai, etiškai išdėstę draugo gydymo eigą, pasiūlė reikalingus tyrimus ir procedūras. vaikinas praktiškai po savaitės pagijo ir iškart pasijautė ir lytinio mūsų gyvenimo pagerėjimas.
reikėjo dviejų vizitų, kartu su gydymu konsultacijoms dar padarė nuolaidą ir dar davė daug profilaktinių patarimų, kaip ateity išvengti panašių ligų. tai manau viskas tvarkoje su šiuo daktaru,

2016-11-23, 19:15 | IP: 5.20.125.113

Vizito metu gydytojas buvo malonus, pasirode ismanantis savo darba. Paskirtas gydymas - tinkamas. Aciu!

2014-12-15, 18:19 | IP: 84.240.24.153

Kaip supratau, jis beveik visiems, o gal ir visiems pacientams skyria proceduras savo lazerines terapijos komplekse. Vienas kursas apie 1000 lt, bet siulo daryti keleta kursu su pertrauka. O tam kad paskirti tokias proceduras, aisku reikia surasti ir lyga :) kuria aisku galima butu gydyti tik siomis stebuklingomis proceduromis ir kuo ilgiau tuo geriau :)
Zodziu, man pasirode keista, kad visiems savo pacientams jis skiria vienodas proceduras ir dauguma pacientu dare tai jau pakankamai ilga laika. Tai kad po eiliniu tyrimu ir daktaro isvadu kad manes dar laukia ilgas gydymas lazeriu pagalba, nuejau pas kita specialista ir man pasake kad as visiskai sveikas, tada nuejau dar pas kita, ir jis patvirtino kad jokiu problemu nera!

2014-10-06, 15:54 | IP: 212.52.56.70

Gydytojas, zino kaip gydyti, turi daug metodu, matosi, kad patyres ir kruopstus. Labai brangu, niekaip nesupratau uz ka mokejau, visai neatitiko kainorastis ir mano sumoketos sumos, vertina pagal zmogaus materialine padeti ir paskiria kainas.

2013-12-18, 08:31 | IP: 5.20.213.147

Patiko, jog bendrauja issamiai, stengiasi viska isaiskinti, isnaudojo minuciu tikslumu visa konsultacija (30min). Elgesi profesionaliai. Nepatiko tai, kad mano draugui dare tyrimus, kurie is principo reikalingi nebuvo. Ir ji ir mane "prigasdino", kad turim abu kazka rimto, kiekvienam rekomendavo pasidaryti tyrimus po 500-600lt ir tik tada ziuresim kaip paskui. Paklausus ar tai skubu, nes siuo metu finansai suvarzyti, pasake, kad "nelabai, galima ir po poros menesiu".
Su draugu ilgai dvejojom del jo gydymo profesionalumo. Galutiniame taske paaiskejo, kad turejom pienlige abudu, o gydytojo akyse pasijauciau turi gimdos kaklelio vezi. Gerai, kad ir sutaupem po 600 lt :)

2013-03-12, 13:46 | IP: 31.7.60.220

Malonus ir paslaugus daktaras.