Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2.5

2023-12-13, 16:58 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi net pas kelis gydytoju, išbandžiau įvairius gydymo procesus susidūrus su gimdos priedų uždegimu. Tik Homo Sanus gydytojų taikytas gydymas suveikė. Esu dėkinga gyd. M. Buragui.

2023-05-23, 17:31 | Registruotas lankytojas 2

M. Buraga labai puikus gydytojas, iskart surado problema ir paskyre gydyma, gyvenimo kokybe kardinaliai pagerejo. Tikrai visiems rekomenduoju.

2023-05-23, 17:30 | Registruotas lankytojas 2

2023-03-29, 10:13 | Registruotas lankytojas 1

Neseniai lankiausi homosanus klinikoje dėl prostatito, gydymo procesas buvo veiksmingas. Rekomenduoju gydytoją Buraga!

2023-03-02, 06:22 | Registruotas lankytojas 1

Tiek profilaktiškai, tiek turint sveikatos sutrikimų lankausi pas gyd. M. Buraga jau daugelį metų. Puikus gydytojas, savo srities specialistas!

2023-02-02, 18:42 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, turintis ilgametę patirtį, išamiai papasakoja apie procedūras, tyrimus, kaip kodėl ir kokius vitaminus bei papildus reikia gerti.
Esu patenkintas, tikrai galiu drąsiai rekomenduoti.

2023-01-25, 17:16 | Registruotas lankytojas 2

Geras savo srities specialistas, matosi, kad daug patirties turi, rūpinosi labai nuoširdžiai, procedūrų metu paaiškino, ką ir kodėl daro, nuramino.

2022-10-05, 14:18 | Registruotas lankytojas 1

Я имею проблему уже 6 лет. До этого я безуспешно лечился у Украине.
Три года назад я переехал на ПМЖ в Литву.
В Литве я посещал трех врачей, два врача высшей категории и один профессор. По этическим соображением я не буду называть их имен, но поверьте мне это врачи с очень хорошими рекомендациями. Лечение было длительным у каждого из них. Все было абсолютно безрезультатно, мое состояние не улучшалось совсем а профессор в итоге сказал что "я не знаю, что с тобой делать, я не знаю как тебе помочь" Согласитесь, это не то что вы хотите услышать от врача да еще и от профессора.
После этого я попал к доктору Algirdas Šumila - он выслушав мою проблему и ознакомившись со всеми документами, посоветовал мне обратиться к Buragas Mindaugas.
Так я и познакомился с доктором и начал свое лечение у него.
Уже после первого месяца лечения, я почувствовал себя лучше, а после первой специфической процедуры мое состояние значительно улучшилось, исчезла боль, и дискомфорт который я испытывал все это время.
У меня хроническое заболевание и я знаю что лечение не будет быстрым, но за то короткое время, что я работаю с доктором Бурагасом я вижу положительную динамику как в своем самочувствии так и в результатах анализов, чего не было за все эти 6 лет.
Врача рекомендую

2022-09-08, 17:00 | Registruotas lankytojas 2

Gydžiausi pas šį gydytoją ir esu dėkingas jam už pagalbą. Rekomenduoju

2022-08-10, 13:34 | Registruotas lankytojas 1

Pas Mindaugą Buragą apsilankiau pagal kolegos rekomendaciją. Jau gerą pusmetį gydausi prostatos problemas ir galiu pasakyti, kad po truputį gydymas duoda teigiamus rezultatus. Rekomenduočiau šį gydytoją ir kitiems. Įsisenėjusios problemos reikalauja abipusės gydytojo ir paciento kantrybės ir laiko, Nepamirškime to. Sėkmės visiems.

