Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Kezytė, %

Akušeris

Išduota: 2019-03-08, Nr. APL-00412, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kezytė Ieva dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kezytė Ieva?

2023-10-01, 08:03 | Registruotas lankytojas 3

Akušerė visiškai nemokanti bendraut, neišsivaizduoju kam ji galėjo patikt su tokiu bendravimu, jokios atjautos, kai budėjimas buvo, tai pergyvenau, kad tik nieko iš jos nereikėtu, susireikšminimas maksimalus, pašiurpom abu su vyru.

2023-04-25, 10:27 | Registruotas lankytojas 5

Ieva - nuostabi akušerė! Visada kantriai atsakydavo į visus rūpimus klausimus iki gimdymo. Yra itin atidi, profesionali ir rūpestinga. Esu daugiau nei dėkinga už visà pagalbà.

2022-09-05, 22:59 | Registruotas lankytojas 1

Akušerė Ieva buvo tas žmogus, kuris mane nuramino ir suteikė pasitikėjimo tiek savim pačia tiek personalu gimdymo metu. Esu jai dėkinga už jos profesionalumą, konkretumą, bei empatiškumą.
Kai atvykome į gimdyklą, sąrėmiai jau buvo gerokai įsivažiavę, buvau mažai susikoncentravusi į savo kvėpavimą. Akušerė Ieva priėjusi arti, ramiu balsu pasakė: ,,Daiva, kvėpuokit, ir jums reikia dėguonies ir vaikeliui” - ir man užteko šių žodžių, kad aš nukreipčiau mintis nuo skausmo link kvėpavimo. Sąrėmio metu stipriai įsikibau jai į ranką, tą sąrėmį padėjo man ištverti kartu. Po to į jos vietą atsitojo mano vyras ir visą likusį gimdymo laiką išbuvome susikibę rankomis.
Malonus bendravimas, palaikymas, padrąsinantys žodžiai - gimdymo metu tai labai padeda!
Ačiū jums Ieva už tai!

Daiva K.
2022 06 07

2020-12-31, 11:47 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi akušerė.
Profesionali, žmogiška, empatiška.
Žmonos gimdymas praėjo puikiai jau vien dėl akušerės Ievos.
Išlikite tokia visą savo profesinį gyvenimą. Tokių savybių ir reikia akušerei!
Didžiausios kantrybės, stiprybės, telydi sėkmė!
Ačiū jums!

2020-10-12, 18:24 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi, jautri, dėmesinga, rūpestinga akušerė. Ačiū Jums už darbą ir pagalbą ateinant dukrelei į šį pasaulį!!!
Neringa ir Aurimas