Pacientai, kurie rekomenduoja Danijal Samitov, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

2020-01-03, 15:27 | Registruotas lankytojas 1

Atvykau žinodamas, kad poliklinika yra ne privati klinika, bet vyliausi, kad mano, kaip mokesčių mokėtojo pinigais mokama alga geram daktarui. Bet... Paprašiau įvertinti odą ir patarti ką daryti, nes inkštyrų ir pulinių žmona turi išspausti 2 kart per savaitę po 50 vnt. Daktaras sako, kad oda mano puiki ir aš be reikalo gilinuos. Aš jam dar kartą pasakiau viską, o jis vėl tą patį... Gal jau užleiskime vietą jaunam ir dar nesugadintam daktarui...

2019-11-08, 03:28 | Registruotas lankytojas 1

Vizito laukiau 2 menesius,o uzejus i kabineta isejau po 15 sekundziu,gyvenime neeisiu pas toki daktara,jeigu ji galima taip pavadinti,visai nebendravo,net problemos nenorejo klausytis ir gilintis,geda,kad tokie gydytojai dirba seskines piliklinikoje.

2019-08-29, 12:27 | Registruotas lankytojas 10

Labai professionals gydytojas. Mums priėmė skubos tvarka dėl vaiko odos ūmios problemos. Labai greitai nustatė tikslią diagnozę, kurią vėliau patvirtino tyrimų rezultatai gydymas buvo veiksmingas. Esu jam dėkinga už puikų darbą. Šiaip, vizitas buvo gana skubotas, nes už durų laukė daug žmonių. Lankėmės Vytenio g. 59, Vilniaus Centro poliklinikoje.

2019-07-18, 16:06 | Registruotas lankytojas 12

Malonus gydytojas ,bet diagnozę nustatė netiksliai .Vėžio nepamatė.
Sugaištas laikas ,pasekmės neaiškios ...

2019-07-18, 16:06 | Registruotas lankytojas 12

Malonus gydytojas ,bet diagnozę nustatė netiksliai .Vėžio nepamatė.
Sugaištas laikas ,pasekmės neaiškios ...

2019-01-16, 15:01 | Registruotas lankytojas 1

Labai blogai, dar taip nėra blogai buvę gydytojo kabinete, kai gydytojas neskiria karpų nuo cystų. Nemalonus bendravimas. Kelis kartus paklausus to paties dalyko, atsakė skirtingai, dviprasmiškai, po vieną žodį, jokio paaiškinimo. Gydytojui jau laikas į pensiją, pailsėti.

2018-12-29, 14:51 | Registruotas lankytojas 1

Bendravo nemaloniai,po jo diagnozes bukle tik pablogejo. Neprofesionalus. Antra karta tikrai neeiciau.

2018-09-13, 19:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas, tikras savo srities profesionalas. Maloniai atsako i visus klausimus. Sekdamas daktaro Samitovo tolimesnius gydymo nurodymus, bei gydymo istaigas, i kurias nukreipe, sekmingai pagijau nuo jo tiksliai diagnozuotos onkologines ligos.

2018-01-18, 23:34 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas siaubingas. Nesugebėjo atskirti karpos nuo nuospaudos... Dermatologas neva. Jei būtų pasižiūrėjęs ilgiau nei 5 s., galbūt, būtų geriau pavykę su diagnoze. Visiška nekompetencija ir niekam nerekomenduočiau.

2017-12-03, 10:34 | Registruotas lankytojas 2

Tai puikus gydytojas,demesingas,malonus tikras profas.Tiksliai nustate diagnoze ir skyre tikslų gydymą.

2017-11-17, 17:46 | IP: *.*.*.*
2017-10-26, 00:50 | IP: *.*.*.*
2017-09-26, 21:40 | IP: 88.119.151.59

Konkretus ir profesionalus gydytojas. Pats geriausias specialistas. Tobulinasi nuolatos.
Rekomenduoju visiems. Iš karto nustato diagnozę.

2017-08-01, 15:32 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-07-17, 15:59 | IP: 78.60.36.122

Seniai neteko matyti tokio malonaus daktaro nors nedažnai labiausiai