2022-08-09, 15:56 | Registruotas lankytojas 1

Lankausi pas gydytoją apie 3 metus, kai atėjau pirmą kartą iš skausmo vos išsedėjau ant kėdės. Atliko nemažai tyrimų, paskyrę gydymą atsižvelgdamas į tyrimo rezultatus. Per gydymo laikotarpį gydė ne tik vaistais, bet ir procedūromis.
Gydausi iki šiol, bet jaučiamas ryškus būklės pagerėjimas, pats asmeniškai domiuosi prostatito liga, tad žinau, kad liga sunkiai pasiduoda gydymui. Rekomenduoju ir kitiems !

2022-06-18, 04:30 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gyditojas ,diagnozė buvo nustatyta iškart po apžiūros, kaina atitinka paslaugų kokybę, gydimas buvo efektyvus !

2022-04-21, 17:51 | Registruotas lankytojas 1

Esu dekingas gydytojui už rūpestį ir greita priemimą konsultacijai ir tyrimams. Padėjo kai kiti nepriemė nors ir buvo labai skubi situacija, prasta savijauta. Ačiū

2022-04-06, 18:08 | Registruotas lankytojas 2

geras profesionalus gydytojas aciu jam

2022-02-08, 19:29 | Registruotas lankytojas 6

Gydžiausi prostatos problemas pas M. Buraga. Gydymas užtruko, bet buvo veiksmingas, dabar nebeturiu jokių problemų. Esu dėkingas gydytojui.
Kiek stebiuosi kitais atsiliepimais. Iš savo pusės su tokiomis problemomis gydymo metu nesusidūriau, priešingai, gydytojas M. Buragas buvo labai malonus, paaiškino aiškiai gydymo eigą, priežastis.

2022-01-12, 11:03 | Registruotas lankytojas 3

geras gydytojas. rekomenduoju

2022-01-04, 14:40 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, išmanantis savodarbą. Taip sutinku kas profesionalu tas ir kainuoja. Nustatė priežastį, teko nemažai investuoti tiek į vaistus bei vitaminus, bet sukandęs dantis laikiausi gydytojo sudaryto plano. Na o aišku didelis Ačių, nes po gydymo kurso , dabar begioja po namus metukų mergytė. Ačiū Jums labai.

2021-12-21, 11:06 | Registruotas lankytojas 5

Profesionalus, taktiskas gydytojas. Aciu

2021-12-06, 18:43 | Registruotas lankytojas 1

Apsilankiau pas si gydytoja pagal pazistamo rekomendacija. Konsultacija praejo sklandziai, gydytojas malonus, profesionalus, atliko tyrimus, paaiskino situacija ir paskyre gydyma. Esu patenkintas. Rekomenduoju

2020-12-28, 09:23 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus gydytojas žinantis kaip tinkamai atlikti savo darbą. Su juo pažystamas jau ne vienerius metus ir galiu pasakyti, kad per keletą metų nei karto ne teko nusivilti paslaugų kokybe. Rekomenduoju visiems kas susiduria su panašiois problemomis

2020-12-24, 15:21 | Registruotas lankytojas 2

Gerai pažinodamas savo kolegą Mindaugą Buragą negaliu tylėti, kai matau šmeižto laviną prieš jį.

Akivaizdu, kad rašo ne pacientas, o gydytojas urologas, nepatenkintas konkurencija. Noriu, Tamsta Urologe, priminti, kad pacientas, nepatenkintas gauta paslauga, visų pirma teikia pretenziją paslaugą suteikusiai klinikai, o ne prisidengdamas anonimiškumu viešojoje erdvėje rašinėja šmeižikiškas žinutes. Jeigu esate pacientas ir taip jau jums rūpi jūsų interesai, tai kreipkitės į kliniką. Kodėl to nedarote? Nes esate išgalvotu pacientu prisidengęs gėdingai pasislėpęs gydytojo konkurentas. Tai apsišvieskite, kas toks esate, arba užsičiaupkite.

O visiems pacientams noriu pasakyti, kad kiek siunčiau savo pacientų gydytojo Mindaugo Burago konsultacijoms, nebuvo nei vieno nusivylusio gydytojo kompetencija ir gydymo rezultatais.

