Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Buragas, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04437, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Buragas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

2.5

2020-06-25, 13:05 | Registruotas lankytojas 1

Pats kaip pacientas, lankiausi pas kitus urolagus ir jie nepateisino mano lūkesčių. Tada kreipiausi pas gyd. M. Buragą. Puikus gydytojas tiksliai nustatė kamavusią problemą, paskyrė gydimo kursą ne vien tik antibijotikais ir simptomai išnyko. Todėl kaip pacientas esu dėkingas gyd. M. Buragui. Galiu rekomeduoti.

2020-06-22, 11:14 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas. Padėjo išspręsti problemas ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

2020-06-21, 12:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-06-21, 12:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas,visiems rekomenduočiau dakterą Mindaugą Buragą

2020-04-10, 05:43 | Registruotas lankytojas 7
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Buragas Mindaugas atsakė

Sveiki, norėčiau pastebėti, kad esu gydytojas dermatovenerologas. Dermatovenerologas pagal medicinos normą privalo žinoti ir mokėti gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus. Taip pat, privalo mokėti gydyti sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą.

2020-02-20, 07:34 | Registruotas lankytojas 1

Man teko lankytis pas šį gydytoją ir buvo paskirtas antibijotikų kursas kurie padėjo išgydyti ilgai kamavusią infekciją. Paslaugas vertinu labai gerai

2020-02-11, 14:16 | Registruotas lankytojas 5

Ilgus metus infekcija kankino mano vyrą, tai tik apsilankius pas šį gydytoją, buvo rastas būdas, kaip ją galutinai išgydyti, nes vis atsinaujindavo. gydymo procesas nebuvo trumpas, bet svarbiausia rezultate tyrimai parodė, kad infekcijos nebėra. Ačiū gydytojui

2019-12-18, 10:56 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-10-07, 06:56 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gerb. gydytojui. Tikiuosi daugiau problemų neiškils, o jeigu iškils tikrai vėl kreipsiuosi į jį ir draugams rekomenduosiu.

2019-10-04, 07:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai rekomenduoju. Geras, malonus gydytojas

2019-08-06, 05:37 | Registruotas lankytojas 1

Pats buvau gydytojo Burago pacientas ir kai paskaitau kai kuriuos žmonių komentarus - jie atrodo labai keisti, skuboti, pikti ir nekompetetingi. Suprantama, kad žmonės susidūrę su nemaloniu negalavimu ima ieškoti kaltų ir jais dažnai tampa gydytojai. Todėl noriu pasidalinti savo patirtimi. Taigi, pats esu chirurginio profilio daktaras apsigynęs medicinos mokslų disertaciją. Pats, kaip pacientas, turiu nemažai patirties pas kolegas gydytojus ir tiesa, jie ne visada pateisino mano lūkesčius (net nebūtinai jie prastai atliko savo darbą, tiesiog aš su savo turima patirtimi ir žiniomis galbūt būčiau tam tikrose situacijose priėmęs kitokius sprendimus). Taip pat yra tekę kreiptis ir į studijų bendramokslį gyd. M. Buragą. Gydymas tęsėsi ilgokai, bet tokia jau yra lėtinių susirgimų specifika, tai normalu. Palaipsniui gydymas ėmė veikti ir ilgainiui simptomai išnyko, todėl kaip kolega ir pacientas esu dėkingas gydžiusiam kolegai Buragui.

2019-07-09, 08:58 | Registruotas lankytojas 5

Ir as, ir keletas pažįstamų lankomės pas šį gydytoją - nusiskundimų niekada neturėjau paslaugos kokybė, kaip ir kiti. Gydytojas atliko tikrai nemažai tyrimų, kad nustatyti tikslią diagnozė. Gydymas aišku nebuvo pigus, tačiau svarbiausia teigiami rezultatai. Liga visiškai išnyko, nes iki tol daug kur lankiausi, vis prislopindavo vaistais simptomus, maniau, pagijau, bet po to vėl viskas atsinaujindavo. Tai šį gydytoją tikrai galiu rekomenduoti.

