Pacientai, kurie rekomenduoja Danijal Samitov, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-03-05, Nr. MPL-12693, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-03-05, Nr. MPL-12693, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2021-06-30, 15:11 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju!

2021-06-25, 12:58 | Registruotas lankytojas 13

Tikras profesionalas

2021-03-30, 17:06 | Registruotas lankytojas 1

Dėl pablogėjusios sveikatos negalėjau atvykti į paskirtą vizitą, todėl paprašiau, kad daktaras susiektų telefonu trumpai konsultacijai. Daktaras paskambino ir pasakė, kad jis neteikia jokių konsultacijų telefonu, nors atvejis ir labai skubus, turimos odos nuotraukos, aiškūs simptomai, daktaras net nesileido į kalbas ir nesutiko nieko patarti, pasakė tik, kad tepčiau odą vazelinu ir kad neaiškinčiau jam kaip reikia dirbti, prašydama pagalbos. Esu be galo nusivylusi, tokiu nerūpestingu daktaro elgesiu, niekam nerekomenduočiau, problema liko neišspręsta.

2021-02-22, 16:26 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai 0 kompetencijos, su padidinamu stiklu žiūrėjo ir nematė, kas akivaizdu. Lyg ir nustatė liga bet jokio paaiškinimo. Gaila kad pas gerus gydytojus reikia eiti privačiai ir mokėti didelius pinigus, nes akivaizdžiai negali sulaukti pagalbos kai moki sveikatos draudimą, bet naudos jokios.

2021-02-11, 12:02 | Registruotas lankytojas 1

Malonus, korektiškas savo srities specialistas. Taip, nedaugiažodžiauja, tačiau yra atidus ir paaiškina apie problemą bei gydymą. Visada paskaitau "pincetą" prieš vizitą pas gydytojus, radau nemažai nepatenkintų pacientų, tačiau mano patirtis šiandien (pirmas vizitas) labai teigiama. Padėka gydytojui ir geriausios jam sėkmės.

2021-01-28, 10:35 | Registruotas lankytojas 1

Turbūt ne veltui pas gydytoją patekti galima tą pačią dieną vos užsiregistravus, nes niekas matyt nenori pas jį lankytis. Vizitas užtruko dvi minutes, gydytojas neuždavė nė vieno klausimo man (pacientui), išskyrus pirmąjį "Pasakokit, klausau". Į probleminę vietą žvilgtelėjo pora sekundžių ir "nustatė diagnozę". Neklausė jokių klausimų apie mano gyvenimo būdą/vartojamą kosmetiką/maistą, bet ką, kas galėtų įtakoti problemą. Neklausė, kiek laiko mane kamuoja problema, ar buvau pas kitus specialistus, ar vartoju kokius nors vaistus, ar esu dariusis kažkokius tyrimus. NIEKO. Bandžiau pati kažkiek monologu pasakyti, kai jis jau suvedinėjo e-receptą. Pasakė, kad išrašė tepalą, tepti 10 dienų ir viskas. Bandžiau klausti, ar nemano, kad galbūt reiktų tam tikrus kraujo tyrimus padaryti ar pan., mane nutraukė ir pakartojo, kad e-receptas bus prieinamas už 20 min., viso gero. Buvau apstulbinta,dar nesu buvusi pas gydytoją, kuris paciento nepaklaustų nė vieno klausimo. Nerekomenduoju.

