Pacientai, kurie rekomenduoja Danijal Samitov, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-03-06, Nr. MPL-12693, Galiojanti

2020-01-03, 15:27 | 1

Atvykau žinodamas, kad poliklinika yra ne privati klinika, bet vyliausi, kad mano, kaip mokesčių mokėtojo pinigais mokama alga geram daktarui. Bet... Paprašiau įvertinti odą ir patarti ką daryti, nes inkštyrų ir pulinių žmona turi išspausti 2 kart per savaitę po 50 vnt. Daktaras sako, kad oda mano puiki ir aš be reikalo gilinuos. Aš jam dar kartą pasakiau viską, o jis vėl tą patį... Gal jau užleiskime vietą jaunam ir dar nesugadintam daktarui...

2019-11-08, 03:28 | 1

Vizito laukiau 2 menesius,o uzejus i kabineta isejau po 15 sekundziu,gyvenime neeisiu pas toki daktara,jeigu ji galima taip pavadinti,visai nebendravo,net problemos nenorejo klausytis ir gilintis,geda,kad tokie gydytojai dirba seskines piliklinikoje.

2019-08-29, 12:27 | 10

Labai professionals gydytojas. Mums priėmė skubos tvarka dėl vaiko odos ūmios problemos. Labai greitai nustatė tikslią diagnozę, kurią vėliau patvirtino tyrimų rezultatai gydymas buvo veiksmingas. Esu jam dėkinga už puikų darbą. Šiaip, vizitas buvo gana skubotas, nes už durų laukė daug žmonių. Lankėmės Vytenio g. 59, Vilniaus Centro poliklinikoje.

2019-07-18, 16:06 | 12

Malonus gydytojas ,bet diagnozę nustatė netiksliai .Vėžio nepamatė.
Sugaištas laikas ,pasekmės neaiškios ...

2019-07-18, 16:06 | 12

Malonus gydytojas ,bet diagnozę nustatė netiksliai .Vėžio nepamatė.
Sugaištas laikas ,pasekmės neaiškios ...

2019-01-16, 15:01 | 1

Labai blogai, dar taip nėra blogai buvę gydytojo kabinete, kai gydytojas neskiria karpų nuo cystų. Nemalonus bendravimas. Kelis kartus paklausus to paties dalyko, atsakė skirtingai, dviprasmiškai, po vieną žodį, jokio paaiškinimo. Gydytojui jau laikas į pensiją, pailsėti.

2018-12-29, 14:51 | 1

Bendravo nemaloniai,po jo diagnozes bukle tik pablogejo. Neprofesionalus. Antra karta tikrai neeiciau.

2018-09-13, 19:19 | 1

Labai puikus gydytojas, tikras savo srities profesionalas. Maloniai atsako i visus klausimus. Sekdamas daktaro Samitovo tolimesnius gydymo nurodymus, bei gydymo istaigas, i kurias nukreipe, sekmingai pagijau nuo jo tiksliai diagnozuotos onkologines ligos.

2018-01-18, 23:34 | 1

Gydytojas siaubingas. Nesugebėjo atskirti karpos nuo nuospaudos... Dermatologas neva. Jei būtų pasižiūrėjęs ilgiau nei 5 s., galbūt, būtų geriau pavykę su diagnoze. Visiška nekompetencija ir niekam nerekomenduočiau.

2017-12-03, 10:34 | 2

Tai puikus gydytojas,demesingas,malonus tikras profas.Tiksliai nustate diagnoze ir skyre tikslų gydymą.

2017-11-17, 17:46 | IP: *.*.*.*
2017-10-26, 00:50 | IP: *.*.*.*
2017-09-26, 21:40 | IP: 88.119.151.59

Konkretus ir profesionalus gydytojas. Pats geriausias specialistas. Tobulinasi nuolatos.
Rekomenduoju visiems. Iš karto nustato diagnozę.

2017-08-01, 15:32 | 1

Laba diena, gerbiamieji.
Esu Seskines poliklinikos paciente.

Situacija: as atvykstu i poliklinika su pusleline ant veido, veida niezti, pusleline dideja ir plinta valandom. Kreipiuosi i registratura apie 13.00 val su prasymu padeti ir iterpti mane tarp pacientu konsultacijai pas gydytoja dermatologa ar alergologa (nupasakoju sitacija apie veida). Registratore maloniai pataria atvykti po 15.00 val pas gydytoja dermatovenerologa, nes su papildomais ,,lapeliais" gydytojas zadejo priimineti po triju. Atvykstu 15.05val, ta pati registratore liepia eiti prie kabineto ir paklausti ar gydytojas, kuris dirba, DANIJAL SAMITOV mano sutiks priimti.
Nueinu prie kabineto, ten nieko nera. Pasibeldziu, gydytojo sesele per uzdarytas duris saukia ,,palaukit". Stoviu kokias 3 minutes, klausau kaip jiedu kalbasi apie grybus / grybavima. Beldziuosi dar karta sakydama, kad noriu paklausti ar mane gydytojas priims ,,su papildomu lapeliu".
Atsidaro durys. Sesele ziuredama i gydytoja tyli. O jis demonstratyviai nusisuka, ,,uzmeta" koja ant kojos, ziuredamas i sona atsako ,,ne, siandien tikrai ne".
Ta pacia diena, kai pagelbejo pavaduojantis seimos gydytojas, iseidama is poliklinikos (apie 16.15) praeidama pro dermatovenerologo kabineta dar karta pasiziurejau ar pas ji laukia eile pacientu, pamaciau, kad ir vel pacientai nelaukia ir vel buvo is uz duru girdeti, kad jie su sesute draugiskai bendrauja apie gyvenima (bet ne apie pacientu). Darbo laikas iki 19.00val. Nejaugi nebuvo nei 5 minuciu pakonsultuoti pacientes?????

2017-07-17, 15:59 | IP: 78.60.36.122

Seniai neteko matyti tokio malonaus daktaro nors nedažnai labiausiai