Pacientai, kurie rekomenduoja Virginijus Diržauskas, %

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12746, Galiojanti

Diržauskas Virginijus dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Diržauskas Virginijus?

2019-05-08, 11:19 | 3

Issiblaskes nenuotaikoje gydytojas. Kazkada buvo geras specialistas, bet laikas tikriausiai daro savo…

2018-11-29, 00:24 | 1

Visų laikų nerealus gydytojas Jis superinis. Tokių kaip šis daktaras daugiau nerasi!! Ačiū už išgelbėta gyvybę!

2018-10-02, 15:05 | 1

Nuostabus gydytojas,profesonalumas,visada bus optimistiškas nuteiks žmogų geriausia linkme ! Sveikatos jums Daktare !

2017-05-03, 23:32 | IP: 195.12.163.160

Jau 7 metai kaip esu šio Nuostabaus Profesionalaus žmogiškumo įsikūnijimo pacientė. Tik jo dėka šiandien gyvenu pilnavertį moterišką gyvenimą. Taip lengvai bendraujančio, super psichologo dar nesu sutikusi. Ligoninėj gulėjau dvi savaites, per dieną ir kiekvieną dieną, kiekvieną ligonį aplankydavo bent po 4 kartus! Visada su šypsena, malonus. Aš iš tiesų esu be žodžio šiam žmogui apibūdinti. Pas savo ginekologę kažkada prieš 20 metų eidavau, tai ir piešdavo receptus vaistams... Patekau pas gyd. V. Diržauską - taikliai išdėstė esamą situaciją, sudėliojo taškus ant i,.... ir pasidomėjo ar aš noriu vaistų. Papurčiau galvą, kad nenoriu, jis patvirtino, kad jų man ir nereikia. Viena operacija ir aš GYVENU! Ačiū šiam nuostabiam žmogui!

2017-01-24, 13:03 | IP: 78.61.127.66

Nuostabus gydytojas. Jo deka dabar turiu nuostabu vaikeli. Aciu.

2016-12-28, 14:11 | 4

Pats pačiausias ????????????atsakė į visus rūpimus klausimus.
Ačiū Jam ir Jo sūnui už puikų profesionalumą, už žmogiškumą, paprastumą bei atlikta operacija.

2016-10-21, 17:55 | IP: 195.182.74.19

Tikrų tikriausias PROFAS! Jeigu reiks ir pabars, bet tikrai skirs reikiamą gydymą, paaiškins esamą ir galimą situaciją. Nevengia sudėtingų atvejų, jų imasi ir svarbiausia išgydo.

2016-07-22, 16:16 | IP: 86.100.161.221

Nuostabus gydytojas, visapusiškai įsigilina į moters problemą, puikus bendravimas, realiai pasako situaciją. Dariausi pas jį operaciją, dėmesys, priežiūra pooperaciniame laikotarpyje nuostabi. Į visus klausimus atsako aiškiai, vaizdžiai, kompetetingai. Tai vienas geriausių ginekologijos specialistų tiek respublikos, tiek Europos mąstu. Ačiū, daktare kad esate!

2016-04-12, 09:09 | IP: 84.15.180.27

Labai rupestingas, nuosirdus, viska paaiskina suprantamai, daktaras is ddziosios raides. Geriausias savo srities specialistas ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, kalbu is savo patirties

2014-03-16, 20:27 | IP: 78.63.151.247

Jau 101-ąjį kartą įsitikinu, kad tai tas Gydytojas ir Žmogus, apie kuriuos sakoma, "nepakeičiamų nėra, bet yra NEPAKARTOJAMI".

Esate Virginijus Diržauskas?