2020-10-16, 12:28 | Registruotas lankytojas 2

Štai Šeškinės poliklinikos šeimos gydytojo paskirto vizito pas dermatologą D. S. dialogas (pokalbio turinys nekeistas):
- Laba diena
D.S. - kas jums? (arogantiškai ir piktai, intonacija buvo stabiliai nemandagi viso vizito metu)
- plaukų slinkimas, neauga nauji....
D.S. - mokslui yra nežinoma, dėl ko slenka JŪSŲ plaukai!
- ir? (net pasimečiau)
D.S. - dar karta kartoju - mokslui yra nežinoma dėl ko slenka jūsų plaukai!
- tai jus net nežiūrėsite?
D.S (apie metro atstumu žvilgtelėjo į galvą) - MATAU!
- ir?!
D.S trečia karta pakartojo, kad mokslui yra nežinoma mano plaukų slinkimo priežastis
- daktare, tai aš visus tyrimus prieš vizitą atlikau, gal pažiūrėsite?
D. S - TIKIU! (tyrimų net nepažiūrėjo) ir išrašė "universalų" tepalą, kuris pasak D.S "visiems padeda, net vyrams, TAI GAL IR JUMS PADĖS). Išvažiavau. Galvoje buvo viena mintis "o kas čia dabar buvo?"
Pozityviai: 1. džiaugiuosi, kad sugebu valdyti emocijas. 2. gerai, kad jis tik dermatologas (ne ginekologas, reanimatologas, onkologas ir tt, nors žinant, kad plaukų slinkimas gali būti labai rimtų susirgimų, net onkologinių, simptomu, tai...)
D.S norėčiau priminti Avicenos žodžius: "Nebūna beviltiškų ligonių. Būna beviltiškų gydytojų", bei kad tapti gydytoju nereiškia, kad mokymosi procesas baigėsi gavus licencija. D.S patarčiau pastudijuoti trichologiją, plauku slinkimo etimologiją, susipažinti su diagnostikos metodais ir tik nustačius priežastį skirti kiekvienam atvejui tinkama gydymą (arba nukreipti pas tinkamą gydytoją), bet neskirti "universalų" tepalą, kuriam be to, yra būdingas "atsisakymo sindromas" (trichologų atliktų tyrimu duomenimis).
P. S. vizito pas kitą gydytoją metu, buvo paskirti visi reikalingi papildomi tyrimai plaukų slinkimo priežasties nustatymui, išnagrinėti ankščiau atliktų tyrimų rezultatai, nustatytas plaukų slinkimo procentas, ištirta odos ir folikulių būklė, nustatyta diagnozė, paskirtas kompleksinis gydymas (kitais preparatais negu skyrė D. S.), išsamiai ištirta ligų istorija ir paaiškinta kas galėjo išprovokuoti plaukų slinkimą, paneigta plaukų retėjimo diagnozė, patarta gavus visų tyrimų atsakymų duomenis, kreiptis į šeimos gydytoją, dėl medžiagų trukumo priežasties (jeigu tokio atsiras), nustatymo.

2020-01-03, 13:27 | Registruotas lankytojas 1

Atvykau žinodamas, kad poliklinika yra ne privati klinika, bet vyliausi, kad mano, kaip mokesčių mokėtojo pinigais mokama alga geram daktarui. Bet... Paprašiau įvertinti odą ir patarti ką daryti, nes inkštyrų ir pulinių žmona turi išspausti 2 kart per savaitę po 50 vnt. Daktaras sako, kad oda mano puiki ir aš be reikalo gilinuos. Aš jam dar kartą pasakiau viską, o jis vėl tą patį... Gal jau užleiskime vietą jaunam ir dar nesugadintam daktarui...

2019-11-08, 01:28 | Registruotas lankytojas 1

Vizito laukiau 2 menesius,o uzejus i kabineta isejau po 15 sekundziu,gyvenime neeisiu pas toki daktara,jeigu ji galima taip pavadinti,visai nebendravo,net problemos nenorejo klausytis ir gilintis,geda,kad tokie gydytojai dirba seskines piliklinikoje.

2019-08-29, 09:27 | Registruotas lankytojas 10

Labai professionals gydytojas. Mums priėmė skubos tvarka dėl vaiko odos ūmios problemos. Labai greitai nustatė tikslią diagnozę, kurią vėliau patvirtino tyrimų rezultatai gydymas buvo veiksmingas. Esu jam dėkinga už puikų darbą. Šiaip, vizitas buvo gana skubotas, nes už durų laukė daug žmonių. Lankėmės Vytenio g. 59, Vilniaus Centro poliklinikoje.

2019-07-18, 13:06 | Registruotas lankytojas 13

Malonus gydytojas ,bet diagnozę nustatė netiksliai .Vėžio nepamatė.
Sugaištas laikas ,pasekmės neaiškios ...