2020-12-18, 08:48 | Registruotas lankytojas 4

Vizitas pas šį gydytoją nebuvo toks baisus kaip tikėjausi. Viskas praėjo sklandžiai ir labai profesionaliai. Likau patenkintas gydytojo darbu

2020-12-09, 09:26 | Registruotas lankytojas 1

Su amžiumi atsirado erekcijos problemos, todėl parekomenduotas kitų nusprendžiau apislankyti būtent pas šį gydytoją. Apsilankymo metu buvo jaučiamas profesionalumas ir pilnas atisdavimas pacientui. Mane išklausė ir net papildė, taip supratau, kad atvykau pas šios srities specialistą. Likau labai patenkitas tiksliai nustatyta diagnoze bei pritaikytu gydymo metodu. Problema išspręsta ir aš toliau su žmona galiu džiaugtis seksualiniu gyvenimu.

2020-11-30, 09:25 | Registruotas lankytojas 3

Pas šį gydytoją lankiausi ne vieną kartą ir kiekvieną kartą buvau profesionaliai konsoltuojamas ir mano problemoms buvo skiriamas itin didelis dėmesys. Likau patenkintas visų vizitų kokybe ir galiu rekomenduoti šį gydytoją visiems

2020-11-19, 07:45 | Registruotas lankytojas 7

Savo srities profesionalas ir labai malonus žmogus. Vizitas pas šį daktarą greitas, nes problemą diagnazavo ir gydymą pritaikė akimirksniu

2020-11-12, 07:56 | Registruotas lankytojas 4

Turėjau problemų dėl erekcijos. Galvojau kad tai su amžiumi susijusi problema ir tiesiog numojau ranka, bet žmona parekomendavo apsilankyti pas šį daktarą. Tai galiu pasakyti tiek, kad tai nebuvo problema su mano amžiumi, o šis tas rimčiau, tačiau gydytojas puikiai tai diagnazavo ir pritaikė veiksmingus gydymo metodus, todėl šiai dienai problemos kaip nebūta. Ačiū labai!

2020-11-03, 12:54 | Registruotas lankytojas 2

Likau labai patenkitas vizitu pas šį dakatarą, nes buvo labai profesionali ir draugiška aplinka. Atsakė į visus rūpimus klausimus, greitai ir aiškiai diagnozavo problemą bei išsamiai apie tai pakonsultavo. Suteikti problemos sprenimai buvo veiksmingi ir problema akimirksniu pradėjo spręstis. Drąsiai galiu rekomenduoti visiems

2020-10-15, 13:33 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoją rekomendavo draugas ir pasiteisino. 3 metus turėjau bėdų su prostata, erekcija, po gydymo jaučiuosi puikiai. Rekomenduosiu ir kitiems.

2020-08-26, 05:50 | Registruotas lankytojas 2

Konsultavausi pas gydytoją M. Buragą dėl aknės ir likau nustebinta, kaip gerai gydytojas išmano savo sritį. :) Paskirti metodai kaip prižiūrėt odą veikia puikiai ir aknė pamažu blėsta.

2020-08-21, 06:58 | Registruotas lankytojas 5

Ne vienerius metus lankausi pas gydytoją M. Buragą. Patyręs ir patikimas specialistas

2020-08-17, 05:55 | Registruotas lankytojas 1

Patiko, kad issamiai atsake i klausimus ir nesvarbu ko paklausciai, zinojo atsakyma, tad daug ismanantis gydytojas

2020-07-27, 12:11 | Registruotas lankytojas 5

Taip pačiai kaip ir paskutiniame komentare - reikėjo kažkiek man daugiau pasirūpint, kad atsakytų į klausimus ir rūpintųsi diagnoze, bet šiaip bendrai paėmus geros paslaugos ir diagnozavo tiksliai, išsigydžiau greit

2020-07-03, 17:08 | Registruotas lankytojas 2

Daktaro paslaugomis esu patenkintas. Gydimą parenka pagal esama sitacija ir atliktus tyrimus. Išsamiai paaiškina visus kilusius klausimus. Atlieka reikiamas procedūras.

