Pacientai, kurie rekomenduoja Danijal Samitov, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-03-06, Nr. MPL-12693, Galiojanti

2017-08-01, 15:32 | 1

Laba diena, gerbiamieji.
Esu Seskines poliklinikos paciente.

Situacija: as atvykstu i poliklinika su pusleline ant veido, veida niezti, pusleline dideja ir plinta valandom. Kreipiuosi i registratura apie 13.00 val su prasymu padeti ir iterpti mane tarp pacientu konsultacijai pas gydytoja dermatologa ar alergologa (nupasakoju sitacija apie veida). Registratore maloniai pataria atvykti po 15.00 val pas gydytoja dermatovenerologa, nes su papildomais ,,lapeliais" gydytojas zadejo priimineti po triju. Atvykstu 15.05val, ta pati registratore liepia eiti prie kabineto ir paklausti ar gydytojas, kuris dirba, DANIJAL SAMITOV mano sutiks priimti.
Nueinu prie kabineto, ten nieko nera. Pasibeldziu, gydytojo sesele per uzdarytas duris saukia ,,palaukit". Stoviu kokias 3 minutes, klausau kaip jiedu kalbasi apie grybus / grybavima. Beldziuosi dar karta sakydama, kad noriu paklausti ar mane gydytojas priims ,,su papildomu lapeliu".
Atsidaro durys. Sesele ziuredama i gydytoja tyli. O jis demonstratyviai nusisuka, ,,uzmeta" koja ant kojos, ziuredamas i sona atsako ,,ne, siandien tikrai ne".
Ta pacia diena, kai pagelbejo pavaduojantis seimos gydytojas, iseidama is poliklinikos (apie 16.15) praeidama pro dermatovenerologo kabineta dar karta pasiziurejau ar pas ji laukia eile pacientu, pamaciau, kad ir vel pacientai nelaukia ir vel buvo is uz duru girdeti, kad jie su sesute draugiskai bendrauja apie gyvenima (bet ne apie pacientu). Darbo laikas iki 19.00val. Nejaugi nebuvo nei 5 minuciu pakonsultuoti pacientes?????

2017-07-17, 15:59 | IP: 78.60.36.122

Seniai neteko matyti tokio malonaus daktaro nors nedažnai labiausiai

2017-04-25, 18:35 | IP: *.*.*.*
2016-09-06, 01:50 | IP: *.*.*.*
2016-02-24, 08:41 | IP: 78.56.73.17

Konkretus ir mandagus. Jei reiktų kreipčiausi ir vėl.

2015-12-26, 18:43 | IP: 5.20.101.193

Noriu pasidalinti savo istorija. Sergu psioriaze jau treti metai, nerandu tinkamų vaistų, kurie palengvintų šios ligos būklę. Atsitiktinumo tvarka patekau pas šį daktarą ir esu laiminga, nes jo išrašyti vaistai pradėjo veikti jau po 3 dienų. Be to jis davė nemažai patarimų kaip gyventi su psioriaze, kaip gyditis, ir t.t. Tai antrasisen dermatologas Santariškių klinikose, pas kurį lankausi, tačiau lyginant su pirmuoja gydytoja (pavardės nepamenu) šis - pasirodė būtent psioriazės profesionalu.
Kalbant apie jo socialiniu įgūdžius, turiu pritarti daugumai, kad nemoka žmogus bendrauti, ir tarsi bando kuo greičiau atsikratyti, tačiau bent jau mano atvėeu visą reikalingą informaciją aš gavau.

2015-06-27, 00:39 | IP: *.*.*.*
2015-04-22, 15:53 | IP: *.*.*.*
2014-12-04, 16:53 | IP: 84.240.40.206

Pasiskaičiau aš čia neigiamų atsiliepimų ir nenorėjau eiti pas šį gydytoją. Mama sako, nebuk kvaila, puikus specas. Na galvoju dzn, einu. Tai žinokit nuostabus specas tikrai: priėmė laiku, apžiūrėjo, atsakė į visus klausimus ir išrašė vaistų, kurie padėjo jau kitą dieną - mes gi norime pasveikti per vieną dieną? Jeigu jums reikia specialisto su laaabai profesionaliomis žiniomis ir nereikia, kad papūstų, žinot kur, rinkites šį mediką. o jei reikia "uci puci", tada pas jį neeikit ir negadinkit niekam nervų.

2014-10-16, 08:55 | IP: *.*.*.*