Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Sruogienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-07-02, Nr. MPL-15461, Galiojanti

2020-01-30, 21:32 | 3

Apžiūrėjo, kas buvo būtina, i kai kuriuos mano klausimus atsakė siaip sau, be detalesnio paaiškinimo, nors aš tam ir klausinėjau, kad ji gaut. Toks jausmas, kad turi žodžius traukti, juk pats sau diagnozės negali nusistatyti, tad noretusi kad gydytojas butų nuoseklus ir detalus problemai

2019-05-10, 20:29 | 4

Puiki medikė, tikra profesionalė. Šįryt pašalino mano dvimečiui mažyliui adenoidus, popiet jis jau lakstė laimingas, lyg nieko ir nebuvo, lengvai atsigavo, kvėpuoja pilna krūtine, nebevaikšto išsižiojęs. Nors šiandien tik pirma diena, bet rezultatas akivaizdus- gydytoja auksinėm rankom.
Po operacijos kelis kartus aplankė, rūpinosi, suteikė visą reikalingą informaciją. Džiaugiuosi, jog papuolėm pas ją. Rekomenduoju.

2017-10-15, 02:41 | 1

Noriu pasidalinti karčia patirtimi pas šią daktarę. Buvo suplanuotas klausos tyrimas su nejautra suneliui 7men. Visada lankėmės pas kita specialiste, bet tyrimui paskyrė šią.
Atėjo suplanuota diena nuvykom į lygoninę, paskyrė palata. Apžiūrėjo fiziologė, viską paaiškino labai išsamiai ir mandagiai. Po to prasidėjo blogos dienos pradžia kaip susitikom Juliją Sruogienę. Buvo tiesiog nemandagi. Na su žmona galvojam gal nuo ryto dar pikta. Toliau jau atėjo ta akimirka kaip nuvykom tyrimui. Suneli užmigdė ir puse valandos be reikalo mano vaikas buvo migdomas dujomis kol pagaliau pasirodė daktarė. Ji užtruko gal 20min tyrime. Išėjo nepasake nei kaip sekesi nei kad viskas gerai, ar blogai. Parsivežėm suneli mieganti į palatą. Daktarė atėjo po maždaug 40min. Ir net nepaklausė kaip vaikas, tik paklause ar atsikėlė nepasakė apie tyrima nieko. Tada vėl pasirodė po kokios valandos. Tuomet dar leliukas miegojo. Nežinau kaip kitiems, bet mums parodė protu nesuvokiama abejinguma. (Aš praleidžiu visas smulkmenas.)

2017-03-19, 12:48 | IP: *.*.*.*
2016-02-01, 15:32 | IP: 194.110.220.12

Gydytoja suteikia išsamią konsultaciją, aiškinasi nusiskundimo priežastis ir pateikia rekomendacijas. Dirba labai profesionaliai.

2016-02-01, 15:28 | IP: 194.110.220.12

Gydytoja rūpinasi pacientu - siekia, kad jo nusiskundimas būtų ištirtas iki galo. Noriai konsultuoja ir pasakoja. Maloniai bendrauja ir dirba itin profesionaliai.

2015-12-15, 22:09 | IP: *.*.*.*
2015-08-29, 12:18 | IP: *.*.*.*
2015-03-18, 09:11 | IP: 84.46.156.77

Rekomenuoju! Konkreti, patikima gydytoja.

2015-01-20, 17:19 | IP: *.*.*.*

2015-01-06, 12:14 | IP: *.*.*.*

2013-10-31, 14:56 | IP: 84.15.181.146

mes dabar salinom adenoidus puiki gyditoja rupestinga ir svarbiausia manau,NIEKO NEKAINAVO

2012-06-13, 17:42 | IP: 78.60.64.206

Labai nuoširdi,rūpestinga,tai GYDYTOJA iš didžiosios raidės.Kiek ji padėjo mano dukrai vėl puikiai girdėti.Lankomės pas ją ir rezultatai-puikūs!Darė net tris operacijas ir viskas be komplikacijų.Viską išsamiai paaiškina,žmogiška ir neišdidi.Jei dar reikėtų kada kreiptis,rinkčiausi tik šią gydytoją.Sėkmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime!

2012-02-16, 16:29 | IP: *.*.*.*

2011-11-02, 13:16 | IP: 193.219.87.220

Miela, profesionali, rūpestinga gydytoja. Džiaugiamės, kad puikiai išoperavo mūsų vaiko auseles. Jis dabar girdi kuo geriausiai. Didžiausia padėka šiai gydytojai.