2019-07-02, 04:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padekoti gygytojui. Pagelbejo man ir vyrui. Turejome problemu, taciau Burago deka issprendeme per labai neilga laika. 1,5 menesio laikotapyje pasirtas gydymas issprende visas problemas. uz gydyma nepermokejome. Aciu jam.

2019-06-27, 14:02 | Registruotas lankytojas 2

Turiu ilgametę patirtį gydantis pas įvairius dernatovenerologijos specialistus. Gydžiausi Lietuvoje pas keletą daktarų, bet nesėkmingai iki kol kreipiausi į Mindaugą Buragą. Pastebėjau, kad jobgydymas skiriasi nuo kitų, bet esnė, kad yra veiksmingas. Būklė pagerėjo. Taip pat dar vykau ir į Diuseldorfo universitetinę kliniką, pas ten esantį žymų profesorių, gauti daugiau komentarų apie savo sveikatoa būklę. Žinoma, pateikiau jam ir Lietuvoje gyd. Burago atliktų tyrimų rezultatus, gydymo istoriją ir sulaukiau tokio komentaro: grįžkite namo ir tęskite gydymą pas savo daktarą, o jam perduokite, kad jei norėtų, mes mielai jį priimtume dirbti į mūsų kliniką.
Tai man patvirtinimas, kad M. Buragas puikus specialistas, kuriuo galima pasitikėti.

2019-06-05, 15:33 | Registruotas lankytojas 4

Labai nuvylė, kai jo gydymas vyko ne taip kaip tikėjosi, paliko ,,ant ledo", tiesiog neturėjo jokios alternatyvos kaip toliau padėti.

2019-03-13, 14:34 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-12-21, 16:17 | Registruotas lankytojas 2
2018-07-24, 18:08 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai geras gydytojas, ismanantis savo darba ir sriti, atliekantis visapusiskus tyrimus ir skiriantis nuoseklu gydyma. Neabejodamas rekomenduociau.

2018-07-06, 06:55 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-05-21, 16:18 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-05-14, 12:56 | Registruotas lankytojas 4

Geras gydytojas, lengva bendraut, viską paaiškina paprastais žodžiais. Pagydė, nors ir sunki bėda buvo, greitai priėmė. Tik geri atsiliepimai šiam daktarui.

2017-11-15, 15:55 | IP: *.*.*.*

2017-06-25, 13:21 | IP: 165.120.166.1

Iš esmės gydytoju džiaugiuosi - diagnozė buvo tiksli ir pilnai išgydė, žinoma tai turėjo savo kainą. Bet tikrai neturiu kuo skųstis, gerai, kad daro daug tyrimų - sumažėja "pražiūrėjimo" galimybių, man tai buvo svarbiausia. Pažįstamiems su panašiom problemom rekomendavau, blogų atsiliepimų dar negirdėjau.

2017-06-05, 15:41 | IP: *.*.*.*
2017-03-17, 15:29 | IP: *.*.*.*

2017-02-21, 23:41 | IP: *.*.*.*

2017-01-01, 18:29 | IP: 78.56.205.3

mano vaikinui buvo atsiradę tokių problemų "ten", kad mažiausiai pusę metų santykiai virto kažkokia kankyne. kadangi vyrams nėra didesnės gėdos nei pripažinti tokias problemas, tai tuomet ir gydymas uždelsiamas. bet kai galų gale visai prispaustas skausmo draugas apsilankė pas Buragą, ne tik fiziškai išsigydė, bet ir matosi visai pakeitė nuomonę apie urologus. buvau skaičiusi apie tokius "specialistus", kurie įsivaizduoja, kad vyrams jų problemos kelnėse nekelia jokių jausmų, o tikrai kelia ir gėdą ir baimes, viską. buragas tikrai informatyviai ir išsamiai, etiškai išdėstę draugo gydymo eigą, pasiūlė reikalingus tyrimus ir procedūras. vaikinas praktiškai po savaitės pagijo ir iškart pasijautė ir lytinio mūsų gyvenimo pagerėjimas.
reikėjo dviejų vizitų, kartu su gydymu konsultacijoms dar padarė nuolaidą ir dar davė daug profilaktinių patarimų, kaip ateity išvengti panašių ligų. tai manau viskas tvarkoje su šiuo daktaru,

2016-11-23, 17:15 | IP: 5.20.125.113

Vizito metu gydytojas buvo malonus, pasirode ismanantis savo darba. Paskirtas gydymas - tinkamas. Aciu!

