Pacientai, kurie rekomenduoja Sigita Anisko, %

Gydytojas nefrologas

Išduota: 2012-06-27, Nr. MPL-17627, Galiojanti

Išduota: 2008-01-11, Nr. MPL-10173, Panaikinta

Anisko Sigita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Anisko Sigita?

2017-03-10, 13:20 | 1

Po gydymosi ligoninėje, tolesniam stebėjimui buvau nukreiptas tolesniam ligos tebėjimui pas šią gydytoją. Esu labai patenkintas. Labai maloni, dėmesinga, įsigilina į visus dokumentus, tyrimų rezultatus, Man labai svarbu , kad stengiasi gydyti kompleksiškai (konsultuojasi su kitų sričių specialistais). Lankausi periodiškai, ligos stebėjimui.

2015-04-08, 19:47 | IP: 86.38.128.58

Labai nuoširdi ir profesionali gydytoja, atsidavusi savo darbui, labai dėmesinga ir atidi ligoniui. Vien bendravimas su su šiuo žmogumi veikia gydančiai. Kuo didžiausios sėkmės darbe ir gyvenime.

2013-01-11, 13:17 | IP: 78.60.202.210

Profesionali ir maloni gydytoja

Esate Sigita Anisko?
2011-09-23, 14:18 | IP: 88.118.222.136

Labai maloni, švelni gydytoja. Patirties nedaug turi, bet manau, ateityje bus tikra savo srities profesionalė..

Esate Sigita Anisko?