2020-06-30, 06:17 | Registruotas lankytojas 5

Rekomenduoju Mindaugą kaip specialistą, ne vienam žmogui iš mūsų šeimos teko kreiptis dėl įvairių problemų tai likom patenkinti. Kainos 50/50 tokios, galėtų būt pigiau, bet kai į visus klausimus atsako ir plačiai išanalizuoja problemas tai ir tos kainos atrodo pateisinamos.

2020-06-25, 13:05 | Registruotas lankytojas 1

Pats kaip pacientas, lankiausi pas kitus urolagus ir jie nepateisino mano lūkesčių. Tada kreipiausi pas gyd. M. Buragą. Puikus gydytojas tiksliai nustatė kamavusią problemą, paskyrė gydimo kursą ne vien tik antibijotikais ir simptomai išnyko. Todėl kaip pacientas esu dėkingas gyd. M. Buragui. Galiu rekomeduoti.

2020-06-22, 11:14 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas. Padėjo išspręsti problemas ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

2020-06-21, 12:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-06-21, 12:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-02-20, 07:34 | Registruotas lankytojas 1

Man teko lankytis pas šį gydytoją ir buvo paskirtas antibijotikų kursas kurie padėjo išgydyti ilgai kamavusią infekciją. Paslaugas vertinu labai gerai

2020-02-11, 14:16 | Registruotas lankytojas 5

Ilgus metus infekcija kankino mano vyrą, tai tik apsilankius pas šį gydytoją, buvo rastas būdas, kaip ją galutinai išgydyti, nes vis atsinaujindavo. gydymo procesas nebuvo trumpas, bet svarbiausia rezultate tyrimai parodė, kad infekcijos nebėra. Ačiū gydytojui

2019-10-07, 06:56 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gerb. gydytojui. Tikiuosi daugiau problemų neiškils, o jeigu iškils tikrai vėl kreipsiuosi į jį ir draugams rekomenduosiu.

2019-10-04, 07:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju. Geras, malonus gydytojas

2019-08-06, 05:37 | Registruotas lankytojas 1

Pats buvau gydytojo Burago pacientas ir kai paskaitau kai kuriuos žmonių komentarus - jie atrodo labai keisti, skuboti, pikti ir nekompetetingi. Suprantama, kad žmonės susidūrę su nemaloniu negalavimu ima ieškoti kaltų ir jais dažnai tampa gydytojai. Todėl noriu pasidalinti savo patirtimi. Taigi, pats esu chirurginio profilio daktaras apsigynęs medicinos mokslų disertaciją. Pats, kaip pacientas, turiu nemažai patirties pas kolegas gydytojus ir tiesa, jie ne visada pateisino mano lūkesčius (net nebūtinai jie prastai atliko savo darbą, tiesiog aš su savo turima patirtimi ir žiniomis galbūt būčiau tam tikrose situacijose priėmęs kitokius sprendimus). Taip pat yra tekę kreiptis ir į studijų bendramokslį gyd. M. Buragą. Gydymas tęsėsi ilgokai, bet tokia jau yra lėtinių susirgimų specifika, tai normalu. Palaipsniui gydymas ėmė veikti ir ilgainiui simptomai išnyko, todėl kaip kolega ir pacientas esu dėkingas gydžiusiam kolegai Buragui.

2019-07-09, 08:58 | Registruotas lankytojas 5

Ir as, ir keletas pažįstamų lankomės pas šį gydytoją - nusiskundimų niekada neturėjau paslaugos kokybė, kaip ir kiti. Gydytojas atliko tikrai nemažai tyrimų, kad nustatyti tikslią diagnozė. Gydymas aišku nebuvo pigus, tačiau svarbiausia teigiami rezultatai. Liga visiškai išnyko, nes iki tol daug kur lankiausi, vis prislopindavo vaistais simptomus, maniau, pagijau, bet po to vėl viskas atsinaujindavo. Tai šį gydytoją tikrai galiu rekomenduoti.