2014-12-15, 16:19 | IP: 84.240.24.153

Kaip supratau, jis beveik visiems, o gal ir visiems pacientams skyria proceduras savo lazerines terapijos komplekse. Vienas kursas apie 1000 lt, bet siulo daryti keleta kursu su pertrauka. O tam kad paskirti tokias proceduras, aisku reikia surasti ir lyga :) kuria aisku galima butu gydyti tik siomis stebuklingomis proceduromis ir kuo ilgiau tuo geriau :)
Zodziu, man pasirode keista, kad visiems savo pacientams jis skiria vienodas proceduras ir dauguma pacientu dare tai jau pakankamai ilga laika. Tai kad po eiliniu tyrimu ir daktaro isvadu kad manes dar laukia ilgas gydymas lazeriu pagalba, nuejau pas kita specialista ir man pasake kad as visiskai sveikas, tada nuejau dar pas kita, ir jis patvirtino kad jokiu problemu nera!

2014-10-06, 12:54 | IP: 212.52.56.70

Gydytojas, zino kaip gydyti, turi daug metodu, matosi, kad patyres ir kruopstus. Labai brangu, niekaip nesupratau uz ka mokejau, visai neatitiko kainorastis ir mano sumoketos sumos, vertina pagal zmogaus materialine padeti ir paskiria kainas.

2013-12-18, 06:31 | IP: 5.20.213.147

Patiko, jog bendrauja issamiai, stengiasi viska isaiskinti, isnaudojo minuciu tikslumu visa konsultacija (30min). Elgesi profesionaliai. Nepatiko tai, kad mano draugui dare tyrimus, kurie is principo reikalingi nebuvo. Ir ji ir mane "prigasdino", kad turim abu kazka rimto, kiekvienam rekomendavo pasidaryti tyrimus po 500-600lt ir tik tada ziuresim kaip paskui. Paklausus ar tai skubu, nes siuo metu finansai suvarzyti, pasake, kad "nelabai, galima ir po poros menesiu".
Su draugu ilgai dvejojom del jo gydymo profesionalumo. Galutiniame taske paaiskejo, kad turejom pienlige abudu, o gydytojo akyse pasijauciau turi gimdos kaklelio vezi. Gerai, kad ir sutaupem po 600 lt :)

2013-03-12, 11:46 | IP: 31.7.60.220

Malonus ir paslaugus daktaras.

2013-02-27, 14:21 | IP: 194.126.252.241

Grąžino pinigus, sumokėtus už konsultaciją, t.y. 150 Lt. Liga, dėl kurios kreipiausi: balanopostitas;
Gydė apie 4 savaites (4 vizitai, 4-as nemokamas).
Gydė keliais antibiotikais, eksperimentavo tepaliukais ir pan.
Pirmas dvi savaites būklė neblogėjo, vėliau, stipriai komplikavosi.
Pakeičiau gydytoją.
Kitas gydytojas kategoriškai konstatavo, kad paskirtas gydymas buvo netinkas ir komplikacijos tik dėl jo.
Komplikacijų esmė: visa varpos galvutė ir apyvarpės vidinė dalis tapo viena atvira žaizda.
Paskyrus tinkamą gydymą pasveikau per maždaug 10 dienų.
Patirti nuostoliai dėl netinkamo gydymo ir komplikacijų - apie 2.000Lt (tyrimai, vaistai, nuostoliai dėl nedarbingumo), neskaitant moralinės žalos ir ištverto skausmo.

2011-08-26, 20:35 | IP: *.*.*.*