Pacientai, kurie rekomenduoja Danijal Samitov, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-03-05, Nr. MPL-12693, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-03-05, Nr. MPL-12693, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2.5

2.5

2022-02-18, 16:23 | Registruotas lankytojas 1

labai malonus gydytojas, išklausė visus nusiskundimus, labai išsamiai paaiškino gydymo eigą ir bendravo, apskritai, profesionaliai ir mandagiai.

2021-11-12, 01:45 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas profesionalus, išklausęs nusiskundimų, apžiūrėjo ir greitai nustatė diagnozę, išdėstė ligos eigą, gydymo metodus ir kaip saugiklį išrašė vaistus, nors dėl agresyvios dozuotės ir mano amžiaus grupės jų nerekomendavo esant stabiliai būklei.
Atsakė į visus rūpimus klausimus.

2021-06-25, 12:58 | Registruotas lankytojas 14

Tikras profesionalas

2021-02-11, 12:02 | Registruotas lankytojas 1

Malonus, korektiškas savo srities specialistas. Taip, nedaugiažodžiauja, tačiau yra atidus ir paaiškina apie problemą bei gydymą. Visada paskaitau "pincetą" prieš vizitą pas gydytojus, radau nemažai nepatenkintų pacientų, tačiau mano patirtis šiandien (pirmas vizitas) labai teigiama. Padėka gydytojui ir geriausios jam sėkmės.

2019-08-29, 09:27 | Registruotas lankytojas 14

Labai professionals gydytojas. Mums priėmė skubos tvarka dėl vaiko odos ūmios problemos. Labai greitai nustatė tikslią diagnozę, kurią vėliau patvirtino tyrimų rezultatai gydymas buvo veiksmingas. Esu jam dėkinga už puikų darbą. Šiaip, vizitas buvo gana skubotas, nes už durų laukė daug žmonių. Lankėmės Vytenio g. 59, Vilniaus Centro poliklinikoje.

2018-09-13, 16:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas, tikras savo srities profesionalas. Maloniai atsako i visus klausimus. Sekdamas daktaro Samitovo tolimesnius gydymo nurodymus, bei gydymo istaigas, i kurias nukreipe, sekmingai pagijau nuo jo tiksliai diagnozuotos onkologines ligos.

2017-12-03, 08:34 | Registruotas lankytojas 2

Tai puikus gydytojas,demesingas,malonus tikras profas.Tiksliai nustate diagnoze ir skyre tikslų gydymą.

2017-09-26, 18:40 | IP: 88.119.151.59

Konkretus ir profesionalus gydytojas. Pats geriausias specialistas. Tobulinasi nuolatos.
Rekomenduoju visiems. Iš karto nustato diagnozę.

2017-07-17, 12:59 | IP: 78.60.36.122

Seniai neteko matyti tokio malonaus daktaro nors nedažnai labiausiai

2016-02-24, 06:41 | IP: 78.56.73.17

Konkretus ir mandagus. Jei reiktų kreipčiausi ir vėl.

2015-12-26, 16:43 | IP: 5.20.101.193

Noriu pasidalinti savo istorija. Sergu psioriaze jau treti metai, nerandu tinkamų vaistų, kurie palengvintų šios ligos būklę. Atsitiktinumo tvarka patekau pas šį daktarą ir esu laiminga, nes jo išrašyti vaistai pradėjo veikti jau po 3 dienų. Be to jis davė nemažai patarimų kaip gyventi su psioriaze, kaip gyditis, ir t.t. Tai antrasisen dermatologas Santariškių klinikose, pas kurį lankausi, tačiau lyginant su pirmuoja gydytoja (pavardės nepamenu) šis - pasirodė būtent psioriazės profesionalu.
Kalbant apie jo socialiniu įgūdžius, turiu pritarti daugumai, kad nemoka žmogus bendrauti, ir tarsi bando kuo greičiau atsikratyti, tačiau bent jau mano atvėeu visą reikalingą informaciją aš gavau.

2014-12-04, 14:53 | IP: 84.240.40.206

Pasiskaičiau aš čia neigiamų atsiliepimų ir nenorėjau eiti pas šį gydytoją. Mama sako, nebuk kvaila, puikus specas. Na galvoju dzn, einu. Tai žinokit nuostabus specas tikrai: priėmė laiku, apžiūrėjo, atsakė į visus klausimus ir išrašė vaistų, kurie padėjo jau kitą dieną - mes gi norime pasveikti per vieną dieną? Jeigu jums reikia specialisto su laaabai profesionaliomis žiniomis ir nereikia, kad papūstų, žinot kur, rinkites šį mediką. o jei reikia "uci puci", tada pas jį neeikit ir negadinkit niekam nervų.