2019-07-18, 13:06 | Registruotas lankytojas 13

Malonus gydytojas ,bet diagnozę nustatė netiksliai .Vėžio nepamatė.
Sugaištas laikas ,pasekmės neaiškios ...

2019-01-16, 13:01 | Registruotas lankytojas 1

Labai blogai, dar taip nėra blogai buvę gydytojo kabinete, kai gydytojas neskiria karpų nuo cystų. Nemalonus bendravimas. Kelis kartus paklausus to paties dalyko, atsakė skirtingai, dviprasmiškai, po vieną žodį, jokio paaiškinimo. Gydytojui jau laikas į pensiją, pailsėti.

2018-12-29, 12:51 | Registruotas lankytojas 1

Bendravo nemaloniai,po jo diagnozes bukle tik pablogejo. Neprofesionalus. Antra karta tikrai neeiciau.

2018-09-13, 16:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas, tikras savo srities profesionalas. Maloniai atsako i visus klausimus. Sekdamas daktaro Samitovo tolimesnius gydymo nurodymus, bei gydymo istaigas, i kurias nukreipe, sekmingai pagijau nuo jo tiksliai diagnozuotos onkologines ligos.

2018-01-18, 21:34 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-12-03, 08:34 | Registruotas lankytojas 2

Tai puikus gydytojas,demesingas,malonus tikras profas.Tiksliai nustate diagnoze ir skyre tikslų gydymą.

2017-11-17, 15:46 | IP: *.*.*.*
2017-10-25, 21:50 | IP: *.*.*.*
2017-09-26, 18:40 | IP: 88.119.151.59

Konkretus ir profesionalus gydytojas. Pats geriausias specialistas. Tobulinasi nuolatos.
Rekomenduoju visiems. Iš karto nustato diagnozę.

2017-08-01, 12:32 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-07-17, 12:59 | IP: 78.60.36.122

Seniai neteko matyti tokio malonaus daktaro nors nedažnai labiausiai

2017-04-25, 15:35 | IP: *.*.*.*
2016-09-05, 22:50 | IP: *.*.*.*

2016-02-24, 06:41 | IP: 78.56.73.17

Konkretus ir mandagus. Jei reiktų kreipčiausi ir vėl.

2015-12-26, 16:43 | IP: 5.20.101.193

Noriu pasidalinti savo istorija. Sergu psioriaze jau treti metai, nerandu tinkamų vaistų, kurie palengvintų šios ligos būklę. Atsitiktinumo tvarka patekau pas šį daktarą ir esu laiminga, nes jo išrašyti vaistai pradėjo veikti jau po 3 dienų. Be to jis davė nemažai patarimų kaip gyventi su psioriaze, kaip gyditis, ir t.t. Tai antrasisen dermatologas Santariškių klinikose, pas kurį lankausi, tačiau lyginant su pirmuoja gydytoja (pavardės nepamenu) šis - pasirodė būtent psioriazės profesionalu.
Kalbant apie jo socialiniu įgūdžius, turiu pritarti daugumai, kad nemoka žmogus bendrauti, ir tarsi bando kuo greičiau atsikratyti, tačiau bent jau mano atvėeu visą reikalingą informaciją aš gavau.

2015-06-26, 21:39 | IP: *.*.*.*

2015-04-22, 12:53 | IP: *.*.*.*

2014-12-04, 14:53 | IP: 84.240.40.206

Pasiskaičiau aš čia neigiamų atsiliepimų ir nenorėjau eiti pas šį gydytoją. Mama sako, nebuk kvaila, puikus specas. Na galvoju dzn, einu. Tai žinokit nuostabus specas tikrai: priėmė laiku, apžiūrėjo, atsakė į visus klausimus ir išrašė vaistų, kurie padėjo jau kitą dieną - mes gi norime pasveikti per vieną dieną? Jeigu jums reikia specialisto su laaabai profesionaliomis žiniomis ir nereikia, kad papūstų, žinot kur, rinkites šį mediką. o jei reikia "uci puci", tada pas jį neeikit ir negadinkit niekam nervų.

2014-10-16, 05:55 | IP: *.*.*.*

2013-04-26, 15:15 | IP: *.*.*.*