Pacientai, kurie rekomenduoja Virginijus Diržauskas, %

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12746, Galiojanti

Diržauskas Virginijus dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Diržauskas Virginijus?

2019-09-30, 11:29 | 1

Virginijus Diržauskas yra Gydytojas iš didžiosios raidės. Jis ne tik absoliutus savo srities profesionalas, bet ir nepaprastai šiltas bei švelnus. Jis skiria laiko paaiškinti visą situaciją, atsako į rūpimus klausimus, iš šio Gydytojo sklinda nuoširdi meilė ir rūpestis pacientais. Patekusi pas jį jaučiausi absoliučiai saugi ir užtikrinta, kad manimi bus tinkamai pasirūpinta, niekas nebus pražiūrėta. Ačiū Jums.

2019-05-08, 11:19 | 3

Issiblaskes nenuotaikoje gydytojas. Kazkada buvo geras specialistas, bet laikas tikriausiai daro savo…

2018-11-29, 00:24 | 1

Visų laikų nerealus gydytojas Jis superinis. Tokių kaip šis daktaras daugiau nerasi!! Ačiū už išgelbėta gyvybę!

2018-10-02, 15:05 | 2

Nuostabus gydytojas,profesonalumas,visada bus optimistiškas nuteiks žmogų geriausia linkme ! Sveikatos jums Daktare !

2017-05-03, 23:32 | IP: 195.12.163.160

Jau 7 metai kaip esu šio Nuostabaus Profesionalaus žmogiškumo įsikūnijimo pacientė. Tik jo dėka šiandien gyvenu pilnavertį moterišką gyvenimą. Taip lengvai bendraujančio, super psichologo dar nesu sutikusi. Ligoninėj gulėjau dvi savaites, per dieną ir kiekvieną dieną, kiekvieną ligonį aplankydavo bent po 4 kartus! Visada su šypsena, malonus. Aš iš tiesų esu be žodžio šiam žmogui apibūdinti. Pas savo ginekologę kažkada prieš 20 metų eidavau, tai ir piešdavo receptus vaistams... Patekau pas gyd. V. Diržauską - taikliai išdėstė esamą situaciją, sudėliojo taškus ant i,.... ir pasidomėjo ar aš noriu vaistų. Papurčiau galvą, kad nenoriu, jis patvirtino, kad jų man ir nereikia. Viena operacija ir aš GYVENU! Ačiū šiam nuostabiam žmogui!