Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Žilėnienė, %

Gydytojas vaikų pulmonologas

Išduota: 2010-11-09, Nr. MPL-16802, Galiojanti

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2012-11-06, Nr. MPL-18210, Galiojanti

Žilėnienė Jolanta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Žilėnienė Jolanta?

0.1

Bandžiau susisiekti, bet nepavyko

2019-04-09, 22:26 | 1

Puiki gydytoja, labai gražiai bendrauja su vaikais, visko išsiklausinėjo, atidžiai apžiūrėjo, skyrė reikiamus tyrimus, negailėjo patarimų ir dėl kitų sveikatos problemų. Tik geriausi žodžiai, daugiau tokių šiltų ir kompetetingų gydytojų.

2017-04-29, 23:00 | IP: 78.158.7.193

Labai maloni, šilta ir rūpestinga gydytoja. Puikiai sutaria su mažaisiais savo pacientais. Labai dėmesingai išklauso ir skiria pakankamai laiko konsultacijai.

2016-10-12, 18:44 | IP: 90.137.25.39

Nuostabi asmenybe, gydytoja. Issamiai isanalizavo situacija, pasiule ir paaiskino gydyma, matyti, kad labai myli ir gerbia vaikus, savo pacientus, labai maloniai bendrauja. Linkiu kuo daugiau sutikti tokiu gydytoju. Nuosirdziai ir pagarbiai Jusu pacientai ????

2016-03-21, 12:21 | IP: 188.69.208.181

Nuostabi butybe. Savo rogese. Gera specialiste. Jauciasi palaikymas. Kad visi tokie butu. Didelis jai Aciu. Su Dievuliu

2016-03-09, 10:51 | IP: 84.240.34.124

Labai rūpestinga gydytoja, skyrė visus tyrimus, maloniai išaiškindavo visus rūpimus klausimus, atsakingai dirba, gražiai bendrauja su vaikais. Vien geri atsiliepimai. Gal dar galėjom pagulėti dėl slogos ir kosulio, bet gydytoja įspėjo, kad galime pasigauti virusą.

2011-09-22, 16:06 | IP: 188.69.226.47

Pirmą kartą su nei metukų neturinčiu sūneliu patekome į ligoninę. Pirmoji para praėjo reanimacijoje. Paskui perkėlė į 1-ąjį vaikų vaikų ligų skyrių. Vienintelė gydytoja visame skyriuje vaikų pulmonologė Jolanta Žilėnienė su nuoširdžiu rūpestingumu ir profesionaliai prižiūrėjo mūsų vaiką, kiti gydytojai per savo budėjimo laiką tik įkišdavo galvą į palatą ir pasiteiraudavo, kokia sūnaus temperatūra. Atrodė, kad jis jiems nerūpėjo. O temperatūra kildavo virš 40 laipsnių, kurią, beje, matavome mes patys, tėvai, med. seserys to nedarė, išskyrus vieną (per gyd. Jolantos Žilėnienės budėjimo pamainą). Gal tokia tvarka. Tik keistoka tvarka.
Gyd. Jolanta Žilėnienė savo budėjimo metu kelis kartus užeidavo į mūsų palatą, apžiūrėdavo sūnų, paklausydavo ar plaučiuose nesigirdi karkalų, sūnui labai karščiuojant skyrė lašinę. Žodžiu, buvau net sugraudinta tokiu rūpesčiu, nuoširdžiais pokalbiais ir paaiškinimais apie sūnaus ligą. Tiesiog kitokio gydytojo neįsivaizduoju. Jis toks ir turi būti: profesionalus ir rūpestingas. Dabar be baimės patikėčiau savo vaiką tik šiai gydytojai. Labai ramiai ir neskubėdama atsakė į visus mums (tėvams) rūpimus klausimus. Išsamiai paaiškino tyrimus, netgi nurodė, į ką ateityje turėtume atkreipti dėmesį.
Jei atvirai, norėčiau tokio pediatro savo vaikui poliklinikoje.

Esate Jolanta Žilėnienė?
2011-09-16, 14:29 | IP: 62.212.204.115

Jei atvirai, norėčiau tokio pediatro savo vaikui poliklinikoje.

Esate Jolanta Žilėnienė?