2019-07-02, 04:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padekoti gygytojui. Pagelbejo man ir vyrui. Turejome problemu, taciau Burago deka issprendeme per labai neilga laika. 1,5 menesio laikotapyje pasirtas gydymas issprende visas problemas. uz gydyma nepermokejome. Aciu jam.

2019-06-27, 14:02 | Registruotas lankytojas 2

Turiu ilgametę patirtį gydantis pas įvairius dernatovenerologijos specialistus. Gydžiausi Lietuvoje pas keletą daktarų, bet nesėkmingai iki kol kreipiausi į Mindaugą Buragą. Pastebėjau, kad jobgydymas skiriasi nuo kitų, bet esnė, kad yra veiksmingas. Būklė pagerėjo. Taip pat dar vykau ir į Diuseldorfo universitetinę kliniką, pas ten esantį žymų profesorių, gauti daugiau komentarų apie savo sveikatoa būklę. Žinoma, pateikiau jam ir Lietuvoje gyd. Burago atliktų tyrimų rezultatus, gydymo istoriją ir sulaukiau tokio komentaro: grįžkite namo ir tęskite gydymą pas savo daktarą, o jam perduokite, kad jei norėtų, mes mielai jį priimtume dirbti į mūsų kliniką.
Tai man patvirtinimas, kad M. Buragas puikus specialistas, kuriuo galima pasitikėti.

2018-07-24, 18:08 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai geras gydytojas, ismanantis savo darba ir sriti, atliekantis visapusiskus tyrimus ir skiriantis nuoseklu gydyma. Neabejodamas rekomenduociau.

2018-05-14, 12:56 | Registruotas lankytojas 4

Geras gydytojas, lengva bendraut, viską paaiškina paprastais žodžiais. Pagydė, nors ir sunki bėda buvo, greitai priėmė. Tik geri atsiliepimai šiam daktarui.

2017-06-25, 13:21 | IP: 165.120.166.1

Iš esmės gydytoju džiaugiuosi - diagnozė buvo tiksli ir pilnai išgydė, žinoma tai turėjo savo kainą. Bet tikrai neturiu kuo skųstis, gerai, kad daro daug tyrimų - sumažėja "pražiūrėjimo" galimybių, man tai buvo svarbiausia. Pažįstamiems su panašiom problemom rekomendavau, blogų atsiliepimų dar negirdėjau.

2017-01-01, 18:29 | IP: 78.56.205.3

mano vaikinui buvo atsiradę tokių problemų "ten", kad mažiausiai pusę metų santykiai virto kažkokia kankyne. kadangi vyrams nėra didesnės gėdos nei pripažinti tokias problemas, tai tuomet ir gydymas uždelsiamas. bet kai galų gale visai prispaustas skausmo draugas apsilankė pas Buragą, ne tik fiziškai išsigydė, bet ir matosi visai pakeitė nuomonę apie urologus. buvau skaičiusi apie tokius "specialistus", kurie įsivaizduoja, kad vyrams jų problemos kelnėse nekelia jokių jausmų, o tikrai kelia ir gėdą ir baimes, viską. buragas tikrai informatyviai ir išsamiai, etiškai išdėstę draugo gydymo eigą, pasiūlė reikalingus tyrimus ir procedūras. vaikinas praktiškai po savaitės pagijo ir iškart pasijautė ir lytinio mūsų gyvenimo pagerėjimas.
reikėjo dviejų vizitų, kartu su gydymu konsultacijoms dar padarė nuolaidą ir dar davė daug profilaktinių patarimų, kaip ateity išvengti panašių ligų. tai manau viskas tvarkoje su šiuo daktaru,